La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

1

Najgorsze jest to, że Ferran znowu zapewne w podstawie wyjdzie.
Jeszcze bardziej przerażające jest to, jak bardzo fatalnie musi Fati wyglądać na treningach, że nawet ogonów nie dostaje.
Przecież gorzej od Ferrana to mam wrażenie, że w tym klubie grać się nie da.

0

@jacobFCB tak samo Torre i Casado fatalnie wyglądali u Xaviego na treningach. Flick go po prostu zacznie wprowadzać jak zyska dobra forme aby go nie spalić. On od maja nie grał w piłkę

0

@jacobFCB Fati prawdopodobnie nie nadaje się do gry przez więcej niż kilkanaście minut. Miał wejść z Osasuną ale wymuszona zmina w obronie pokrzyżowała plany. Dajmy czas Flickowi na przywrócenie Go do żywych, na pewno dzisiaj zagra.
Mam nadzieję że naciśniemy mocno i szybko zamkniemy mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?