Śmiech na sali takim ustawieniem wychodzić na Milan. Jeszcze niech Adriano i Alba włączają się do akcji ofensywnych to wtedy może i Barca wygra ale 3-2 albo 5-4. Przede wszystkim nie można stracić gola i jak już chcą grać trzema obrońcami to powinien wystawić trzech stoperów i zagrać z tyłu w stylu Juventusu. Ogólnie moim zdaniem bez sensu jest zmieniać ustawienie jeśli będą grać podobnie jak w ostatnich spotkaniach. Ustawić Messiego na prawej stronie, Ville w środku i jestem przekonany, że zaskoczenie po drugiej stronie byłoby wielkie.
Trochę niedoceniony został Alba. Jeśli Mascherano dostał 7, a Messi 7,5 to Alba w podobnych granicach powinien się znaleźć. Prawie całkowicie wyłączył z gry Navasa. W tym meczu skrzydłowy Sevilli praktycznie nie istniał. Były oczywiście błędy ale warto zwrócić uwagę na to, jak zażarte staczali pojedynki i mimo wszystko większość akcji Navasa potrafił powstrzymać.
Nie wiem jaki sens ma wklejanie tutaj takich idiotycznych artykułów. Ermatov był moim zdaniem najlepszym sędzią ostatniego mundialu a że "pozwalał" faulować Messiego to rzeczywiście, powinni mu zabrać licencję
Mam nadzieję, że jeśl inie w tym roku to w następnym złotą piłkę dostanie wreszcie Xavi bo na nią najbardziej zasługuje. Gdyby nie nagradzano pożyteczność i za rolę na boisku to Xavi zbierałby ją co rok.
Idac sladem kolegow gdyby i mi mogl ktos jutro wyslac smsa bo nie bede mial mozliwosci obejrzec losowania a nie wiem o ktorej bede mial okazje sprawdzic. Moj nr 514475744
Komentarze
0
Śmiech na sali takim ustawieniem wychodzić na Milan. Jeszcze niech Adriano i Alba włączają się do akcji ofensywnych to wtedy może i Barca wygra ale 3-2 albo 5-4. Przede wszystkim nie można stracić gola i jak już chcą grać trzema obrońcami to powinien wystawić trzech stoperów i zagrać z tyłu w stylu Juventusu. Ogólnie moim zdaniem bez sensu jest zmieniać ustawienie jeśli będą grać podobnie jak w ostatnich spotkaniach. Ustawić Messiego na prawej stronie, Ville w środku i jestem przekonany, że zaskoczenie po drugiej stronie byłoby wielkie.
0
Nie rozumiem tych dyskusji. Głupota Medela wykorzystana przez Fabregasa. Podobnie Obraniaka zrobiono w meczu z Czarnogórą
0
Trochę niedoceniony został Alba. Jeśli Mascherano dostał 7, a Messi 7,5 to Alba w podobnych granicach powinien się znaleźć. Prawie całkowicie wyłączył z gry Navasa. W tym meczu skrzydłowy Sevilli praktycznie nie istniał. Były oczywiście błędy ale warto zwrócić uwagę na to, jak zażarte staczali pojedynki i mimo wszystko większość akcji Navasa potrafił powstrzymać.
0
Nie wiem jaki sens ma wklejanie tutaj takich idiotycznych artykułów. Ermatov był moim zdaniem najlepszym sędzią ostatniego mundialu a że "pozwalał" faulować Messiego to rzeczywiście, powinni mu zabrać licencję
0
Mam nadzieję, że jeśl inie w tym roku to w następnym złotą piłkę dostanie wreszcie Xavi bo na nią najbardziej zasługuje. Gdyby nie nagradzano pożyteczność i za rolę na boisku to Xavi zbierałby ją co rok.
0
Idac sladem kolegow gdyby i mi mogl ktos jutro wyslac smsa bo nie bede mial mozliwosci obejrzec losowania a nie wiem o ktorej bede mial okazje sprawdzic. Moj nr 514475744
0
ynlok *FCB*
Ja Ci moge napisac
0
macie cos po polsku????
0
a.iniesta8
w jaki sposob??
0
a.iniesta8
mam nadzieje ze zadziala. Wielkie dzieki za pomoc