4

Chciałbym zobaczyć takiego Lahoza tłumaczącego Camp Nou że dał czerwoną kartkę zawodnikowi Espanyolu, po czym widzi na monitorze jak ten kopie w głowę Lewego ale jednak za słabo i trzeba tą kartkę cofnąć.
Jak dojdzie do tego że hiszpańscy sędziowie będą tłumaczyć swoje decyzje to trzeba będzie zawsze mieć dużo popcornu i pieluchomajtki...

8

Przytoczę kilka statystyk Raphinii które podawał ostatnio Tomasz Ćwiąkała, bo zapewne niewiele osób tutaj ogląda jego kanał na Youtubie.
Podania w pole karne - 35 , najlepszy w całej lidze
Expected asists - 0,43/90 minut - najlepszy w całej lidze
Shot creating actions - 3 miejsce w lidze
akcje zakończone strzałem - 6/90 minut - najlepszy w Barcelonie, dla porównania Dembele 4,99
Goal creating actions - 5 miejsce w lidze
Można narzekać na Raphinię i mnie samego też On do końca nie przekonuje, ale liczby mówią co innego. Są piłkarze którzy potrzebują rywalizacji (dobrze to widać po Albie), a może Raphinia woli mieć pewność składu? Ma teraz pewne miejsce na prawym skrzydle, zobaczymy jak będzie Mu szło.

17

Jeszcze niedawno ucieszyłbym się z tej wiadomości ale po tym co zaczęli grać Busquets z de Jongiem warto żeby obaj byli zdrowi.

0

Polecam film na kanale youtubowym Tomka Ćwiąkały gdzie mówi o „głębszych” statystykach Raphinii. Dla mnie było to zaskakujące ale liczby nie kłamią.

2

Co oni maja z tym Dżjordim?

2

W epoce VARu bramkarze nauczyli się wychodzić przed linię jednocześnie zostawiając nogę żeby nie było powtórki. Świetnie to widać w tej interwencji, Szczęsny też to fajnie robił w Katarze.

0

A mi się wydaje że wyjdziemy 4-3-3 z Fatim albo Ferranem po lewej. Jak dziwnie by to nie zabrzmiało Sevilla jest jednym ze słabszych przeciwników w najbliższym czasie a Xavi woli na takie mecze ustawienie ze skrzydłami.

5

Nie wiem po co się odwołują, sprawa czysta jak łza.

0

Pytanie jest jedno: czy i kiedy odezwie się w Busquetsie gen przegrywu. Ile to już razy było wszystko w porządku a nagle w tych najważniejszych momentach zawodził On i cała drużyna? Luty i marzec pokaże bardzo wiele, mamy Manchester, mamy Real, mamy trudną ligę, zobaczymy.

2

Ja nie wiem, przecież to jest wszystko proste. Wystarczy obejrzeć nagranie w jakim stanie kobieta wychodzi z łazienki, skoro Alves miał ją gwałcić przez 18 minut to powinna wyjść stamtąd w dość „naruszon stanie”…

0

@swiergol2 Zgubiłem się, ciekawe co na to powie romantyk

5

Chelsea wydaje pół miliarda a Tebas z UEFĄ będą mówić o finansowym fair play…

0

@FCBurnley No i co z tego? Jak podpisywał kontrakt to kluby angielskie oferowały Mu dużo większą kasę a wolał zostać tutaj.

1

Ja nie wiem, czy naprawdę hiszpańskie kluby nie mogą się jakoś zbuntować przeciwko temu szkodnikowi?

0

@JarekS pisałeś niedawno że Barca wypożyczy jakiegoś młodego skrzydłowego, co poszło nie tak?

0

@xavi890 I dlatego właśnie jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Brazylii?

0

Widać że gość jest totalnie zblokowany. Wydawało się na początku że będzie świetnie dryblował ale teraz jest bez formy. Można się śmiać ale potykanie się o własne nogi to nie jest kwestia braku umiejętności tylko olbrzymiej presji. Ja mam nadzieję że Raphinia będzie po powrocie Lewego potrafił wykorzystać swój największy atut: te przeszywające podania z lewej nogi.

0

Przy tak wyrównanym wyścigu 5 pkt wydaje się dużą przewagą, zwłaszcza że mamy jeszcze mecz z Realem u siebie. Problem w tym że u nas teraz idą ciężkie mecze a Real wychodzi z kryzysu. Zaryzykowałbym stwierdzenie że na koniec marca będzie wiadomo kto będzie mistrzem.

0

@bebeto77 no tak, zamiast załadować od nowa to odświeżałem….

0

Remis a notatnik już pół godziny nie działa, co to będzie jak przegrają?

93

@JarekS Czyli co, mieliśmy odpaść z Intercity?

0

@yoli Guardiola miał tą dobrą syruację że jego drużyna dominowała. Ileż to razy było kilka do 0 już po pierwszej połowie? Wtedy można sobie puszczeć młodych. A Ty wpuściłbyś dzisiaj jakiegoś młodego w 70 minucie? Ryzykant…

4

@urbie999 u mnie też nie działa

0

Przed nami masakryczny luty, jak rotować to teraz. Myślę że Eric, Alba i Roberto w obronie to pewnik, w ataku jest tylko 1 możliwość a pomoc to wielka niewiadoma. Czuję Kessiego od 1. minuty, ciekawe co pokaże.

0

Ale będzie gownoburza na notatniku po tych słowach Marina…

0

@Rewolucja123 Jak wcześniej oglądałeś to tak :)

0

Niech nikt kto do tej pory nie oglądał nie próbuje nawet włączyć meczu…

0

@AbelKabel Nie wiem, dlatego piszę że potępię.
Ale skoro zaraz po zajściu są nagrania i obdukcja na której jest zadrapane kolano to coś mi nie pasuje

7

Nie bronię Alvesa i będę pierwszym który Go potępi jeżeli to wszystko okaże się prawdą, ale nie pasuje mi 1 rzecz:
Pani oskarżająca natychmiast udała się do szpitala, jest też nagranie bezpośrednio po zdarzeniu. Pani twoerdzi że przez 15 minu Alves bił ją i gwałcił oralnie a Ona ma… zadrapane kolano. Przecież po takiej akcji jej twarz powinna być zmasakrowana, tak jak wacek Alvesa. Przecież przez 15 minut powinna go dość solidnie pogryźć, uszkodzić. Dlaczego nie wyszła po prostu z tej łazienki? Odpowiedź: bo Alves ją bił i jej na to nie pozwolił. Pytanie: skoro przez 15 minut się z nim szamotała a On zmuszał Ją do pozostania w łazience to gdzie obrażenia?
Może i jestem szowinistyczną świnią ale po całej modzie na oskarżenia znanych ludzi zawsze podchodzę do tego bardzo ostrożnie.

0

Nerwową końcówkę sprowokował Ter Stegen, kompletnie niewytłumaczalne zagranie. Sociedad poczuł krew. Na szczęście to co zepsuł to później naprawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?