1

@Derpowsky Fatiego to oni próbują 3 lata za darmo oddać tylko że nikt nie chce brać

0

To może być strasznie ważny moment dla Raphinhi. Gra ostatnio straszną kupę ale dał radę w najważniejszym momencie, oby to było przełamanie.
Realcja drużyny świetna ale do 60 minuty kompletny dramat. Mecz z Majorką pokaże gdzie jesteśmy bo jak znowu zaczną tak jak zaczęli dzisiaj to już będzie się można poważnie martwić

14

Przede wszystkim akcja z Minguezą była już grubo po strzale i myślę że to zadecydowało. Co do Inigo to bardzo ryzykował, jakby piłkarz Celty to wyczuł i się wywalił to na bank byłoby czerwo

23

Jak ja nie znoszę tej łajzy Aspasa, normalnie mnie trzęsie jak sobie pomyślę. Oby już kończył karoerę

1

Sędzia jest straszny, znowu…

0

Trzeba po prostu wrzucić trzeci bieg, na razie grają tryb ekonomiczny

1

My mamy problem z rejestracją mikroskopijnego kontraktu Pau Victora a Messi za małe pieniądze grać nie będzie. Szkoda, liczyłem chociaż na pół roku i zamknięcie klamrą kariery najlepszego piłkarza w historii.

7

Ja mam nadzieję że trochę pomoże nam pogrążony w smutku Real. Grają teraz 2 niełatwe mecze w lidze, pierwszy na pewno a może i drugi też bez Mbappe który jest najbardziej niebezpieczny. Bilbao to groźna drużyna i co prawda regularnie kładzie się na Bernabeu ale tak samo było z Valencią. Getafe to parszywa drużyna z którą zawsze gra się ciężko faworytom. Naprawdę wierzę w to że Real coś może stracić w tych meczach.
A my trochę wychodzimy na prostą po tym ciężkim maratonie. Od meczu z BVB jest wreszcie kilka dni przerwy, mamy 2 teoretycznie łatwiejsze mecze u siebie a później znowu czas od wtorku do soboty przed finałem PK (dla porównania Real gra swój mecz ligowy w środę).
Półfinały LM to już dyspozycja dnia, determinacja i walka na ponad 100%. Tu nie ma reguł, wygra odporniejszy.

8

@Kapitan9 Czyli przy naszej bardzo krótkiej ławce pozbywasz się 9 zawodników i sprowadzasz za to 3?

0

@slayer A Laporta wyczaruje coś żeby Tebasa obejść :) Tak to już jest, ciekawe kiedy w końcu na stałe wyjdziemy z tych finansowych kłopotów.

0

Nico jest najlepszą istniejącą dla nas opcją na skrzydło czy to się komuś podoba czy nie. Mam nadzieję że Laporta znowu coś wyczaruje i znajdzie kasę żeby Go sprowadzić.

5

Złamał czy nie to Mu nie przeszkodziło za bardzo

5

Dopiero co byliśmy największym faworytem, porażka z BVB to zmieniła. Teraz to już decyduje dyspozycja dnia, wszystkie statystyki można sobie wsadzić

2

Kolejny raz nieprecyzyjne przepisy powodują że ktoś może mieć pretensje. UEFA i FIFA same wpuszczają sędziów na miny, bo jak zdefiniować „wyraźny” błąd? Akurat tutaj tłumaczenie Archivo jest idiotyczne bo skoro interwencja VAR doprowadziła do zmiany decyzji to jak można powiedzieć że błąd nie był wyraźny?

0

@AnalnaGrawitacja Chyba jednak mimo wszystko wolałbym żeby nie był dostępny. Gra jak gra ale to jednak jeden z najlepszych piłkarzy Realu.

5

Real od tygodnia mówił że zje Arsenal u siebie po czym przebiega 107 km w meczu

3

Tak patrzę teraz na skróty i nigdy nie widziałem żeby ktoś strzelał Panenką w bok. Co ten gość w ogóle odwalił? Jak można w takim meczu coś takiego zeobić?

2

@AnalnaGrawitacja Chyba Ci się pomyliło z Viniciusem

1

Nie liczcie na to, nie zapominajcie że Karma ma przy sobie taką małą gwiazdkę gdzie jest napisane „nie dotyczy Realu Madryt”.

1

Vamooooooooos, ale piękne podanie

0

Interowi wcale tak łatwo nie poszło, myślałem że zamrozi ten mecz. Ciekawy połfinał się zapowiada

1

Co za kretyn ja pierniczę… teraz tylko czekać aż Real strzeli

0

Ta decyzja nie ma nic wspólnego z faworyzowaniem kogokolwiek. Poczytajcie sobie artykuł na fioletowej, komisja w pierwszej instancji bierze pod uwagę tylko protokół sędziowkski, dopiero jakby Real chciałby się odwołać to mogą dostarczyć film a komisja wtedy może go odicjalnie zobaczyć.
Cyrk

0

@Maker0 Dlatego mógłby zagrać chociażby z Majorką i dać komuś odpocząć

4

Taki Cancelo to byłby teraz majątek, doświadczony i moze grać na obu stronach.

5

Dobrze że przed finałem pucharu mamy o 1 dzień więcej odpoczynku niż Real. Pełne 3 dni odpoczynku w tych czasach to majątek.

1

@Terapuls Z Raphinii jest taki lewoskrzydłowy jak ze mnie baletnica. A jak nie będzie strzelał fochy to Mu trzeba pokazać drzwi, dobro drużyny przede wszystkim.

0

A tak na podstawie ostatnich meczów ktoś jeszcze mi powie że nie potrzebujemy Nico (albo innego lewoskrzydłowego) „bo gdzie miałby grać”?

0

Osobom tak biadolącym i mówiącym że byliśmy „o krok od odpadnięcia” chciałbym przypomnieć że w każdej sekundzie wczorajszego meczu mieliśmy minimum 2 gole zapasu w dwumeczu. Zagraliśmy słabo, ale Borussia to naprawdę mocna drużyna która poszła w tym meczu na 200%. My mieliśmy okazje na zakończenie dwumeczu dużo wcześniej, ale Raphinha gra pod siebie a Fermin jest ostatnio tragiczny w wykończeniu.
Spokojnie, idziemy dalej. Większą szansę na odpadnięcie miało PSG z Aston Villą niż my z BVB choć przecież to wydawało się niemożliwe.
P.S. przegraliśmy pierwszy mecz w tym roku, mecz najmniej ważny ze wszystkich które graliśmy albo zagramy. Jest połowa kwietnia do cholery, czy nie oczekujecie zbyt wiele?

4

@TadeuszK Ale wiesz że z Leganes mieliśmy 3 pkt i pierwszy raz od 6 lat awansowaliśmy do półfi ału LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?