3

Pytanie komu teraz Negreira ma sprzyjać, bo może się okazać że Atletico będzie groźniejszym rywalem niż Real…

0

Wygląda to nieźle, pierwszy poważny rywal i potknięcie Realu. Poprzednie wygrane też nie były oczywiste. Teraz przed nimi kilka trudniejszych meczów i ciekawe jak to będzie wyglądać.
Wszyscy mówią Perez biznesmen, nie wydaje za dużo pieniędzy, ale zostawienie takiej drużyny z tylko trzema nominalnymi napastnikami i bez porządnego napastnika to ruzykowna gra.

0

Brawo siatkarki! Kto by się spodziewał?

9

Raphinia zawsze miał świetny przegląd pola, potrafi posyłać genialne piłki. Przy braku Frankiego możnaby spróbować zrobić z niego „10”, takie kombinowane 4-2-3-1 z bardziej defensywnymi Gundo i Romeu, przed nimi Felix Raphinia i Ferran i z przodu Lewy.

0

Lekarzem nie jestem, ale ciekawe jak się da tuż po meczu zapewne z opuchniętą nogą odróżnić kontuzję więzozrostu od zwykłego skręcenia? Zresztą tak na chłopski rozum każde skręcenie jest uszkodzeniem którychś więzadeł.
Pozostanie czekać do poniedziałku i liczyć na to że nie będzie tak źle jak się zanosi.
P.S. Ktoś widział moment tej kontuzji? Frankie źle stanął czy to jakieś wejście przeciwnika?

3

@Braniś Toure Aha, czyli jak do 80 minuty nie szło to wina Xaviego a jak później poszło to już indywidualne przebłyski?
Jak się chce uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie…

4

@JerzyKiler Zawsze lubiłem merytoryczne dyskusje, wymianę argumentów itd. Dzięki.

1

@bartoszplucinski Masz rację, ale moim zdaniem to tylko potwierdza moją teorię. Bo Real ma pół drużyny takich profesjonalistów a nasi przy Busquetsie, Albie i (niestety) zmierzchowym Messim mogli się co najwyżej rozpłakać. Zauważ że przez ponad 10 lat mieliśmy najlepszą drużynę na świecie a wygraliśmy LM "tylko" 3 razy. Musieliśmy totalnie zdominować wszystkich żeby wygrać, musieliśmy być perfekcyjni. Najmniejszy kryzys albo słabszy mecz niweczył cały sezon. Świetnie pokazał to mecz w Liverpoolu. Od pierwszej minuty było widać że odpaniemy, jakby Liv potrzebował 5 goli to by je strzelił, jak 6 to też. Od początku było widać że leżymy i kwiczymy.
Real grając kompletne gówno potrafił wygrać 3 razy, ale z rzędu. Mentalność, psychika, pewność siebie. Tylko tyle i aż tyle.

2

Ten mecz to niestety obraz hiszpańskiej piłki. Przewaga składowa Realu i Barcelony nad ogromną większością klubów jest tak duża że wystarczy 10 minut żeby ich pokonać. Celta zagrała świetny mecz, byli skoncentrowani, skuteczni i bezbłędnie wykonywali plan trenera. Barcelona była niechlujna, niedokładna i rozkojarzona. Ale wystarczyło 10 minut porządnej gry żeby ich zgnoić i nie mieli nic do powiedzenia.
Przyznam że nie wierzyłem w odrobienie strat, założę się że w poprzednim sezonie by się to nie udało. Ale od tego są piłkarze typu Cancelo i Gundogan żeby się nie poddawać i takie mecze wyciągać. Tacy piłkarze eliminują gen przegrywu. Strasznie ważne zwycięstwo.

1

@CPuyol Chcesz żeby Balde zagrał w tym sezonie 10000 minut?

9

Nikt nie przewiduje Martineza w składzie? Dziwne, dla mnie to powinna być podstawowa rotacja na dzisiaj. Balde też musi kiedyś dychnąć, lepiej żeby Alonso zagrał z Celtą u siebie niż na trudnym terenie na Majorce.

