kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Ja nie przestanę się dziwić że nie ma chętnych na naszych zawodników. Lenglet to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, wielki kontrakt z którego nie chce zejść. Chociaż w Anglii to nie jest aż tak dużo a w przypadku zaniżonej jak na takiego gracza kwoty transferu można to zamortyzować. Ale w przypadku Kessiego jestem w szoku, On zarabia mniej i jest do wyjęcia za 20 mln. Przecież to promocja promocji, jestem w szoku że nie ma ŻADNEGO zainteresowania.
3
Myślę że sytuacja bardzo podobna jak Desta. Obaj z potencjałem, obaj ze słabą głową. Todibo wyszedł na prostą a Dest stacza się coraz niżej.
0
Może się skompromituję ale mam głupie pytanie, bo chyba coś mi umknęło: dlaczego żadna polska drużyna nie gra w Lidze Europy tylko 3 w konferencji?
0
@LambiPL @Midast Nie znamy zapisów umowy więc możemy się opierać tylko na doniesieniach prasowych. A one od samego początku mówią że Roque przejdzie do nas w lecie 2024 albo w zimie, ale jak będzie miejsce w FFP to może przejść nawet teraz. Jak więc to interpretujecie? Bo moim zdaniem jeżeli te doniesienia są prawdziwe to Barca ma pełną kontrolę nad Roque i może Go ściągnąć w każdej chwili niezależnie od woli jego poprzedniego klubu.
0
@Midast Ale jakich większych praw? Roque może przyjść kiedy tylko Barcelona zechce a jego pozostanie w Brazylii to dżentelmeńska umowa. I mam nadzieję że ją wypełnią, pośpiech jest złym doradcą.
0
W końcu ta sprawa się zakończy. Teraz przed sądem już nie można kłamać, jestem bardzo ciekawy jak to się zakończy. Założę się że zakończy się na ugodzie i odszkodowaniu.
1
@Rivaldinho11 Kibic Realu? Było już tyle przejść piłkarskich „kibiców” do „tych drugich” klubów że chyba nie powinniśmy tego brać pod uwagę. Mbappe jak ma choć trochę oleju w głowie to nie powinien się pchać do klubu gdzie na jego pozycji gra Vinicius.
1
Pewnie to bardzo niepopularne co napiszę jako że Gavi jest ulubbieńcem kibiców (moim też), ale jakby była opcja wymiany (w co nie wierzę) Dembele i Gaviego na Mbappe to powinniśmy w to iść jak w dym.
0
Ale po co spotkanie? Przecież Dembele dobrze wie że jest pierwszym wyborem Xaviego.
19
Tego typu wypowiedzi zwykle fajnie się starzeją
0
Ja nie wiem czy to Max jest taki dobry czy Perez taki słaby? Niby takie same auta a Verstappen jak tylko się przebije to będzie po wyścigu.
0
@vangoor Nie bluźnij
32
Fajny mecz, trochę szczęścia i wynik który idzie w świat. Zawsze się cieszę jak Rambla się ucisza przynajmniej na chwile, bo Eric zagrał nieźle a Ferran zdobył ładnego gola i zachował się przy tym naprawdę super. Noi oczywiście Romeu który pokazał się ze świetnej strony.
Taka refleksja mnie jeszcze naszła że cieszę się że liderem Realu jest i pewnie przez kilka lat będzie Vinicius. Piłkarz to bardzo groźny i zapewne wiele razy napsuje nam krwi, ale to błazen i symulant jakich mało. „7” trafia w idealne ręce.
6
Frankie podpalony na maxa, zmiana w przerwie musi być
0
@Bartula Ale gra dla Niemiec :)
0
Dawno nie było w Barcelonie Niemca w polu, ktoś kojarzy kto był ostatni?
0
@MesQueUnClub96 Wiem, ale jakby Eric albo Lenglet to zrobił to by było 100 komentarzy w 10 sekund
5
Gigantyczny błąd Araujo a tu cisza, ciekawe co by się działo jakby to Garcia zrobił coś takiego.
0
Pedri już ma więcej asyst niż w poprzednim sezonie?
1
Ale szkoda ze to nie weszlo
15
Trzeba przyznać że pomoc Realu robi wrażenie. To może być bardzo ciekawy sezon
1
30 milionów to dużo? Czy ja wiem? Jeżeli przez 2 lata gry w Porto z Nico nie zrobi się porządny piłkarz to szkoda sobie nim zawracać głowy. Przecież Porto też musi coś z tego mieć.
4
Przecież Superliga umarła już dawno. Nigdy tak naprawdę nie ożyła. Od samego początku Anglia powiedziała że nie chce, Włochy nie chcą, Bayern niezainteresowany, PSG też bo trzyma sztamę z UEFĄ.
0
Mnie zawsze zastanawia pisanie że przeszkodą do sprzedania piłkarza jest jego pensja. Przecież nowy klub to nowa wypłata. Ja rozumiem że nikt nie chce mieć obniżki tego co zarabia ale nie wierzę też że taki Lenglet zdecyduje się na rok (albo i więcej) trybun.
2
@MalanFCB Oczywiście że chodzi mi o miliard
@Xonar Akurat tutaj wizerunek i kibice odpadają bo klub nic nie może zrobić przy klauzuli
1
A jakby PSG chciał wpłacić klauzulę Pedriego to znalazłby się ktoś kto by narzekał?
2
Skąd by niby miała być ta tymczasowa klauzula?
7
@Borneo Zwykle nie wytykam nikomu błędów ortograficznych więc się nie obraź, ale kątra mnie przerosła…
0
@johny11 Dlatego ja jestem absolutnie za tym żeby Abde zostawić, nie zrozum mnie źle. Tylko że od samego początku mi jakoś nie pasował do naszego grania :)
0
@johny11 Po pierwsze nie mówimy o innych tylko o Abde.
Nie zapominaj też że wychodzimy z największego kryzysu sportowego od 20 lat i prawdopobnie największego kryzysu ekonomicznego w historii. To że nie udało się awansować przez 2 lata to mieszanka pecha, kontuzji i niedoświadczenia drużyny i trenera, zdarza się. Mówiąc „poziom Barcelony” mam na myśli to do czego dążymy. Ja bardzo kibicuję Abde ale mam obawy że to będzie taki Traore ver 2, czyli dużo szumu ale bez większego skutku.