1

Jakbym nie czytał komunikatu UEFY to rzeczywiście po wydźwięku informacji możnaby pomyśleć że warunkowo nas dopuszczają do LM a przecież tak nie jest. Oni powiedzieli tylko że zawieszają swoje postępowanie chyba że w śledztwie hiszpańskim coś wyjdzie.

1

Chciałbym się mylić ale dla mnie Abde to nigdy nie będzie poziom Barcelony. Solidny ligowiec który oczywiście jest potrzebny ale to nie będzie gracz TOP.

0

Oczywiście życzę chłopu jak najlepiej ale utarło się nazywać Collado młodym talentem. On przecież ma już 24 lata i nie dał rady u nas, nie dał w Granadzie i nawet w beznadziejnym Elche. Ciężko się spodziewać żeby nagle w Betisie odpalił.

1

Dobrze że w tym sezonie klub nie musi robić nowych dźwigni. Ta sprzedaż to tylko uporządkowanie sytuacji z zeszłego roku - odkupienie części już wcześniej sprzedanych udziałów od firm które nie płacą.

1

Jeżeli to prawda to dobra wiadomość, bo to nie jest kolejna dźwignia, nic nie sprzedajemy oprócz wizerunku.
Niestety czy się to komuś podoba czy nie, kluby muszą szukać pieniędzy. A pieniądze są u Arabów.

0

@Braniś Toure Prawdę powiedział ojciec, Messi nie chciał już presji, chciał przejść na emeryturę po zdobyciu MŚ. I ja Go tu akurat rozumiem bo jakby przyszedł do Barcy to spadły by na niego i drużyne ogromne oczekiwania.

2

@David_Martin Messi nigdy nie chciał tu wrócić i Laporta dobrze o tym wiedział. A mając tą wiedzę mógł ściemniać bez ryzyka że nagle Messi wyjdzie i powie że chce grać w Barcelonie a nie ma na niego miejsca. Z resztą pensja Messiego zapewne wynosiłaby tyle co wszystkich tych piłkarzy razem wziętych.

0

@Coutinho007 Świetną? Strzelił parę łatwych goli ale czy w jego grze była poprawa?

15

@MalanFCB Pytanie jaki jest warunek tej zmiennej u Pedriego.

0

No w końcu Anglia się obudziła

0

@korn234 Ekonomicznie w przyszłym roku oczywiście ma to wilki sens. Ale nie godzę sie na brak szacunku nie tylko do Lewego ale i do każdego naszego zawodnika. A Lewy obok Ter Stegena najbardziej przyczynił się do zdobycia mistrzostwa czy to się komuś posoba czy nie.

22

Pogonić dziada, lewus out… czy Wy naprawdę jesteście aż tak głupi czy wysilacie się na takie teksty żeby zabłysnąć? Gość przez pół roku sam ciągnął naszą drużynę, zanotował najlepszy pierwszy sezon jako napastnik od czasów Eto’o a i tak pojawiają się tu takie teksty. Dlaczego? Bo jest Polakiem.
Rzygać się chce…

5

@qbuteq A jakbyś miał do wyboru rezerwy i 3. ligę albo Anderlecht to co byś wybrał?

2

Mówcie co chcecie ale jakby chcieli bez dopłat Gaviego i Dembele to byłaby to oferta warta głębokiego zastanowienia.

0

@Barca2022 70 mln na rękę? W Realu?

4

Choćby dla poczytania komentarzy na fiolecie byłoby warto :)

3

Akurat Mbappe jeżeli chodzi o pozycję dużo bardziej pasowałby do Barcelony niż do Realu ale na tym kończą się pozytywy

1

@sendesara Czy ja wiem czy te 5,5-6 mln euro dla jednego z najlepszych pomocników ligi włoskiej przechodzącego za darmo to dużo?

3

@Firestone A co Ty byś „rekinie” zrobił skoro Kessie jest wystawiony na sprzedaż i nikt a nikt się nie zgłasza po niego? Akurat ostatnie sprzedaże Riada i Nico to dobre dla nas biznesy.

22

Strasznie mnie dziwi że żaden angielski klub nie zgłasza się po Kessiego. Zawodnik stworzony do tej ligi, otwarcie mówiący że chętnie by tam zagrał do wzięcia za + - 20 mln a nie ma chętnych.

0

Ciekawe czy już znajdą sie tacy którzy będą nazywać Maxa GOATem? Najpierw Mercedes teraz Red Bull mają tak wielką przewagę że wystarczy wystartować i się nie rozbić.

14

Brawo panie Tebas, gdyby nie transfer Belinghama liga hiszpańska spadłaby w okolice holenderskiej albo belgijskiej. Ja się dziwię dlaczego hiszpańskie kluby nie protestują przeciwko działaniom Tebasa.

1

@J23Closs Zarabianie nie ma tu nic do rzeczy, liczy się wieloletnia kondycja finansowa klubu którą (tfu!) Bartomeu doprowadził do ruiny.

0

@Barca1922 No niestety, ciężko pomyśleć że Real zostanie z samym Joselu. Mbappe jest od zawsze łączony z Realem więc w końcu tam przejdzie.

0

@Barca1922 Może i tak, co nie znaczy że to dobrze. Jak Mbappe ma być mentalnym przywódcą Realu to z dwojga złego nie jest źle.

0

Z jednej strony niedobrze bo Real się wzmocni ale z drugiej strony jak już się ma wzmacniać to niech to będzie rozkapryszony Mbappe.

2

Dobrze że to Xavi nie wybierał, dopiero by była tutaj jazda...

21

I to jest świetna wiadomość, inaczej gra piłkarz który jest w danym klubie na stałe a inaczej ten który jest wiecznie wypożyczany. A jak się okaże że opłacalne jest odkupienie Go to będzie oznaczało że jest wart dużo więcej. Czekamy na szczegóły i kwoty.

2

Oczywistym jest że nie zmieścimy Felixa jeżeli nikt nie odejdzie, ale ja nie wierzę że nikt nie odejdzie. Do końca okienka jeszcze ponad miesiąc.

1

@Bajson Ja nie twierdzę że Romeu to TOP defensywnych pomocników na świecie. Niestety finanse są jakie są trzeba liczyć każdy grosz. Nie zgadzam się jednak na wyśmiewanie tutaj bądź co bądź naszego nowego zawodnika. Kosztował mało, będzie zarabiał mało. Stosunek jakości do ceny może nas wszystkich bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?