0

Prowadzimy :D

0

Sharif ma rację :) może nie pomagaliśmy przy jej tworzeniu ale chociaż pomogliśmy przy rozkładaniu :D i dla mnie osobiście było to wyróżnienie, że mogłem choć tyle zrobić...

0

Dobry artykuł i również wydaje mi się że Ney wprowadzi trochę świeżości i magii w ten mocno utalentowany zespół :)

0

Też chciałbym najmocniejszy skład ale realnie patrząc to wątpliwa sprawa żeby zagrali mecz skoro ani jednego treningu nie będą mieć... Moim zdaniem zarząd się nie postarał a dodatkowo organizator. Trzeba było powiedzieć ze albo będzie pierwszy skład albo meczu nie ma a zarząd powinien skrócić urlopy zawodnikom o 2 dni i było by już lepiej :) tym bardziej że minął ustawowy termin przerwy wyznaczony przez UEFA czyli trzy tygodnie.

0

Kiedyś był artykuł na temat relacji Pepa i zarządu i sam Pep powiedział że świetnie rozumiał się z poprzednim zarządem czyli Laporta na czele a z tym jest ok więc mi się wydaje że to jednak wina Sandro że Mister odszedł i teraz są takie szopki w Barcie a nie inne. Mam nadzieje ze w kolejnych wyborach Laporta wróci :)

0

fanoflakefs

no mam nadzieje że takich numerów nam nie zrobią i zobaczymy najmocniejszy skład jaki może być ;) liczę że Brazylia i Hiszpania szybko odpadną w pucharze a w tedy zobaczymy wszystkich. VeB!

0

Ja już też zamówiłem bilet na FCBP i teraz czekam na potwierdzenie. Messi ma zagrać przynajmniej 45 minut bo tak jest napisane w umowie. a co do reszty zawodników to pewnie zależeć będzie od pucharu konfederacji ;/

0

real w tym sezonie ma tyle szczęścia że aż przykro. jak nie sędzia który im pomaga praktycznie w każdym meczu to podczas losowania ktoś im pomoże.. to robi sie nudne już.

0

samper to Ty chyba inny mecz oglądałeś niż my. to co sedzia robił to żal. Wydaje mi się że chcą naszą drużynę na siłę usunąć z LM ale tak to jest jak się jest najlepszym a inni w czysto sportowy sposób nie potrafią nas pokonać to sędzie musi pomagać. w mediolanie było to samo i teraz w paryżu znowu takiego spalonego to by ślepy zauważył...

0

Moim skromnym zdaniem Pedro też nie powinien grać w pierwszej drużynie... Nam z przodu potrzeba klasowej 9 co będzie obrońców nękać a co za tym idzie Messi będzie miał więcej pola wolnego ;)

0

Canal+ sport i na 100% nie tnie no i polski komentarz ;) oj za to kocham cyfre+ ;D

0

mamy taką sobie grupę ale tym razem los nie oszczędził realu który trafił do na prawdę trudnej grupy i tam mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. cieszy też nagroda dla Iniesty zasłużył na to wyróżnienie.

0

cyfra + i wszystko jasne ;D

0

a mnie wkurza zachowanie rosella jako prezydent powinien bronić naszego klubu a on jak taka potulna owieczka sie zachowuje... ja już chce znowu Laporte jako sternika bo on bynajmniej bronił naszej Barcy.

0

No jak nasi pojechali to na pewno będzie głośno. Ja również dopinguje przed kompem ;)

0

a ja mam rodzinkę w gniewinie i sam mam jakieś 60 km więc co to jest. muszę już się zapowiedzieć na kawe i na spacer pod ośrodek ;D

0

Kiedy w końcu ruszy Liga Typerów?? Bo jak na razie z tymi zmianami to jedna wielka lipa! Zdecydowanie wole starą stronę, bynajmniej tam można było zobaczyć ile jest nowych artykułów od ostatniego logowania. No i ten biały kolor kto to wymyślił za inteligent... O ile się nie mylę to strona Barcy a nie realu...

0

Liga typerów pewnie będzie dostępna jutro. Będzie miło obejrzeć Barce na samym początku nowego roku w tv ;)

0

Wielkie dzięki za szybką wstawkę ;)

0

Ja za trzecie miejsce dwa lata temu dostałem piłkę Barcy. Moim zdaniem opłaca się brać udział w typowaniu nawet jeśli nie byłoby nagród. Po pierwsze można siebie sprawdzić a po drugie i najważniejsze to fajna zabawa.

0

No i bardzo dobrze :) koniec tej telenoweli... a Ozil prezentuje się świetnie szczególnie pod względem techniki a takich piłkarzy nam potrzeba.

0

Bardzo fajny artykuł i miło się czyta takie rzeczy. Nie będę ukrywał że czekam na kolejną część historii, którą chyba każdy z nas lubi, w końcu chodzi o nasz klub o FC Barcelona. VeB

0

ma ktoś linka na relacje C+ na sopcast? bo szukam i nie mogę znaleść

0

ma ktoś link na relacje C+ na sopcast??

0

LM nie musimy wygrać ale La Liga musi być nasza

0

Co ten sędzia robił na boisku to nie wiem tak to może sobie sędziować w polskiej b klasie a nie w LM huja bym powiesił gdybym miał okazje. po tej porażce proponuje skupić sie na La Liga bo za chwile sie okaże że nie będziemy mieli wogóle nic w tym sezonie...

0

No to si bo Gabi moim zdaniem jest w formie i jego doświadczenie jest teraz bardzo potrzebne. Dobra wiadomość ;)

0

Co Wy piszecie przecież sedzia zawsze pomaga Barcelonie... Jak mnie to wkurza.. Nie umieja z nami wygrać na boisku to nawet sędziów muszą do tego nam takich wystawiać. Oj boli ten madryt to że Barca jest najlepsza ;) VeB

0

Pytanie do redakcji. Czemu nie ma do typowania meczu Espanyol-Athletic??

0

Pytanie do redakcji. Czemu nie ma do typowania meczu Espanyol-Athletic??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?