No i to boli chyba najbardziej :( taki klub powinien mieć kocioł z 20000 głów przynajmniej a tu lipa. Niech mecze grają w Polsce :P Też mi się podoba doping na innych małych stadionach w Hiszpanii :) no i ta normalność że kibice przeciwnych drużyn siedzą obok siebie i gadają ze sobą.
My lecimy we wrześniu do Barcelony i na szczęście nic nie zmienili :D gorzej mają ludzie z zarządu którzy maja wstęp na GD i bukowali bilety lotnicze... Coraz częściej odbywają się te cyrki. Na koniec zeszłego sezonu też było zamieszanie.
Całym sercem jestem za Barça ale kiepsko widzę ten sezon tak samo jak poprzedni... Zamiast robić wzmocnienia to zarząd chce jakiś przeciętnych grajków kupić. Z taką obroną to będziemy walczyć o trzecie miejsce a nie pierwsze. Nadzieja tylko w Lucho że będzie umiał z tych grajków coś wcisnąć. Chociaż i tak watpie skoro zarząd wciska nos w każdą sprawę...
Ja już też zamówiłem bilet na FCBP i teraz czekam na potwierdzenie. Messi ma zagrać przynajmniej 45 minut bo tak jest napisane w umowie. a co do reszty zawodników to pewnie zależeć będzie od pucharu konfederacji ;/
Komentarze
0
Przecież kupiliśmy ofensywnego Denisa. Najważniejsze że w obronie zrobiono zakupy. Brakuje jeszcze prawego obrońcy i jakiegoś porządnego pomocnika.
0
zgadzam się z Tobą :D tam jest zajebiście :)
0
Niestety chyba to nastąpi w przyszłym roku skoro będzie modernizacja Camp Nou.
0
No i to boli chyba najbardziej :( taki klub powinien mieć kocioł z 20000 głów przynajmniej a tu lipa. Niech mecze grają w Polsce :P Też mi się podoba doping na innych małych stadionach w Hiszpanii :) no i ta normalność że kibice przeciwnych drużyn siedzą obok siebie i gadają ze sobą.
0
My lecimy we wrześniu do Barcelony i na szczęście nic nie zmienili :D gorzej mają ludzie z zarządu którzy maja wstęp na GD i bukowali bilety lotnicze... Coraz częściej odbywają się te cyrki. Na koniec zeszłego sezonu też było zamieszanie.
3
Całym sercem jestem za Barça ale kiepsko widzę ten sezon tak samo jak poprzedni... Zamiast robić wzmocnienia to zarząd chce jakiś przeciętnych grajków kupić. Z taką obroną to będziemy walczyć o trzecie miejsce a nie pierwsze. Nadzieja tylko w Lucho że będzie umiał z tych grajków coś wcisnąć. Chociaż i tak watpie skoro zarząd wciska nos w każdą sprawę...
2
Z innej beczki. Kiedy rusza Liga Typerów??
1
To jest chyba jakiś bardzo niesmaczny żart.. Laporta wróć!!!
1
Suarez bez formy lepszy niż Pedro w obecnej formie taka prawda...
0
Ja już też zamówiłem bilet na FCBP i teraz czekam na potwierdzenie. Messi ma zagrać przynajmniej 45 minut bo tak jest napisane w umowie. a co do reszty zawodników to pewnie zależeć będzie od pucharu konfederacji ;/