To, że ktoś ma inne zdanie na ten temat, nie oznacza że sytuacji nie rozumie. W dziennikarstwie tak już jest - trzeba się liczyć z tym, że inni mogą pojmować niektóre sytuacje inaczej. Ja się zgadzam tylko po części, bo jest jeszcze druga strona medalu. Inna mentalność w Hiszpanii? Cóż, możemy porozmawiać o mentalności Brazylijczyka. Wygrywać trzeba umieć? To samo można powiedzieć o przegrywaniu. Można do tego dodać jeszcze brutalność graczy Athleticu. Nie ma żadnych zasad zakazujących używania sztuczek. Myślę, że możemy się kłócić bez końca, ale to nie ma sensu - i tak każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu. Niektórzy na tej stronie powinni natomiast nauczyć się kulturalnie dyskutować, zamiast na siłę wciskać ludziom swoje racje (nie mówię oczywiście o Tobie - można niżej znaleźć kilka takich osób). Myślę, że cała ta burza jest trochę przesadzona. Osobiście chciałbym, żeby Neymar powtórzył coś takiego w sobotę ;)
Ok, od teraz Barca nie powinna wygrywać meczów więcej niż 2:0, bo przecież kolejne gole to już poniżenie rywali. Siatki pod nogami? Dryblowanie kilku zawodników samemu? Ok, ale tylko przy wyniku 0:0, żeby równe szanse były!
Nie wiem co za chore zasady tutaj wymyślacie. Taki już jest ten sport i fair play nie ma tutaj nic do rzeczy.
Nigdy nie mów nigdy. Enrique może wyrównać osiągnięcia Guardioli z sezonu 08/09, ale równie dobrze może nie wygrać niczego. Odpadnięcie z LM, przegrana z Bilbao w finale PK, strata mistrzostwa z Atletico - wszystko to jest możliwe.
Dokładnie, trochę nie rozumiem tej krytyki. Niech się cieszy jak chce, dopóki swoim zachowaniem nie prowokuje przeciwnika albo kibiców innej drużyny :) Zresztą Chicharito pewnie poczuł ulgę, bo wcześniej zmarnował już parę dobrych okazji. Henry też miał swoje za uszami, więc nie powinien się w ten sposób na ten temat wypowiadać.
Ok, od teraz Barca nie powinna wygrywać meczów więcej niż 2:0, bo przecież kolejne gole to już poniżenie rywali. Siatki pod nogami? Dryblowanie kilku zawodników samemu? Ok, ale tylko przy wyniku 0:0, żeby równe szanse były!
Nie wiem co za chore zasady tutaj wymyślacie. Taki już jest ten sport i fair play nie ma tutaj nic do rzeczy.
Przed meczem taki wynik, ba, nawet bramkowy remis brałbym w ciemno. Szkoda karnego, ale nie ma co się załamywać! Dobry mecz i świetny wynik - na to właśnie dzisiaj czekałem.
Komentarze
0
To, że ktoś ma inne zdanie na ten temat, nie oznacza że sytuacji nie rozumie. W dziennikarstwie tak już jest - trzeba się liczyć z tym, że inni mogą pojmować niektóre sytuacje inaczej. Ja się zgadzam tylko po części, bo jest jeszcze druga strona medalu. Inna mentalność w Hiszpanii? Cóż, możemy porozmawiać o mentalności Brazylijczyka. Wygrywać trzeba umieć? To samo można powiedzieć o przegrywaniu. Można do tego dodać jeszcze brutalność graczy Athleticu. Nie ma żadnych zasad zakazujących używania sztuczek. Myślę, że możemy się kłócić bez końca, ale to nie ma sensu - i tak każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu. Niektórzy na tej stronie powinni natomiast nauczyć się kulturalnie dyskutować, zamiast na siłę wciskać ludziom swoje racje (nie mówię oczywiście o Tobie - można niżej znaleźć kilka takich osób). Myślę, że cała ta burza jest trochę przesadzona. Osobiście chciałbym, żeby Neymar powtórzył coś takiego w sobotę ;)
10
Ok, od teraz Barca nie powinna wygrywać meczów więcej niż 2:0, bo przecież kolejne gole to już poniżenie rywali. Siatki pod nogami? Dryblowanie kilku zawodników samemu? Ok, ale tylko przy wyniku 0:0, żeby równe szanse były!
Nie wiem co za chore zasady tutaj wymyślacie. Taki już jest ten sport i fair play nie ma tutaj nic do rzeczy.
Brawa dla Neymara, oby więcej takich zagrań.
0
Nigdy nie mów nigdy. Enrique może wyrównać osiągnięcia Guardioli z sezonu 08/09, ale równie dobrze może nie wygrać niczego. Odpadnięcie z LM, przegrana z Bilbao w finale PK, strata mistrzostwa z Atletico - wszystko to jest możliwe.
0
Dokładnie, trochę nie rozumiem tej krytyki. Niech się cieszy jak chce, dopóki swoim zachowaniem nie prowokuje przeciwnika albo kibiców innej drużyny :) Zresztą Chicharito pewnie poczuł ulgę, bo wcześniej zmarnował już parę dobrych okazji. Henry też miał swoje za uszami, więc nie powinien się w ten sposób na ten temat wypowiadać.
0
Chyba Półwysep Iberyjski zapomniał dzisiaj jak gra się w piłkę..
10
Ok, od teraz Barca nie powinna wygrywać meczów więcej niż 2:0, bo przecież kolejne gole to już poniżenie rywali. Siatki pod nogami? Dryblowanie kilku zawodników samemu? Ok, ale tylko przy wyniku 0:0, żeby równe szanse były!
Nie wiem co za chore zasady tutaj wymyślacie. Taki już jest ten sport i fair play nie ma tutaj nic do rzeczy.
Brawa dla Neymara, oby więcej takich zagrań.
8
A Portugalia przegrywa z Wyspami Zielonego Przylądka :D
2
Portugalia - Wyspy Zielonego Przylądka 0:2 :D
2
Ter Stegen... to mnie trochę martwi, choć Bravo też nie jest ostatnio w jakiejś spektakularnej formie.
1
Przed meczem taki wynik, ba, nawet bramkowy remis brałbym w ciemno. Szkoda karnego, ale nie ma co się załamywać! Dobry mecz i świetny wynik - na to właśnie dzisiaj czekałem.