0

Przecież kupiliśmy ofensywnego Denisa. Najważniejsze że w obronie zrobiono zakupy. Brakuje jeszcze prawego obrońcy i jakiegoś porządnego pomocnika.

0

zgadzam się z Tobą :D tam jest zajebiście :)

0

Niestety chyba to nastąpi w przyszłym roku skoro będzie modernizacja Camp Nou.

0

No i to boli chyba najbardziej :( taki klub powinien mieć kocioł z 20000 głów przynajmniej a tu lipa. Niech mecze grają w Polsce :P Też mi się podoba doping na innych małych stadionach w Hiszpanii :) no i ta normalność że kibice przeciwnych drużyn siedzą obok siebie i gadają ze sobą.

0

My lecimy we wrześniu do Barcelony i na szczęście nic nie zmienili :D gorzej mają ludzie z zarządu którzy maja wstęp na GD i bukowali bilety lotnicze... Coraz częściej odbywają się te cyrki. Na koniec zeszłego sezonu też było zamieszanie.

0

Paul Pogba, coś w tym jest :D

0

Nie będzie strefy kibica

0

Verratti :D jego widzę jeśli Pogba chce tyle kasy. Zresztą w realu zapłacą mu tyle ile żąda.

0

Kloppa bym nie chciał jako trenera bo z tego co pokazuje to nie ma pomysłu na grę a poza tym bardziej pasuje do Anglii niż do Barcy. Mile widziany byłby Pan Bielsa który po raz kolejny pokazuje swój kunszt trenerski w OM. Każdy ma swoje zdanie ale chyba czas sięgnąć po kogoś kto ma pojecie o hiszpańskiej piłce a zarazem ma doświadczenie. Pep tu nie wróci tak szybko a Xavi jako grający trener to chyba też nie jest to... Nowego trenera widzę od lata bo teraz bez sensu robić zamęt chociaż konflikt Leo z LE może mieć złe skutki i odbić się na całym zespole.

1

Suarez bez formy lepszy niż Pedro w obecnej formie taka prawda...

0

Dzięki bo już nie mogę się doczekać :)

0

Wie ktoś może kiedy rusza Liga Typerów?? Dziś już mecze drugiej kolejki a jeszcze nie można typować meczy.. Pozdro

0

Tak jak kolega C+ i do przodu :) oglądasz co chcesz :D

2

Z innej beczki. Kiedy rusza Liga Typerów??

0

Zapomniał dodać żeby tylko zarząd się nie wpiepszał trenerowi i zero tolerancji dla świętych krów.. a niestety w ostatnim sezonie tak było. Najważniejszy jest zespół a nie pojedyńcze gwiazdy. VeB!

0

Powiadasz rozśmieszył? No to masz topowego obrońce za 20 mln i na karku 31 lat... Zanim coś napiszesz zastanów się. Za czasów Laporty transfery były bardzo dobre i konkretne a teraz gdy od 3 sezonów potrzebujemy obrońce z górnej półki to kupujemy zmiennika dla reszty.. Wolę zdecydowanie żeby grał Bartra niż ten francuz. Ten zarząd to kalectwo niż poza tym.

3

Całym sercem jestem za Barça ale kiepsko widzę ten sezon tak samo jak poprzedni... Zamiast robić wzmocnienia to zarząd chce jakiś przeciętnych grajków kupić. Z taką obroną to będziemy walczyć o trzecie miejsce a nie pierwsze. Nadzieja tylko w Lucho że będzie umiał z tych grajków coś wcisnąć. Chociaż i tak watpie skoro zarząd wciska nos w każdą sprawę...

0

zobaczymy co z tego będzie mam tylko nadzieję że zacznie normalnie się zachowywać jak przejdzie do Barcy :)

1

To jest chyba jakiś bardzo niesmaczny żart.. Laporta wróć!!!

0

Odnosze podobne wrażenia..

0

Bardzo dobry artykuł. Zgadzam się że ktoś macza swoje palce w tym...

0

A ja chciałbym zobaczyć teraz mecz real - Bayern, a nam mogą dać nawet maj u :p

0

No oby tak było ;)

0

Zgadzam się z kolegą i powiem że on zagrał najlepiej z całej drużyny.

0

Lewa noga jak u Messiego :) no może coś z niego będzie.

0

Dzięki kolego za wstawkę. No chłopak jest dobry umie czytać grę a do tego gra na wyprzedzenie i ta szybkość jego w porównaniu z naszą obroną :) za 10 baniek kupiłbym takiego grajka.

0

Nawet udało się załapać mi do rozwieszania sektorówki a co za tym idzie jestem bardzo dobrze widoczny na filmiku :) jeszcze raz dziękuję za umożliwienie mi spełnienia pewnego marzenia... VeB!

0

Świetny mecz a raczej zabawa jaką piłkarze zrobili kibicom :)

0

No nie powiem też mi się marzy taki wyjazd do Barcelony w liczbie 1000 lub więcej głów, myślę że tego Camp Nou nigdy by nie zapomniało :)

0

Jaka miła wiadomość a ja od dzisiaj na chorobowym :) lubię takie niespodzianki i oczywiście oglądam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?