kibic8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmiech na sali takim ustawieniem wychodzić na Milan. Jeszcze niech Adriano i Alba włączają się do akcji ofensywnych to wtedy może i Barca wygra ale 3-2 albo 5-4. Przede wszystkim nie można stracić gola i jak już chcą grać trzema obrońcami to powinien wystawić trzech stoperów i zagrać z tyłu w stylu Juventusu. Ogólnie moim zdaniem bez sensu jest zmieniać ustawienie jeśli będą grać podobnie jak w ostatnich spotkaniach. Ustawić Messiego na prawej stronie, Ville w środku i jestem przekonany, że zaskoczenie po drugiej stronie byłoby wielkie.
0
Nie rozumiem tych dyskusji. Głupota Medela wykorzystana przez Fabregasa. Podobnie Obraniaka zrobiono w meczu z Czarnogórą
0
Trochę niedoceniony został Alba. Jeśli Mascherano dostał 7, a Messi 7,5 to Alba w podobnych granicach powinien się znaleźć. Prawie całkowicie wyłączył z gry Navasa. W tym meczu skrzydłowy Sevilli praktycznie nie istniał. Były oczywiście błędy ale warto zwrócić uwagę na to, jak zażarte staczali pojedynki i mimo wszystko większość akcji Navasa potrafił powstrzymać.
0
Nie wiem jaki sens ma wklejanie tutaj takich idiotycznych artykułów. Ermatov był moim zdaniem najlepszym sędzią ostatniego mundialu a że "pozwalał" faulować Messiego to rzeczywiście, powinni mu zabrać licencję
0
Mam nadzieję, że jeśl inie w tym roku to w następnym złotą piłkę dostanie wreszcie Xavi bo na nią najbardziej zasługuje. Gdyby nie nagradzano pożyteczność i za rolę na boisku to Xavi zbierałby ją co rok.
0
Nie rozumiem po co takie zapisy w regulaminie skoro i tak potem można to obejść. Pique powinien być zawieszony na mecz z Realem za takie zachowanie. Nie wiem jak zareaguje na to Mourinho ale pretensje będą jak najbardziej uzasadnione.
0
i wszystko jasne. to zostaje iraqgoals :)
0
Czy u Was tez od pewnego czasu na liscie kanalow w TVUPlayer nie ma Goltv? Bo u mnie od niedawna nie chce sie wlaczyc
0
jakby mogl ktos i mi wyik losowania 514475744.
Z góry dzięki.
0
oglada ktos na tvuplayer?? bo u mnie nie ma goltv na liscie kanalow i nie chce sie zalaczyc
0
Idac sladem kolegow gdyby i mi mogl ktos jutro wyslac smsa bo nie bede mial mozliwosci obejrzec losowania a nie wiem o ktorej bede mial okazje sprawdzic. Moj nr 514475744
0
ma ktos mecz z tvp sport? Te podane nizej mi nie dzialaja a chcialbym uslyszec co Szpakowski ma do powiedzenia :D
0
Diddy
Jorquera
0
ynlok *FCB*
Ja Ci moge napisac
0
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16
Tu bedzie chyba meczyk z polsat sport extra
0
Najlepszy napastnik na świecie w tym momencie wg mnie ale mam nadzieje ze się jeszcze zdziwi:)
0
a.iniesta8
mam nadzieje ze zadziala. Wielkie dzieki za pomoc
0
a.iniesta8
w jaki sposob??
0
Panowie kiedy beda oceny za wczorajszy mecz??
0
macie cos po polsku????