kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@draxidox Poczekaj aż będziesz miał swoje…
0
Kiedy kończy się okienko? O północy czy na koniec tygodnia?
1
To było chyba nagorsze wymiszenie faulu w ataku jakie widzialem
0
@panczo Raczej Felix z wchodzącym Balde
0
@bartoszplucinski Patrząc na postawę pana Boriego gość nie odpuści ani centa.
0
Swoją drogą to trochę dziwne, zwykle strzały życia wychodzą w meczach przeciwko Barcelonie
2
Najpierw samobój z dupy a teraz taki farfocel… w LM trzeba mieć szczęście na każdym kroku
1
@fafera Ja nie wiem co Wy macie z tą świetną końcówką poprzedniego sezonu. Strzelił kilka goli bo tak się ułożyło ale grał taki sam piach jak gra teraz.
2
Fati z meczu na mecz stacza się coraz bardziej, może dobrze Mu zrobi zmiana otoczenia…
2
Komentarz usunięty
14
@Kozinho. Nie chciał bo zna Go troszkę lepiej niż Ty.
5
Ja mam nadzieję że Yamal zasiądzie na ławce w meczu z Osasuną.
0
Ja się dziwię dlaczego Perez tak ryzykuje, przecież podobno ma kupę kasy i mega margines w FFP, może jednak to nie do końca prawda?
Real kupił Bellinhama i Gulera nie sprzedając nikogo, to daje "stratę" w bilansie transferowym ok 150 mln euro (rozbijając to na amortyzację wychodzi mniej ale nie wiem do końca jak Tebas do tego podchodzi). To może dość mocno zminusować limit Realu i może tego boi się Perez? Innego logicznego wytłumaczenia nie znajduję. Real po odejściu Benzemy i Assensio stracił ok 50 bramek a sprowadził w ich miejsce Joselu i Bellinghama. Czy oni razem tyle strzelą? Nie sądzę.
3
@Zbyszard Porównujesz rewelację całego sezonu do gościa który zagrał dobre 15 minut?
2
@krzakov Mam dla Ciebie lifehacka, zdradził mi go pewien tybetański mnich którego spotkałem przemierzając Azję w mojej pieszej wyprawie, oto on:
Jak widzisz tytuł artykułu który Cię nie interesuje to w niego nie klikaj.
1
Ja myślę że jak pojawi się konkretna oferta to Fati odejdzie. Wczoraj kolejny beznadziejny występ zwłaszcza na tle Ferrana który wszedł i zrobił różnicę.
1
Na razie mamy 3 mecze, conajmniej 3 nieprzyznane ewidentne karne i gol uznany ze spalonego. Sezon zaczyna się ciekawie. Wszyscy mówią że drużyna gra słabo - ja też tak uważam ale pomyślcie jak by wyglądały nasze wyniki bez sędziowskich błędów ( dodając do tego czerwone kartki dla piłkarzy Getafe).
2
@Greenalley Naprawdę myślisz że Barcelona mając możliwość sprzedania Lengleta wybrała wypożyczenie z płatnością połowy pensji? Przecież oni by Go za darmo w sekundę oddali, problem w tym że nikt nie chce brać.
Swoją drogą 8 mln netto to jest coś nieprawdopodobnego…
2
Sponsorowany przez Xaviego? A kogo miał wystawić do gry?
Zresztą Alonso zagrał niezły mecz, popełnił błąd przy golu ale później miał sporo dobrych interwencji i był często widoczny w ataku.
A Fati stacza się coraz bardziej, jak tylko pojawi się oferta w okolicach 50 mln to nie ma co się zastanawiać.
0
@zuang1995 A kiedy Dembele tak wolał? Mówisz o tym 1 meczu rok temu? Hazard i Bale to kompletnie złe przykłady, pierwszy wyniszczony przez kilka lat kontuzji dobrze wiedział że to koniec kariery a drugi był piłkarzem spełnionym który też chyba zakończył karierę z tego co pamiętam. Lenglet to piłkarz w sile wieku i tak jak pisałem jeszcze bym zrozumiał że nie chce obniżyć pensji ale dlaczego w takim razie nie chce iść do Arabii?
0
@prodigy No właśnie miałem to pisać, niedawno był artykuł. Pytanie czy to są wiadomości oficjalne?
3
„Do tej pory żaden klub nie był w stanie stawić czoła pensji Lengleta opiewającej na 16 milionów euro.”
Ja tego właśnie kompletnie nie rozumiem, czy poprzedni kontrakt to jest jakiś obowiązkowa stawka dla następnego klubu? Zawsze się mówi że nikt piłkarza nie kupi bo za dużo zarabia. Przecież nowy klub to nowa pensja. Ja rozumiem że Lenglet nie chce zarabiać mniej, nikt nie chce. Ale naprawdę jest się w stanie zdecydować na rok trybun (a może i więcej?) a nie woli obniżyć trochę wypłaty? A z drugiej strony jakby Mu tak zależało na kasie to by wybrał Arabię. Dla mnie to fenomen.
4
Ale co trzeba przyznać to Rodrygo potrafi wjechać w pole karne
0
Kontuzja Viniciusa wygląda poważnie? Bo dopiero włączyłem
10
Bez sensu, my nie potrzebujemy wykończenia bo od tego jest Lewy, potrzebujemy kreacji. Jakbym miał już wybierać to wolę Felixa.
15
@korn234 Naprawdę są jeszcze na świecie naiwniacy którzy myślą że powrót Messiego był realny choć przez sekundę?
0
@FioletoweOczy Ta, chcieli za niego zapłacić a teraz nie chcą za darmo
1
To jest news do ludzi którzy pisali „po co nam Gundogan” i że Gavi będzie siedział na ławie
0
@Nazio_87 Musisz być członkiem FCBP żeby to dostać
2
Dostałem dzisiaj kartę Penyisty, sam prezydent Laporta podpisał list :) Zgłoszenie po taką kartę nic nie kosztuje poza kilkoma minutami czasu a są całkiem ciekawe benefity: darmowe wejścia na mecze kobiet, zniżki 25 i 15% na mecze koszykówki, darmowe wejścia na mecze futsalu, piłki ręcznej i hokeja (na niższe kategorie meczów), darmowe wejścia na mecze Barcy Atletic, zniżki do muzeum i sklepu. Także jak ktoś jest członkiem Penyi i zamierza czasem pojechać do Barcelony na mecz to warto taką kartę mieć.