0

To, że ktoś ma inne zdanie na ten temat, nie oznacza że sytuacji nie rozumie. W dziennikarstwie tak już jest - trzeba się liczyć z tym, że inni mogą pojmować niektóre sytuacje inaczej. Ja się zgadzam tylko po części, bo jest jeszcze druga strona medalu. Inna mentalność w Hiszpanii? Cóż, możemy porozmawiać o mentalności Brazylijczyka. Wygrywać trzeba umieć? To samo można powiedzieć o przegrywaniu. Można do tego dodać jeszcze brutalność graczy Athleticu. Nie ma żadnych zasad zakazujących używania sztuczek. Myślę, że możemy się kłócić bez końca, ale to nie ma sensu - i tak każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu. Niektórzy na tej stronie powinni natomiast nauczyć się kulturalnie dyskutować, zamiast na siłę wciskać ludziom swoje racje (nie mówię oczywiście o Tobie - można niżej znaleźć kilka takich osób). Myślę, że cała ta burza jest trochę przesadzona. Osobiście chciałbym, żeby Neymar powtórzył coś takiego w sobotę ;)

10

Ok, od teraz Barca nie powinna wygrywać meczów więcej niż 2:0, bo przecież kolejne gole to już poniżenie rywali. Siatki pod nogami? Dryblowanie kilku zawodników samemu? Ok, ale tylko przy wyniku 0:0, żeby równe szanse były!
Nie wiem co za chore zasady tutaj wymyślacie. Taki już jest ten sport i fair play nie ma tutaj nic do rzeczy.

Brawa dla Neymara, oby więcej takich zagrań.

0

Nigdy nie mów nigdy. Enrique może wyrównać osiągnięcia Guardioli z sezonu 08/09, ale równie dobrze może nie wygrać niczego. Odpadnięcie z LM, przegrana z Bilbao w finale PK, strata mistrzostwa z Atletico - wszystko to jest możliwe.

0

Dokładnie, trochę nie rozumiem tej krytyki. Niech się cieszy jak chce, dopóki swoim zachowaniem nie prowokuje przeciwnika albo kibiców innej drużyny :) Zresztą Chicharito pewnie poczuł ulgę, bo wcześniej zmarnował już parę dobrych okazji. Henry też miał swoje za uszami, więc nie powinien się w ten sposób na ten temat wypowiadać.

0

Chyba Półwysep Iberyjski zapomniał dzisiaj jak gra się w piłkę..

2

Portugalia - Wyspy Zielonego Przylądka 0:2 :D

0

Dopiero pierwsza połowa, koło 40 minuty :)

8

A Portugalia przegrywa z Wyspami Zielonego Przylądka :D

0

Szkoda, ale niestety taka jest kolej rzeczy... Wielki zawodnik i wielki kapitan. Do Xaviego zawsze będę miał duży sentyment, na Euro 2012 byłem gościem od podawania piłek na meczu Hiszpanii z Irlandią i to właśnie generał przy jednym rożnym spojrzał mi w oczy i wyciągnął rękę po piłkę:) Aż się łezka w oku kręci..

0

Na pewno są w Empiku i Inmedio :)

1

Official: ARG federation says Messi had medical tests today, after a knock during the clasico, but that he has no injury #fcblive
@barcastuff (twitter)

Nic złego się nie dzieje :) Kamień z serca.

1

Przed meczem taki wynik, ba, nawet bramkowy remis brałbym w ciemno. Szkoda karnego, ale nie ma co się załamywać! Dobry mecz i świetny wynik - na to właśnie dzisiaj czekałem.

0

Nie mam nic do Ter Stegena, bardziej zastanawiają mnie decyzje trenera. To już nie jest faza grupowa, tutaj jeden gol może zdecydować o awansie i fajnie byłoby, gdyby w Lidze Mistrzów grał bramkarz, który gra po prostu pewnie i regularnie. No ale jak już mówiłem Bravo ostatnio też nie powalał, więc to w sumie nie ma znaczenia. A zresztą, nawet nie wiem po co o tym piszę. Niech to pół godziny mija szybciej, bo już się doczekać nie mogę :D

2

Ter Stegen... to mnie trochę martwi, choć Bravo też nie jest ostatnio w jakiejś spektakularnej formie.

0

Nie rozumiem w ogóle sporu, Albę ewidentnie poniosło i powinien zostać ukarany. Nie ma znaczenia czy dotknął piłki czubkiem buta czy nie, takie coś w ogóle nie powinno się zdarzyć.

1

Nie ma co narzekać na naszą defensywę :) W ostatnich ośmiu meczach mamy bilans bramkowy 28:2, a stracone bramki to samobój Alby i karny (niesłuszny zresztą) Mandzukicia. Robi wrażenie :)

0

0

Po ostatnich meczach każdy następny mecz będzie trudny, przecież biorąc pod uwagę sytuację w klubie i ostatnie porażki trener nie może powiedzieć, że mecz z Elche to bułka z masłem...

0

Rozmawiają w dokładnie tym samym języku - hiszpańskim. Jedynie Brazylijczycy mówią po portugalsku, a różnica między tymi dwoma językami, choć wydaje się mała, jest dość duża.

0

Cyfra+ puszcza jako jedyna w Polsce ligę hiszpańską.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?