kiciarz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul. Derdowskiego 3. 83-320 Sulęczyno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prowadzimy :D
0
Sharif ma rację :) może nie pomagaliśmy przy jej tworzeniu ale chociaż pomogliśmy przy rozkładaniu :D i dla mnie osobiście było to wyróżnienie, że mogłem choć tyle zrobić...
0
Dobry artykuł i również wydaje mi się że Ney wprowadzi trochę świeżości i magii w ten mocno utalentowany zespół :)
0
Też chciałbym najmocniejszy skład ale realnie patrząc to wątpliwa sprawa żeby zagrali mecz skoro ani jednego treningu nie będą mieć... Moim zdaniem zarząd się nie postarał a dodatkowo organizator. Trzeba było powiedzieć ze albo będzie pierwszy skład albo meczu nie ma a zarząd powinien skrócić urlopy zawodnikom o 2 dni i było by już lepiej :) tym bardziej że minął ustawowy termin przerwy wyznaczony przez UEFA czyli trzy tygodnie.
0
Kiedyś był artykuł na temat relacji Pepa i zarządu i sam Pep powiedział że świetnie rozumiał się z poprzednim zarządem czyli Laporta na czele a z tym jest ok więc mi się wydaje że to jednak wina Sandro że Mister odszedł i teraz są takie szopki w Barcie a nie inne. Mam nadzieje ze w kolejnych wyborach Laporta wróci :)
0
fanoflakefs
no mam nadzieje że takich numerów nam nie zrobią i zobaczymy najmocniejszy skład jaki może być ;) liczę że Brazylia i Hiszpania szybko odpadną w pucharze a w tedy zobaczymy wszystkich. VeB!
0
Ja już też zamówiłem bilet na FCBP i teraz czekam na potwierdzenie. Messi ma zagrać przynajmniej 45 minut bo tak jest napisane w umowie. a co do reszty zawodników to pewnie zależeć będzie od pucharu konfederacji ;/
0
real w tym sezonie ma tyle szczęścia że aż przykro. jak nie sędzia który im pomaga praktycznie w każdym meczu to podczas losowania ktoś im pomoże.. to robi sie nudne już.
0
samper to Ty chyba inny mecz oglądałeś niż my. to co sedzia robił to żal. Wydaje mi się że chcą naszą drużynę na siłę usunąć z LM ale tak to jest jak się jest najlepszym a inni w czysto sportowy sposób nie potrafią nas pokonać to sędzie musi pomagać. w mediolanie było to samo i teraz w paryżu znowu takiego spalonego to by ślepy zauważył...
0
Moim skromnym zdaniem Pedro też nie powinien grać w pierwszej drużynie... Nam z przodu potrzeba klasowej 9 co będzie obrońców nękać a co za tym idzie Messi będzie miał więcej pola wolnego ;)
0
Canal+ sport i na 100% nie tnie no i polski komentarz ;) oj za to kocham cyfre+ ;D
0
mamy taką sobie grupę ale tym razem los nie oszczędził realu który trafił do na prawdę trudnej grupy i tam mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. cieszy też nagroda dla Iniesty zasłużył na to wyróżnienie.
0
cyfra + i wszystko jasne ;D
0
a mnie wkurza zachowanie rosella jako prezydent powinien bronić naszego klubu a on jak taka potulna owieczka sie zachowuje... ja już chce znowu Laporte jako sternika bo on bynajmniej bronił naszej Barcy.
0
No jak nasi pojechali to na pewno będzie głośno. Ja również dopinguje przed kompem ;)
0
a ja mam rodzinkę w gniewinie i sam mam jakieś 60 km więc co to jest. muszę już się zapowiedzieć na kawe i na spacer pod ośrodek ;D
0
Kiedy w końcu ruszy Liga Typerów?? Bo jak na razie z tymi zmianami to jedna wielka lipa! Zdecydowanie wole starą stronę, bynajmniej tam można było zobaczyć ile jest nowych artykułów od ostatniego logowania. No i ten biały kolor kto to wymyślił za inteligent... O ile się nie mylę to strona Barcy a nie realu...
0
Liga typerów pewnie będzie dostępna jutro. Będzie miło obejrzeć Barce na samym początku nowego roku w tv ;)
0
Wielkie dzięki za szybką wstawkę ;)
0
Ja za trzecie miejsce dwa lata temu dostałem piłkę Barcy. Moim zdaniem opłaca się brać udział w typowaniu nawet jeśli nie byłoby nagród. Po pierwsze można siebie sprawdzić a po drugie i najważniejsze to fajna zabawa.
0
No i bardzo dobrze :) koniec tej telenoweli... a Ozil prezentuje się świetnie szczególnie pod względem techniki a takich piłkarzy nam potrzeba.
0
Bardzo fajny artykuł i miło się czyta takie rzeczy. Nie będę ukrywał że czekam na kolejną część historii, którą chyba każdy z nas lubi, w końcu chodzi o nasz klub o FC Barcelona. VeB
0
ma ktoś linka na relacje C+ na sopcast? bo szukam i nie mogę znaleść
0
ma ktoś link na relacje C+ na sopcast??
0
LM nie musimy wygrać ale La Liga musi być nasza
0
Co ten sędzia robił na boisku to nie wiem tak to może sobie sędziować w polskiej b klasie a nie w LM huja bym powiesił gdybym miał okazje. po tej porażce proponuje skupić sie na La Liga bo za chwile sie okaże że nie będziemy mieli wogóle nic w tym sezonie...
0
No to si bo Gabi moim zdaniem jest w formie i jego doświadczenie jest teraz bardzo potrzebne. Dobra wiadomość ;)
0
Co Wy piszecie przecież sedzia zawsze pomaga Barcelonie... Jak mnie to wkurza.. Nie umieja z nami wygrać na boisku to nawet sędziów muszą do tego nam takich wystawiać. Oj boli ten madryt to że Barca jest najlepsza ;) VeB
0
Pytanie do redakcji. Czemu nie ma do typowania meczu Espanyol-Athletic??
0
Pytanie do redakcji. Czemu nie ma do typowania meczu Espanyol-Athletic??