kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dobrze pójdzie to doczekamy się Cristiano i Ramosa w Al Barcelonie :)
4
Chciałbym żeby ten transfer się udał tylko po to żeby pseudo eksperci od finansów Barcelony i ta cała banda malkontentów kometujących na naszej stronie w końcu zamknęła mordy…
15
Ja tam gościowi wierzę, umówili się na numerek po czym Pani odwaliło i robi cyrk. Niestety w takim przypadku mężczyzna zawsze ma bardziej przewalone.
I oczywiście wiem że zaraz zrobi się tu krzyk jaka Ona skrzywdzona, ale dla mnie najważniejszym argumentem jest obdukcja. Jeżeli po kilkuminutowym gwałcie oralnym, po szarpaninie i rzucaniu na ziemię Pani ma … obtarte kolano, to nie wszystko się tu zgrywa w całość.
P.S. O co zakład że proces zakończy się ugodą pomimo tego że Pani nie chciała wcześniej pieniędzy?
4
Ja jestem pełen podziwu dla piłkarzy którzy tak łatwo przechodzą do porządku dziennego nad swoimi porażkami. Grywam zupełnie amatorsko w siatkówkę i czasem zdarza mi sie grywać w jakichś towarzyskich turniejach, zawsze po przegranym meczu szlag mnie trafia przez tydzień. Wyobrażam sobie że po takiej porażce z Mołdawią albo po takim 0-4 z Liverpoolem bym tydzień z domu nie wychodził bo wstyd by mi nie pozwolił. A oni? Nic się nie stało, kasa się zgadza, jedziemy na wakacje…
P.S. Naprawdę można winić napastników w meczu w którym straciliśmy 3 gole z MOŁDAWIĄ? W sumie to nawet 4 tylko sędzia nam pomógł. Wyżywanie się na Lewym za ten mecz jest DEBILIZMEM i ma miejsce tylko dlatego że gra w Barcelonie. Takie głupie gadanie doprowadzi do tego że chłop sobie odpuści tą bandę patałachów z naszej reprezentacji.
0
@Gracek10 No już nie mów, my ze Spartą Praga wygraliśmy
4
WRESZCIE koszykarze pokazali że mają jaja
2
Streszczając ostatnie wydarzenia: nie mogliśmy zarejestrować Gaviego, zrobiliśmy oszczędności, z klubu odeszło 3 z 5 najlepiej zarabiających zawodników, La Liga zaakceptowała nasz plan finansowy, dalej nie możemy zarejestrować Gaviego.
0
@slayer Tylko oni ten cyrk robią dla zabawy a nie żeby nakraść i nadużywać swojej władzy.
10
Podpisuję się pod absolutnie każdą inicjatywą która osłabi tych bandytów z UEFY
0
@wyrek No ok, ale dla takiego klubu jak Espanyol - zwłaszcza przy szaleństwach Tebasa - mieć 1,5 mln a mieć 5 mln to przecież przepaść.
0
@SirChuck No właśnie dla mnie fenomen, przecież taki Joselu idzie do Anglii za 10 mln z pocałowaniem ręki, co ten Espanyol?
0
Joselu z opcją wykupu za 1,5 mln? Co te Espanyol oszalał?
4
Nie ma co gadać, oby to była prawda. Doskonały gracz którego nam potrzeba.
1
@liberoFCB Byłem kiedyś w Barcelonie, idę sobie Ramblą a tu mnie jakiś menel zaczepia żebym na jedzenie dał. Patrzę a to Messi który grał u nas za głodową pensję...
3
Ale to i tak wina Laporty że Messi do nas nie wrócił...
2
@Danqoo Przegrać dając z siebie wszystko to nie wstyd, dawać d.... jak to koszykarze mieli ostatnio w zwyczaju to frajerstwo.
1
W końcu koszykarze pokazali że nie są aż tak skończonymi frajerami, chociaż było już blisko.
0
Pełna moc genu przegrywu w kosza, coś nieprawdopodobnego...
0
@mleczkoo Prosto z trzeciej ligi do Ligi Mistrzów, czuję sukces w kościach
1
To już nie chodzi o to że są bandytami, chodzi o to że potrafią mówić te piękne słówka i nawet im powieka nie drgnie
0
@J23Closs Za 70 pewnie nie ale przecież wpływy to nie tylko bilety. Mówiło się że Messi wygenerowałby 250 mln przychodu rocznie, naprawdę uważasz że Lewy nie dociągnął do 70? Zwłaszcza przy tym szaleństwie które się zrobiło?
A Messi chyba jednak przesadził, jeżeli brak jego kontraktu pozwala na zarejestrowanie wszystkich zaległych i jeszcze zostaje miejsce na Gundogana to nie sądzisz że nas na niego nie stać? Wolisz Messiego czy Araujo, Gaviego, Pedriego, Balde i cała resztę?
0
@J23Closs A nie uważasz że transfer Lewego się zwrócił bo to spowodowało polski najazd na Barcelonę?
3
Czyli spółka „La Liga” która prowadzi rozgrywki piłkarskie każe klubowi zmniejszać wydatki na sekcję hokeja na wrotkach. Czy tylko mi wydaje się to absurdalne?
1
@J23Closs Ciekakawe skąd wiesz na czym ja się znam a na czym nie. A może jestem dziewczyną?
0
@eRsko87 Ale przecież wiadomo było przez cały sezon że Lenglet będzie na sprzedaż i wiadomo też było że Tottenham nie ma obowiązkowej opcji wykupu.
5
Ja tego kompletnie nie rozumiem. Oczywiście, wszyscy znają sytuację finansową Barcy. Ale przecież Lenglet to solidny piłkarz który sprawdził się w Anglii, dlaczego nie ma innych chętnych? Ja rozumiem że gość sporo zarabia ale przecież po pierwsze na pewno dałby się przekonać żeby trochę zejść a po drugie kluby mogą sobie wliczyć tą jego pensję w koszt transferu. Przecież za cenę 8-10 mln euro powinna stać po niego kolejka patrząc na poziom sportowy a nie ma chętnych. I nie ma tu znaczenia że to akurat Barca sprzedaje, Lenglet to moim zdaniem okazja rynkowa.
1
PiSizacja Barcelony ciąg dalszy :( mówią że prosili o obniżkę a Mirotic mówi że nie prosili - ktoś kłamie. Dodatkowo informują najlepszego zawodnika o rozwiązaniu kontraktu tuż przed rozpoczęciem finałów ligi - lepszego momentu wybrać nie mogli. Chaos, burdel i brak jakiegokolwiek wyczucia.
0
A ja się upieram że dobrym kandydatem do zastąpienia Busquetsa byłby Gavi. Mały, szybki, wszędobylski, waleczny, upierdliwy. Do tego w przodzie nie daje liczb których byśmy od niego wymagali.
0
@dejwor Reszta klubów ma się dobrze? Przecież uznane w Europie marki typu Villareal, Betis itd nie mogą przeprowadzić transferu za 20 mln bo Tebas ich blokuje. Tylko Real ma się dobrze bo przez ostatnie lata nie musiał kupować piłkarzy a do tego odnosił sukcesy w Europie które dają pieniądze. Teraz Real będzie miał gorzej bo już nie mają kogo sprzedawać a muszą kupować.
1
@Emhyr 242 wypłaty + 20 zaległości wg capology + 90 inne sekcje (jest w artykule) + 50 wypożyczeni. Ni ciula nie jesteśmy nawet blisko 530 a trzeba też dodać że w te 242 wliczają się pensje Alby Busquetsa i nawet Pique.