0

Śmiech na sali takim ustawieniem wychodzić na Milan. Jeszcze niech Adriano i Alba włączają się do akcji ofensywnych to wtedy może i Barca wygra ale 3-2 albo 5-4. Przede wszystkim nie można stracić gola i jak już chcą grać trzema obrońcami to powinien wystawić trzech stoperów i zagrać z tyłu w stylu Juventusu. Ogólnie moim zdaniem bez sensu jest zmieniać ustawienie jeśli będą grać podobnie jak w ostatnich spotkaniach. Ustawić Messiego na prawej stronie, Ville w środku i jestem przekonany, że zaskoczenie po drugiej stronie byłoby wielkie.

0

Nie rozumiem tych dyskusji. Głupota Medela wykorzystana przez Fabregasa. Podobnie Obraniaka zrobiono w meczu z Czarnogórą

0

Trochę niedoceniony został Alba. Jeśli Mascherano dostał 7, a Messi 7,5 to Alba w podobnych granicach powinien się znaleźć. Prawie całkowicie wyłączył z gry Navasa. W tym meczu skrzydłowy Sevilli praktycznie nie istniał. Były oczywiście błędy ale warto zwrócić uwagę na to, jak zażarte staczali pojedynki i mimo wszystko większość akcji Navasa potrafił powstrzymać.

0

Nie wiem jaki sens ma wklejanie tutaj takich idiotycznych artykułów. Ermatov był moim zdaniem najlepszym sędzią ostatniego mundialu a że "pozwalał" faulować Messiego to rzeczywiście, powinni mu zabrać licencję

0

Mam nadzieję, że jeśl inie w tym roku to w następnym złotą piłkę dostanie wreszcie Xavi bo na nią najbardziej zasługuje. Gdyby nie nagradzano pożyteczność i za rolę na boisku to Xavi zbierałby ją co rok.

0

Nie rozumiem po co takie zapisy w regulaminie skoro i tak potem można to obejść. Pique powinien być zawieszony na mecz z Realem za takie zachowanie. Nie wiem jak zareaguje na to Mourinho ale pretensje będą jak najbardziej uzasadnione.

0

i wszystko jasne. to zostaje iraqgoals :)

0

Czy u Was tez od pewnego czasu na liscie kanalow w TVUPlayer nie ma Goltv? Bo u mnie od niedawna nie chce sie wlaczyc

0

jakby mogl ktos i mi wyik losowania 514475744.

Z góry dzięki.

0

oglada ktos na tvuplayer?? bo u mnie nie ma goltv na liscie kanalow i nie chce sie zalaczyc

0

Idac sladem kolegow gdyby i mi mogl ktos jutro wyslac smsa bo nie bede mial mozliwosci obejrzec losowania a nie wiem o ktorej bede mial okazje sprawdzic. Moj nr 514475744

0

ma ktos mecz z tvp sport? Te podane nizej mi nie dzialaja a chcialbym uslyszec co Szpakowski ma do powiedzenia :D

0

Diddy

Jorquera

0

ynlok *FCB*

Ja Ci moge napisac

0

http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16

Tu bedzie chyba meczyk z polsat sport extra

0

Najlepszy napastnik na świecie w tym momencie wg mnie ale mam nadzieje ze się jeszcze zdziwi:)

0

a.iniesta8

mam nadzieje ze zadziala. Wielkie dzieki za pomoc

0

a.iniesta8

w jaki sposob??

0

Panowie kiedy beda oceny za wczorajszy mecz??

0

macie cos po polsku????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?