0

Mądre słowa (: oglądanie Gomsea.. w tej koszulce to niestety dla mnie ból w sercu jak sobie przypomnę kółeczka Xaviego (:

11

Obserwowalnym dzisiaj cały mecz nasz geniusz Gomesainho i powiem wam ze jest 2 lata tutaj a nawet nie potrafi się ustawić jak należy na boisku...

0

Koleś to chyba największy ,,poza-rand,, w piłce nożnej w tej chwili (:

3

Komentarz usunięty

0

Tyy identycznie z starszym oglądałem i to samo mówiłem patrz koza skacze (:

0

The Expense - SF na Syfy leci i netflix

0

mich_l. A ja ci bronie gnioty oglądać? to nie do ciebie, tylko do kolegi co pyta . Kolega Wymienił same fajne seriale na poziomie ( a ty z tekim czyms odpaliłeś).., wiec napisałem mu żeby tego nie oglądał bo to strata czasu, to serial dla amerykańskich 12 latków z idiotyczną fabułą. Jak już oglądać coś z superherow z DC to serial Animowany Yang Justice.

1

Whaaat arrow? nie rób sobie tego to gorsze od niektórych animowanych seriali DC ...

2

Shameless - Niepokorni ( Jeden z nielicznych seriali co ma 8 sez i wszystkie na poziomie) SErial od 18+

0

Wreszcie ludzie zaczynają na oczy widzieć... od kiedy bravo wywalili muwiem ze to głupota (nawet bana dostalem).. . to ma być klasa światowa? kolo stoi na środku i czeka kiedy mu właduje bramę napastnik.. niech se zobaczy navasa lub powtórki meczy Bravo w Barcelonie.. nigdy nie bedzie niestety ten top.. bravo nam te kilka pkt w tetym sesonei uratował i to wystarczyło na majstra przecie 1 pk tylko był przewagi..ter stegen nie daje takeigo spokoju obronie..

0

Klapa ...plus człowiek ręcznik na bramce poziom Valdesa przed wybuchem fomy gdy walczyl o kontrakt. CO zrobił Bufon przy strzale Andresa? gdyby puścił nikt by nie mial pretensi bo swietny strzal ale on wyszedł skrócił róg i w ostatniej chwili zablokować strzał.

0

A najlepsze Unze zostanie... i będzie super :D

4

A ja myślałem ze dopalaczy zabronili sprzedawać. Odstaw je szefie. I wracaj do dziurki.

0

Komentarz usunięty

0

Jeszcze 30 min wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń hmhmh

1

Paaanowie i Panieee spokojnie!! nie zapeszac!!

1

Spokojnie Kur.. spokojnie!! nie zapeszaC!!

0

Nie zapeszać , nie włączać meczu!!

0

Nie ma co sobie nadziej robić jeszcze z 25 min real pyknie ich..

0

Co ty trzeba dać czas Gomesowi się rozwinie... wyklepie :d

4

Wróć 4 dni wstecz i zoba sam...

1

Nick to taki żart i przenośnia, tak mówię jakbyś nie wiedział

5

Jeśli by mi nawet ktoś zapłacił, drugi ras nie dał bym rady tego meczu oglądać.

3

Ehhh po tym meczu zacząłem mieć podobne myśli.

0

Dokładnie kolejne świetne pytanie na które nigdy nie otrzymamy odpowiedzi ...

2

Za jakie grzechy, musimy patrzeć na grę tego sabotażysty z Portugalii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?