0

@s0nar A suvy Porshe to nie czasem Volkswageny w przebraniu?

0

Liga Mistrzów to jednak dziwne rozgrywki, Inter który ma szansę się nie zakwalifikować do przyszłych rozgrywek, który wyeliminował nas przez to że nasza obrona się zesrała, teraz praktycznie jest w finale. Z drugiej strony City czyli w tym momencie absolutnie najlepsza drużyna świata wcale nie jest pewna awansu.

0

@cyron1 Tylko że ten Lewy w kryzysie jest cały czas liderem klasyfikacji strzelców i kanadyjskiej, przed wychwalanym pod niebiosa Griezzmanem

2

@626 Ta trójka w lidze kopie się po czole i wisi tylko na indywidualnych błyskach Viniciusa który jak dostanie 3 kosy to przestaje grać i zaczyna się wkurzać.

7

Tak się zastanawiam co by było gdybyśmy to my wyszli na boisko we wczorajszym meczu. Real wcale nie ma lepszych piłkarzy niż my a w meczu o taką stawkę potrafią zagrać 3 poziomy wyżej niż w lidze. Męczą się z Osasuną po to żeby za 3 dni zagrać taki mecz z najlepszą obecnie drużyną w Europie.
P.S. Krytycy Lewego oglądnijcie sobie ten mecz jeszcze raz i zobaczcie jak gra najlepszy napastnik na świecie jak nie ma Mu kto podać

6

Zaraz nam Go tu @JarekS dokładnie opisze :)

2

@maciar Coś jak Lewy u nas...

0

Camavinga niby dobry mecz ale jak zwykle 3 poważne błędy z których 1 doprowadził do utraty gola

4

Ciekawe czy Bożydar tam sobie trzepnie w końcu pod stołem czy nie

0

City odpuszcza i gra strasznie niechlujnie, oby się to nie zemściło

0

Ale strzał, ciekawe kiedy się doczekam takiego ze strony gracza Barcelony...

0

@partymaker Modric to żyła, gość może grać i grać. Taki typ organizmu.

3

Alba praktycznie zawsze jak wchodzi to robi różnicę, tylko musiałby zarabiać 10% tego co teraz...

2

Real prowadzi 1-0 a będzie jeszcze gol z dupy i karny, ciężko będzie odrobić 3 gole

0

Piękna akcja i strzał, trzeba to przyznać.
A City nie gra nawet na 50% swoich możliwości, fenomen

3

Aha, to nie jest kartka?

6

Drużyny grające z Realem w LM zwyczajnie głupieją. Jak można zrobić takie podanie w półfinale?

3

@GucioH A czy to że był najlepszym DM w historii wyklucza to że teraz jest już za słaby?

0

@maciach Wiem, pisałem o tym wiele razy :)

1

Nie ma żadnych racjonalnych powodów dlaczego Real miałby pokonać City, szkoda tylko że Real i „racjonalność” nie mają ze sobą nic wspólnego w fazie pucharowej LM.

19

Jak dla mnie oba rozwiązania będą dobre. Jeżeli wróci Messi to dobrze, bo będzie miał swój „last dance” a poza tym zostanie godnie pożegnany. Jeżeli pójdzie do Arabii i zabierze ze sobą kolegów to też dobrze, bo w końcu odetniemy się grubą kreską. Win-win moim zdaniem.

2

Takie artykuły są kompletnie bez sensu, to tak jakby chwalić gościa w Ferrari za to że wygrał wyścig z właścicielem Poloneza. Co z tego że Real dostał 11 karnych akoro powinien ich dostać 20? I w drugą stronę: przeciwko nim podyktowano 4 karne a powinno być podyktowane 25? Oczywiście celowo przesadzam żeby pokazać o co mi chodzi. Podawanie suchych liczb bez odniesienia ich do faktycznego stanu nie pokazuje nic.

30

Posiedzi pół roku i znowu Go sprzedamy za 20 mln - Auba wymyślił perpetuum mobile :)

11

Ćwiąkała fajnie to opisał. Z punku widzenia Alemanego przenosiny do AV to same plusy: większa pensja, mimo wszystko mniejsza presja, większa swoboda, większy budżet, nie trzeba się bujać z Tebasem... Jedyny minus to spadek do mniejszego klubu, ale to można potraktować jako wyzwanie. Alemany mając duży budżet i znajomości w Hiszpanii może powyciągać perełki za stosunkowo niewielką kasę. Kluby takie jak Betis, Valencia czy Villareal tylko czekają aż będą mogli kogoś sprzedać bo przez durnia Tebasa nie mają żadnej możliwości ruchu na rynku. Jestem bardzo ciekawy jakie Alemany zrobi transfery.

6

Był moment gdy Kessie zaczął grać naprawdę dobrze, przede wszystkim pokazywał że nie jest kołkiem i ma trochę techniki. Niestety nie trwało to zbyt długo…

5

Czy się lubi PSG czy nie są jego pracodawcą a Messi zachował się bardzo nieprofesjonalnie. I nie ważne czy Mbappe jeździł na NBA czy na biegun północny, jak dostał pozwolenie to niech jedzie. Messi zrobił to mimo zakazu i za to przeprosił - nie wiem po co ta cała dyskusja.

2

@pt9 Ja wszystko rozumiem i jestem w stanie przyjąć że przecież upadek ligi nie jest intencją Tebasa. Tylko że w całej tej sytuacji brakuje mi tej „drugiej strony równania”, bo jak widać samo cięcie wydatków nic nie daje, jak napisał @Matt_i1992 zadłużenie rośnie a przepaść sportowa się powiększa. Samo cięcie wydatków niewiele da bez zwiększenia przychodów a tutaj Tebas nie oferuje nic.

7

Ja będę to powtarzał za każdym razem: kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Przecież do jasnej cholery La Liga to nie Tebas tylko przede wszystkim kluby!! Dlaczego one nie protestują? I nie chodzi mi w tym momencie o Barcelonę którą (tfu!) Bartomeu doprowadził na skraj przepaści przez co teraz trzeba naprawdę kombinować żeby kogoś kupić. Podczas gdy podrzędne kluby ligi angielskiej wydają dziesiątki milionów na no-namów kluby hiszpańskie są przez Tebasa całkowicie zablokowane. Przecież dla już uznanych w Europie klubów klasy Villarealu czy Betisu kupno zawodnika za 20 mln euro jest wyczynem wręcz heroicznym, a najczęściej niemożliwym.
Nie rozumiem dlaczego jest tak mały opór ze strony klubów, przecież Tebas za chwile zarżnie tą ligę do reszty.

0

Jakoś nie widzę żeby Fati i jego papa specjalnie śpieszyli się do Wilków. Ferran do AV to już bardziej realna opcja ale czy za taką kasę?

4

Faktycznie, to będzie ciekawe okienko…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?