2

@Recha_0684 Ja w tym momencie abstrahuję od tego skąd oni się tam znaleźli, jak przyjechali itd. Chodzi mi o sam fakt wystawienia dziecka do lasu na zimno i deszcz i odjechania. Zrobiłbyś to?

1

@Recha_0684 Ale wiesz że to samo "bydło" dostawało polską wizę jak zapłacili polskiemu ministrowi 5 tysi baksów?

0

W tym meczu będą rotacje, spodziewam się Martineza, Alonso, Yamala. Lewy na ławce a w jego miejsce Ferran.

0

Kontuzja jakich wiele, nie ma co pnikować. Pytanie czy więzadła nie poszły bo wtedy operacja i 3 miesiące minimum.

0

@Bogan Nic nie wliczył bo zrezygnowali z klauzuli. Był taki artykuł o Cancelo, że miała być obowiązkowa klauzula bodajże 25 albo 35mln €. Ale Tebas sobie wymyślił że jeżeli klauzula jest obowiązkowa to tak jakby transfer już jest wykonany i chciał wliczyć tą kwotę do FFP.

0

@Bogan Ma klauzule wykupu z Atletico ale nie klauzule obowiązkowego wykupu po zakończeniu wypożyczenia, przecież to dwie różne rzeczy.

0

Szkoda że panowie Joao nie mają wpisanych klazul wykupu, ale debil Tebas sobie wymyślił że będzie je wliczał do FFP. Jeżeli utrzymają formę to ciężko będzie ich wyciągnąć za takie pieniądze.

7

Super wynik Legii, można ich nie lubić ale każde zwycięstwo jest dobre dla rankingu.

0

@Arczi87 Myślisz że po tylu latach Real musi jeszcze cokolwiek budować w tym temacie?

1

@koraldinho49 No właśnie, Real który (podobno) ma pieniędzy jak lodu, limit płacowy wystrzelony w kosmos zostaje z trzema nominalnymi napastnikami na cały długi sezon. Moim zdaniem są 2 wytłumaczenia: albo z finansami Realu nie jest tak cudownie jak się mówi albo Floro oszalał na starość.
Do tego mega pomoc którą co rusz wejściami z ławki muszą ratować dziadek Luka z wujkiem Tonim...

2

Kiedy myślisz że nie ma możliwości żeby znowu sfarcić mecz Real znowu to robi. Coś niesamowitego. Trzeba im oddać że umieją to robić ale w nieskończoność nie dadzą rady. Ciekawe czy Atletico znowu się przed nimi położy.

1

Pomyślelibyście jeszcze pół roku temu że Rambla będzie narzekać że nie ma Ferrana w podstawie?

0

Xavi musi pokazać że stawia na LM. Za chwile mamy Celtę więc wtedy zapewne będą jakieś rotacje, zluzujcie majty

4

Nie ma co gadać, każdy wynik poza wysokim i pewnym zwycięstwem Barcelony będzie sensacją. Oby szybko napocząć rywala żeby nie było nerwów.

0

@Dankho94isback Wiesz, ja jestem zawsze zdania trenerzy raczej nie robią sobie sami na złość. Więc jak jakiś zawodnik nie gra to dlatego że są lepsi. I oczywiście w Barcelonie ciężko było się przebić do składu przy tylu pomocnikach ale jak już nie może się przebić w Gronie to nie wygląda to dobrze...

1

@Dankho94isback Nie mówię że nie, ale Girona jest jednak weryfikacją jego umiejętności.

1

Są gdzieś ci którzy wstawiali Pablo Torre do pierwszego składu Barcelony?

3

Ehh MVP, to były czasy. Mam nadzieję że wracamy do poziomu sprzed lat.

1

Nie ma co przesądzać czy panowie Joao to będzie nasze wybawienie czy nie. Trzeba jednak przyznać że zwłaszcza po Cancelo widać niesamowitą klasę i jakość piłkarską. Niemal w każdym zagraniu imponuje, to jest klasa wyżej niż wielu naszych piłkarzy. Podobnie zresztą jest w przypadku Gundogana. Mamy dużo mocniejszy skład niż w poprzednim sezonie, łatwe losowanie w LM i chyba jeszcze łatwiejszą ligę, bo Real się moim zdaniem osłabił. Może być naprawdę fajnie w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?