0

To śmiać się z meczu który rozegrali a nie z meczu za miesiąc który się nie odbył.. REal sobie tez ligę już przypisywał przed 4 miesiącami a gdzie jest teraz.

0

Co mnie dzisiaj wkurzało najbardziej? Żenujący postawa sędziego i żenujący komentarz w canal+

1

Troszke pokory real to real się okaże (real bedzie miał noż na gardle) . Rok temu też się śmiali wszsycy po 4:0 i co ?

0

Spokojnie jak gdzieś stracić pkt to wole w Pucharze Królika , jedyny minus ze się nabiegali stracili siły a 90 minut na darmo i jeszcze trza odrabiać i na rewanż once de gale wystawic. Tyle minusów plus jak mówię to tyko PK i wole żeby tutaj wpadkę niż w Lidze (: i Zejdzie z digne grał ok wiadomo ze jest wolny w tej akcji to wyszło niestety bardziej bym się zastanowił kto kryl strzelca bramki (:

0

W banku w Qatarze a gdzie maja być (: MRSakira wiem zartuje sobie madryckie pismaki sobie wymyśliły zeby humory czytelnikom poprawić po ostatnich cyrkach w klubie (:

2

https://x.com/XaviTempo/status/952236257312112641
Pewnie już było ale co tam (: Na bank P$G pójdzie na deel wymiany Maszyny na Neymara..

2

Zapewne chodzi mu o caritas jak to ładnie, tvp wciska ludzią he (:

4

TV naradowa pierze mózgi niestety.. coraz więcej takich deklaracji dlatego jest..

0

Najgorsze w tym paradoksalnie jego przyzwoitość ze się przyznał .. tera dostanie na bank kare..wiadomo jak Władze komisje traktują równo wszystkich przecie..

0

A nie wyszedł przy 1 bramce Suareza za szybko do przodu ? ( Wiadomo strzał genialny ale tak się czepiam ) ale nie dał pretekstu Luisowi na własne oddanie takiego strzału gdy zauważył ze bramkarz jest wysunięty za bardzo ?

4

Gdyby tak zrobił, Pis już by go wsadził za to (: Na tvp wyglądało tak jakby sie wosp w ogóle nie odbył (: A i tak ładnie zbiórka idzie, Super (:, ja choć chory to sms wysyłałem (:

0

Przy 3 golach dla w drugiej połowie dla Barcy w jakimś sense zawsze troche winien był bramkarz. Nie macie takiego wrażenia?

0

Teraz sobie jedzie po LA rambi nawet nie wyżyty pan (: Frustracja wychodzi -19..

0

Przewin stronę na wcześniejsza storne to sie dowiesz (:

0

A co ty pleciesz real obronił LM to tera nic nie musi 10 lat mogą leżeć i bonki zbijać (: Suchar (:

0

Dokładnie mnie tez.. mam to samo niby współczuje ale jak przypomnę sobie twety albo ten ostatni artykuł że Barca za dużo wydaje.. to mi jego jakoś nie żal..

1

No tak jak napisał kolega wyżej, chyba sie domyślił i dlatego się teraz wycofuje bo się zrobiła gówno burza, jeszcze większa niż była (:

1

NO ja mu własne współczuje (; he

23

A Oby zrezygnował nie chciał bym wynajmować takiego prawnika (:

8

No niezłe tera się z tego wycofuje jeszcze.. poziom samo zaorania level 5.. Ale ja trochę samego admina Klatsa rozumiem (; ta strona to takie wielkie G nawet po ip. nie blokuje. a kolo jest sam to sobie wymyślił ze napisze o policji i może wystraszy tego dzieciaka.. tańsze to niż zrobione nowej strony html (;

0

Nie czytaj i dodaj mnie do ignorwanych a nie obrażaj drugiego (:chyba ze nie potrafisz (: mam kogoś chwalić tylko i same pozytywne rzeczy pisać żeby się tobie przypodobać? nara...

2

Ja ci powiem ze W laLiga nawet takiego czegos nie widziałem nowy poziom głupoty sędziego (:

2

Przypomina mi się afera Z Red. Ruckim i jego namierzaniem IP przez kolegę informatyka. (:(:

4

Nie ma. strona realu nie ma wielu rzeczy (:

1

Benzeme tez ZZ wystawia po co głupio gadają?

0

Wolnośc słowa panuje moge swoje zdanie chyba określic.. całe ra lama? ja widzę jeszcze obrońców naszego Gwiazdora (: i nie spinaj się tak nikt cie nie każe czytać.. ?

1

To ja ja bym potrafił zrobić nie musząc dotykać piłki . Tutaj całe zasługi i tak ida do Leo za rozegranie i podanie . Noi wykończenie Luisito palce lizać (:

1

Helena mam zawał ! :D

1

Pan Gomes to nie piłkarz na taki wielki klub niestety, zero kreatywności, zero asekuracji kolegów, zero umiejętności przytrzymania piłki, zero pressingu, zero odbiorów,złe ustawienie się na boisku + same straty. (: (: jedynie czym mnie dzisiaj rozbawił to skakaniem jak kuska pod koniec meczu L; , a resztę słów się wstrzymam jakie puszczałem w stronie tv pod jego adresem (:

To cud ze barca dala rade odrobić stratę przy każdej z bramek dla barcy gomes nie brał udziało nawet.. przecie..

0

Dokładnie gdy trzeba zawalczyć czy komos pomóc w odbiorze to sie patrzy i stoi a biega tylko wtedy jak nic z tego nie wynika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?