O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 86
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jakbyśmy mieli nie wiadomo jaką formę to by sobie mogli grać sami rezerwowi ale ludzie, takie mecze są idealne do podniesienia formy i zgrania zespołu. Każdy jeden mecz nawet z trzecioligowcem jest ważny dla pierwszego zespołu jeśli ten nie prezentuje oczekiwanego poziomu a niestety póki co jest wiele do poprawy. Dlatego uważam, że w takiej formie w jakiej aktualnie się znajdujemy wystawienie takiego składu jest strzałem w dziesiątkę a nie błędem...

0

niestety trudno się z Tobą nie zgodzić. Klasowe zespoły nauczyły się grać przeciwko Barcelonie lub szybko się uczą. Trzeba jednak wierzyć, że Martino pozmienia kilka rzeczy i z czasem będziemy mniej przewidywalni dla przeciwników (szczególnie tych klasowych w LM).

0

dokładnie. Mario Suarez po faulu na Sanchezie przed polem karnym też powinien drugą żółć dostać tym bardziej, że faulował od tyłu rozpędzonego Alexisa.

0

zamienili się butami :D

0

styl roury też niczego sobie przynajmniej w kwestii ubioru... lakierki do dresów i polo o ile dobrze widzę;)

Zobacz wszystkie

0

czekałem na to :D wreszcie. Wydaję mi się, że pasuje do barcelony idealnie. To ten typ piłkarza...

0

31 LL, 44 wszystko

0

średnio to wygląda, po prostu słabszy okres ma Barca, brak stabilizacji w grze i wyniki są takie jakie są. Jednego jestem pewien Barca-Inter gram za grubo na Barce. Innego wyniku niż 1 nie będzie. Będą gryżć trawę. Za prawie 3 tygodnie pokażą na co ich stać w LM nawet w słabszym okresie. A plus jest taki, że słaby okres mija i możliwe, że minie w najlepszym momencie czyli po wyjściu z grupy.

0

Imonkey

zgadzam się w stu procentach. Okres trochę słabszy jest ale gramy naprawdę dobrze. Wszyscy są przyzwyczajeni do gry nie z tej ziemii ale nie da się tak grać cały czas (zdarzają się słabsze okresy). Więc i tak naprawde dobrze sobie radzą 1 miejsce w Primera d., a wyjście z grupy będzie napewno. A zły okres minie i będziemy zapylać znowu po potrójna koronę (oby)

0

k..wa, czemu kibice barcy nie mogą w spokoju pogadać na forum?! Czemu jakieś błazny fetują na naszej stronie naszą porażkę?! Jak mnie to wpienia. Inter perfekcyjnie postawił autobus w polu karnym, do tego nasi nie mogli wiele zrobić. Widać było niemoc. Ale jak nastąpił kulminacyjny moment gdy na 2:0 podwyższył Bojan, wkroczył sędzia. Piłka dotknęła ręki Yayi ale nie zmieniła toru lotu piłki. Gdyby nie miał tam ręki i tak piłka by w niego trafiła tylko że w splot słoneczny i spadłaby mu pod nogi tak samo - takich sytuacji się po prostu nie ma prawa odgwizdać... A jednak. O pierwszym meczu już mi się nawet wspominać nie chce bo tam sędzia pięknie nas wypunktował. Brak mi słów by opisać co czuję. Ale teraz trzeba szybko się otrząsnąć i wygrać ligę co będzie arcytrudne. Bo jak mistrza zdobędzie to co się czai za plecami to będę załamany. Tak w ogóle to Pique WYMIÓTŁ! Visca el Barça!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?