kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale Panie i Panowie, spokojnie. O czym Wy mówicie? Jaki Liverpool? Jaka Roma? Borussia ruszyła na 200%, zagrali super mecz, my słaby. Ale mimo to wynik dwumeczu ANI PRZEZ MINUTĘ nie był zagrożony.
Raphinha i Fermin mieli na nogach zakończenie dwumeczu, zmarnowali i stąd trochę nerwów. Ale poza tym nic się tu strasznego nie stało. Borussia to dobra drużyna, żadna sensacja z nimi przegrać zwłaszcza mając w głowie 4:0 z pierwszego meczu.
1
Jak mnie denerwuje to nie odgwizdywanie spalonych. Gdyby z tej sytuacji padł gol to by był unieważniony i piłka dla nas. A tak to jest rożny dla BVB.
1
Raphinha już miał półfinał 2 razy na nodze...
0
@Ignareks Ale Penya musi to potwierdzić. Ja byłem zapisany na wyjazd do Dotmundu z Awaydays i aplikowałem na stronie i z tego co pisali wyjazd nie doszedł do skutku bo polska Penya nie dostała ani jednego biletu. Więc coś tu jest nie tak
2
Jak to z Łodzi i Krakowa? Przecież polska penya nie dostała biletów? No chyba że to polscy socios.
1
Swoją drogą to ciekawe jak Borussia podejdzie do tego meczu. Wszyscy mówią o rotacjach u nas a przecież BVB ma mega trudną sytuację w lidze i walczy o puchary.
0
@FCB24 Stawiam że albo Yamal albo Pedri nie wyjdą w podstawie ale nie wierzę że będzie głębiej. Pewnie jakieś minuty dostanie znowu Ansu i na pewno Olmo. Ale nie wierzę że 3 mega podstawowych zawodników dostanie wolne.
10
Niezależnie od wyniku pierwszego meczu to jest ćwierćfinał LM i nie można go leckeważyć. Pewnie jakieś małe rotacje będą ale bardziej obstawiam wcześniejsze zmiany przy dobrym wyniku niż rewolucję w składzie.
1
Już nawet na stronie Realu oburzają się na 1 mecz, gruba idą nie ma co...
30
Abstrahując od samego faulu to jak to jest możliwe że w dzisiejszych czasach pierdyliarda kamer, mikrofonów i wszystkiego co nagrywa każdy ruch każdego zawodnika dalej decyduje co sędzia napisze w protokole? Dalej jest tak że jeżeli sędzia nie zauważy czegoś w trakcie meczu i nie zapisze tego w protokole to tego nie ma.
Teraz też sędzia napisał że to była walka o piłkę (sic!) więc kara maksymalna to 3 mecze.
Parodia.
A jeszcze bardziej idiotyczny jest przepis o okoliczności łagodzącej jeżeli atakowany piłkarz nie złapie kontuzji. To to już jest cyrk do potęgi.
0
Droga @Redakcja, proszę o precyzyjną informację. Wszyscy mówią że kary tyczą się innych rozgrywek tylko od 4 meczów wzwyż, Wy piszecie że przy 3 meczach Mbappe będzie pauzował w PK. To jest bardzo ważna informacja dla nas bo Mbappe bez wątpienia jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem Realu w ostatnim czasie.
P.S. Ten wyskok i wyprostowanie nogi na końcu mogą być decydujące, to nie był zwykły faul
0
Ok, to podsumujmy. Od ilu meczów zawieszenie liczy się i na ligę i na PK?
10
Tak jak pisałem na Rambli: najlepsze jest to że najgorszy mecz w tym sezonie mamy już za sobą bo gorzej grać się nie da.
Najgorsze: strata Balde, strata sił i styl gry Leganes. Symulka, gra na czas, symulka, gra na czas i tak ciągle, to jest pomysł na mecz zespołów pokroju Getafe, Alaves czy właśnie Leganes.
0
Mam podpowiedź dla @Redakcja jeżeli chodzi o „najlepsze”: najgorszy mecz w tym sezonie mamy już sa sobą
0
Najgorszy mecz w tym sezonie i to z duuuuuuuuuuużą przewagą nad resztą
1
Jak było 0:0 to padali po każdym dotknięciu. Banda pajaców…
1
Gramy dzisiaj coś absolutnie strasznego. Mam nadzieję że jakoś to wymęczymy
0
Przecież to jest niemożliwe…
1
Jak nie strzelimy gola to nam zostaje 15 minut efektywnego czasu gry
1
Myślę że w ciemno można obstawić że w podstawie wyjdą Eric i Gavi, pytanie tylko czy odpocznie Pedri czy de Jong. W ataku też obstawiam Ferrana chyba jednak na skrzydle, Lewy walczy o króla strzelców.
1
@KamQiX Śmichy chichy ale ten brak podania będę jeszcze długo pamiętał... to był kryminał
39
@Srutwa Nie chcę się znęcać, ale jak proponujesz sprzedaż Yamala i kupno gościa z Youtuba to wiesz…
24
Jest tylko kilku piłkarzy w dziejach którzy nie byli lub nie są na sprzedaż. To piłkarze epokowi jak Messi czy teraz Pedri. Reszta po prostu ma swoją wysoką cenę.
0
Nie do końca rozumiem po co ten trud. Od początku wszyscy mówią że nic nie ugrają, pierwsza instancja odrzuca ich protest, po co więc idą dalej?
18
@Eto'o9 R10 Myślę że akurat Cubarsiemu to wisi i powiewa
19
Wrzucę tu aktualizację statystyk po ostatnich meczach ale najpierw dwie dygresje:
1. Pierwszy gol Lewego to wcale nie było takie proste dobicie piłki na pustaka jak się na początku wydawało. Był już poza światłem bramki a piłka spadała z góry, ja myślałem na początku że tego nie trafił.
2. Mimo że część osób nie zwraca na to uwagi to ja fruwam w obłokach jak stadion Barcelony skanduje nazwiska polskich piłkarzy. Tak jak pisałem wczoraj: chwytajmy dzień i cieszmy się tym bo za naszego życia może się to już nie powtórzyć.
Mecz z Gironą (4:1)
1. gol samobójczy asysta Yamal
2. gol Lewandowski as Fermin as 2 Gavi
3. gol Lewandowski as de Jong as 2 Araujo
4. gol Ferran as Martin as 2 de Jong
Mecz z Atletico (1:0) gol Ferran as Yamal as 2 Raphinja
Mecz z Betisem (1:1) gol Gavi as Ferran as 2 Yamal
Mecz z Borussią (4:0)
1. gol Raphinha as Cubarsi as 2 Martinez
2. gol Lewandowski as Raphinha as 2 Yamal
3. gol Lewandowski as Fermin as 2 Yamal
4. gol Yamal as Raphinha as 2 Lewandowski
Czołówka:
1. Raphinha 44m 28g 26as 8as 2 stopnia suma 62
2. Yamal 42 14 21 16 51
3. Lewandowski 41 40 3 5 48
4. Pedri 44 5 8 19 32
5. Ferran 36 15 5 1 21
3
Spalonego tam nie było o jakieś milimetry więc mieliśmy kupę szczęścia.
0
Z Yamalem chyba wszystko OK
0
Chyba nic groźnego, idzie normalnie
0
Ansu, no nie wytrzymie :)