O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1996 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 121
  • Polecenia 7

Komentarze

0

Przecież kupiliśmy ofensywnego Denisa. Najważniejsze że w obronie zrobiono zakupy. Brakuje jeszcze prawego obrońcy i jakiegoś porządnego pomocnika.

0

zgadzam się z Tobą :D tam jest zajebiście :)

0

Niestety chyba to nastąpi w przyszłym roku skoro będzie modernizacja Camp Nou.

0

No i to boli chyba najbardziej :( taki klub powinien mieć kocioł z 20000 głów przynajmniej a tu lipa. Niech mecze grają w Polsce :P Też mi się podoba doping na innych małych stadionach w Hiszpanii :) no i ta normalność że kibice przeciwnych drużyn siedzą obok siebie i gadają ze sobą.

0

My lecimy we wrześniu do Barcelony i na szczęście nic nie zmienili :D gorzej mają ludzie z zarządu którzy maja wstęp na GD i bukowali bilety lotnicze... Coraz częściej odbywają się te cyrki. Na koniec zeszłego sezonu też było zamieszanie.

Zobacz wszystkie

3

Całym sercem jestem za Barça ale kiepsko widzę ten sezon tak samo jak poprzedni... Zamiast robić wzmocnienia to zarząd chce jakiś przeciętnych grajków kupić. Z taką obroną to będziemy walczyć o trzecie miejsce a nie pierwsze. Nadzieja tylko w Lucho że będzie umiał z tych grajków coś wcisnąć. Chociaż i tak watpie skoro zarząd wciska nos w każdą sprawę...

2

Z innej beczki. Kiedy rusza Liga Typerów??

1

To jest chyba jakiś bardzo niesmaczny żart.. Laporta wróć!!!

1

Suarez bez formy lepszy niż Pedro w obecnej formie taka prawda...

0

Ja już też zamówiłem bilet na FCBP i teraz czekam na potwierdzenie. Messi ma zagrać przynajmniej 45 minut bo tak jest napisane w umowie. a co do reszty zawodników to pewnie zależeć będzie od pucharu konfederacji ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?