jakbyśmy mieli nie wiadomo jaką formę to by sobie mogli grać sami rezerwowi ale ludzie, takie mecze są idealne do podniesienia formy i zgrania zespołu. Każdy jeden mecz nawet z trzecioligowcem jest ważny dla pierwszego zespołu jeśli ten nie prezentuje oczekiwanego poziomu a niestety póki co jest wiele do poprawy. Dlatego uważam, że w takiej formie w jakiej aktualnie się znajdujemy wystawienie takiego składu jest strzałem w dziesiątkę a nie błędem...
niestety trudno się z Tobą nie zgodzić. Klasowe zespoły nauczyły się grać przeciwko Barcelonie lub szybko się uczą. Trzeba jednak wierzyć, że Martino pozmienia kilka rzeczy i z czasem będziemy mniej przewidywalni dla przeciwników (szczególnie tych klasowych w LM).
dokładnie. Mario Suarez po faulu na Sanchezie przed polem karnym też powinien drugą żółć dostać tym bardziej, że faulował od tyłu rozpędzonego Alexisa.
średnio to wygląda, po prostu słabszy okres ma Barca, brak stabilizacji w grze i wyniki są takie jakie są. Jednego jestem pewien Barca-Inter gram za grubo na Barce. Innego wyniku niż 1 nie będzie. Będą gryżć trawę. Za prawie 3 tygodnie pokażą na co ich stać w LM nawet w słabszym okresie. A plus jest taki, że słaby okres mija i możliwe, że minie w najlepszym momencie czyli po wyjściu z grupy.
zgadzam się w stu procentach. Okres trochę słabszy jest ale gramy naprawdę dobrze. Wszyscy są przyzwyczajeni do gry nie z tej ziemii ale nie da się tak grać cały czas (zdarzają się słabsze okresy). Więc i tak naprawde dobrze sobie radzą 1 miejsce w Primera d., a wyjście z grupy będzie napewno. A zły okres minie i będziemy zapylać znowu po potrójna koronę (oby)
k..wa, czemu kibice barcy nie mogą w spokoju pogadać na forum?! Czemu jakieś błazny fetują na naszej stronie naszą porażkę?! Jak mnie to wpienia. Inter perfekcyjnie postawił autobus w polu karnym, do tego nasi nie mogli wiele zrobić. Widać było niemoc. Ale jak nastąpił kulminacyjny moment gdy na 2:0 podwyższył Bojan, wkroczył sędzia. Piłka dotknęła ręki Yayi ale nie zmieniła toru lotu piłki. Gdyby nie miał tam ręki i tak piłka by w niego trafiła tylko że w splot słoneczny i spadłaby mu pod nogi tak samo - takich sytuacji się po prostu nie ma prawa odgwizdać... A jednak. O pierwszym meczu już mi się nawet wspominać nie chce bo tam sędzia pięknie nas wypunktował. Brak mi słów by opisać co czuję. Ale teraz trzeba szybko się otrząsnąć i wygrać ligę co będzie arcytrudne. Bo jak mistrza zdobędzie to co się czai za plecami to będę załamany. Tak w ogóle to Pique WYMIÓTŁ! Visca el Barça!
Komentarze
0
jakbyśmy mieli nie wiadomo jaką formę to by sobie mogli grać sami rezerwowi ale ludzie, takie mecze są idealne do podniesienia formy i zgrania zespołu. Każdy jeden mecz nawet z trzecioligowcem jest ważny dla pierwszego zespołu jeśli ten nie prezentuje oczekiwanego poziomu a niestety póki co jest wiele do poprawy. Dlatego uważam, że w takiej formie w jakiej aktualnie się znajdujemy wystawienie takiego składu jest strzałem w dziesiątkę a nie błędem...
0
niestety trudno się z Tobą nie zgodzić. Klasowe zespoły nauczyły się grać przeciwko Barcelonie lub szybko się uczą. Trzeba jednak wierzyć, że Martino pozmienia kilka rzeczy i z czasem będziemy mniej przewidywalni dla przeciwników (szczególnie tych klasowych w LM).
0
dokładnie. Mario Suarez po faulu na Sanchezie przed polem karnym też powinien drugą żółć dostać tym bardziej, że faulował od tyłu rozpędzonego Alexisa.
0
zamienili się butami :D
0
styl roury też niczego sobie przynajmniej w kwestii ubioru... lakierki do dresów i polo o ile dobrze widzę;)
0
czekałem na to :D wreszcie. Wydaję mi się, że pasuje do barcelony idealnie. To ten typ piłkarza...
0
31 LL, 44 wszystko
0
średnio to wygląda, po prostu słabszy okres ma Barca, brak stabilizacji w grze i wyniki są takie jakie są. Jednego jestem pewien Barca-Inter gram za grubo na Barce. Innego wyniku niż 1 nie będzie. Będą gryżć trawę. Za prawie 3 tygodnie pokażą na co ich stać w LM nawet w słabszym okresie. A plus jest taki, że słaby okres mija i możliwe, że minie w najlepszym momencie czyli po wyjściu z grupy.
0
Imonkey
zgadzam się w stu procentach. Okres trochę słabszy jest ale gramy naprawdę dobrze. Wszyscy są przyzwyczajeni do gry nie z tej ziemii ale nie da się tak grać cały czas (zdarzają się słabsze okresy). Więc i tak naprawde dobrze sobie radzą 1 miejsce w Primera d., a wyjście z grupy będzie napewno. A zły okres minie i będziemy zapylać znowu po potrójna koronę (oby)
0
k..wa, czemu kibice barcy nie mogą w spokoju pogadać na forum?! Czemu jakieś błazny fetują na naszej stronie naszą porażkę?! Jak mnie to wpienia. Inter perfekcyjnie postawił autobus w polu karnym, do tego nasi nie mogli wiele zrobić. Widać było niemoc. Ale jak nastąpił kulminacyjny moment gdy na 2:0 podwyższył Bojan, wkroczył sędzia. Piłka dotknęła ręki Yayi ale nie zmieniła toru lotu piłki. Gdyby nie miał tam ręki i tak piłka by w niego trafiła tylko że w splot słoneczny i spadłaby mu pod nogi tak samo - takich sytuacji się po prostu nie ma prawa odgwizdać... A jednak. O pierwszym meczu już mi się nawet wspominać nie chce bo tam sędzia pięknie nas wypunktował. Brak mi słów by opisać co czuję. Ale teraz trzeba szybko się otrząsnąć i wygrać ligę co będzie arcytrudne. Bo jak mistrza zdobędzie to co się czai za plecami to będę załamany. Tak w ogóle to Pique WYMIÓTŁ! Visca el Barça!