kiciarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul. Derdowskiego 3. 83-320 Sulęczyno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież kupiliśmy ofensywnego Denisa. Najważniejsze że w obronie zrobiono zakupy. Brakuje jeszcze prawego obrońcy i jakiegoś porządnego pomocnika.
0
zgadzam się z Tobą :D tam jest zajebiście :)
0
Niestety chyba to nastąpi w przyszłym roku skoro będzie modernizacja Camp Nou.
0
No i to boli chyba najbardziej :( taki klub powinien mieć kocioł z 20000 głów przynajmniej a tu lipa. Niech mecze grają w Polsce :P Też mi się podoba doping na innych małych stadionach w Hiszpanii :) no i ta normalność że kibice przeciwnych drużyn siedzą obok siebie i gadają ze sobą.
0
My lecimy we wrześniu do Barcelony i na szczęście nic nie zmienili :D gorzej mają ludzie z zarządu którzy maja wstęp na GD i bukowali bilety lotnicze... Coraz częściej odbywają się te cyrki. Na koniec zeszłego sezonu też było zamieszanie.
0
Paul Pogba, coś w tym jest :D
0
Nie będzie strefy kibica
0
Verratti :D jego widzę jeśli Pogba chce tyle kasy. Zresztą w realu zapłacą mu tyle ile żąda.
0
Kloppa bym nie chciał jako trenera bo z tego co pokazuje to nie ma pomysłu na grę a poza tym bardziej pasuje do Anglii niż do Barcy. Mile widziany byłby Pan Bielsa który po raz kolejny pokazuje swój kunszt trenerski w OM. Każdy ma swoje zdanie ale chyba czas sięgnąć po kogoś kto ma pojecie o hiszpańskiej piłce a zarazem ma doświadczenie. Pep tu nie wróci tak szybko a Xavi jako grający trener to chyba też nie jest to... Nowego trenera widzę od lata bo teraz bez sensu robić zamęt chociaż konflikt Leo z LE może mieć złe skutki i odbić się na całym zespole.
1
Suarez bez formy lepszy niż Pedro w obecnej formie taka prawda...
0
Dzięki bo już nie mogę się doczekać :)
0
Wie ktoś może kiedy rusza Liga Typerów?? Dziś już mecze drugiej kolejki a jeszcze nie można typować meczy.. Pozdro
0
Tak jak kolega C+ i do przodu :) oglądasz co chcesz :D
2
Z innej beczki. Kiedy rusza Liga Typerów??
0
Zapomniał dodać żeby tylko zarząd się nie wpiepszał trenerowi i zero tolerancji dla świętych krów.. a niestety w ostatnim sezonie tak było. Najważniejszy jest zespół a nie pojedyńcze gwiazdy. VeB!
0
Powiadasz rozśmieszył? No to masz topowego obrońce za 20 mln i na karku 31 lat... Zanim coś napiszesz zastanów się. Za czasów Laporty transfery były bardzo dobre i konkretne a teraz gdy od 3 sezonów potrzebujemy obrońce z górnej półki to kupujemy zmiennika dla reszty.. Wolę zdecydowanie żeby grał Bartra niż ten francuz. Ten zarząd to kalectwo niż poza tym.
3
Całym sercem jestem za Barça ale kiepsko widzę ten sezon tak samo jak poprzedni... Zamiast robić wzmocnienia to zarząd chce jakiś przeciętnych grajków kupić. Z taką obroną to będziemy walczyć o trzecie miejsce a nie pierwsze. Nadzieja tylko w Lucho że będzie umiał z tych grajków coś wcisnąć. Chociaż i tak watpie skoro zarząd wciska nos w każdą sprawę...
0
zobaczymy co z tego będzie mam tylko nadzieję że zacznie normalnie się zachowywać jak przejdzie do Barcy :)
1
To jest chyba jakiś bardzo niesmaczny żart.. Laporta wróć!!!
0
Odnosze podobne wrażenia..
0
Bardzo dobry artykuł. Zgadzam się że ktoś macza swoje palce w tym...
0
A ja chciałbym zobaczyć teraz mecz real - Bayern, a nam mogą dać nawet maj u :p
0
No oby tak było ;)
0
Zgadzam się z kolegą i powiem że on zagrał najlepiej z całej drużyny.
0
Lewa noga jak u Messiego :) no może coś z niego będzie.
0
Dzięki kolego za wstawkę. No chłopak jest dobry umie czytać grę a do tego gra na wyprzedzenie i ta szybkość jego w porównaniu z naszą obroną :) za 10 baniek kupiłbym takiego grajka.
0
Nawet udało się załapać mi do rozwieszania sektorówki a co za tym idzie jestem bardzo dobrze widoczny na filmiku :) jeszcze raz dziękuję za umożliwienie mi spełnienia pewnego marzenia... VeB!
0
Świetny mecz a raczej zabawa jaką piłkarze zrobili kibicom :)
0
No nie powiem też mi się marzy taki wyjazd do Barcelony w liczbie 1000 lub więcej głów, myślę że tego Camp Nou nigdy by nie zapomniało :)
0
Jaka miła wiadomość a ja od dzisiaj na chorobowym :) lubię takie niespodzianki i oczywiście oglądam :)