kielbik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Środa Wielkopolska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakbyśmy mieli nie wiadomo jaką formę to by sobie mogli grać sami rezerwowi ale ludzie, takie mecze są idealne do podniesienia formy i zgrania zespołu. Każdy jeden mecz nawet z trzecioligowcem jest ważny dla pierwszego zespołu jeśli ten nie prezentuje oczekiwanego poziomu a niestety póki co jest wiele do poprawy. Dlatego uważam, że w takiej formie w jakiej aktualnie się znajdujemy wystawienie takiego składu jest strzałem w dziesiątkę a nie błędem...
0
niestety trudno się z Tobą nie zgodzić. Klasowe zespoły nauczyły się grać przeciwko Barcelonie lub szybko się uczą. Trzeba jednak wierzyć, że Martino pozmienia kilka rzeczy i z czasem będziemy mniej przewidywalni dla przeciwników (szczególnie tych klasowych w LM).
0
dokładnie. Mario Suarez po faulu na Sanchezie przed polem karnym też powinien drugą żółć dostać tym bardziej, że faulował od tyłu rozpędzonego Alexisa.
0
zamienili się butami :D
0
styl roury też niczego sobie przynajmniej w kwestii ubioru... lakierki do dresów i polo o ile dobrze widzę;)
0
kpina, wstyd i żenada, że w ogóle dyskusja na ten temat się toczy. Prosta sprawa, okazuję się, że trener jednego z najbardziej znanych klubów świata ma nawrót najczęściej śmiertelnej choroby. Co wtedy członkowie klubu, piłkarze, normalni kibice czują? To nie jest czas na kłótnie o mecz w Gdańsku... Nie ma co się dziwić, że piłkarze którzy przebywali na codzień z Tito, byli jego przyjaciółmi, kolegami itp. nie czują się na siłach żeby grać towarzyski mecz dla publiki mając taką wiadomość na karku!
0
jesteś prostakiem... bez odbioru
0
to się tyczyło mądrych wypocin "Xaviiniesta1"
0
baranie, dzieci płaczą bo ich ulubieńcy nie przyjadą do Polski a Barcelona płaczę przez wiadomość o nawrocie choroby Tito. Jeśli z kimś rozmawiasz, współpracujesz, szanujesz i żyjesz na codzień to taka wiadomość jest przytłaczająca i normalny człowiek powinien zrozumieć, że piłkarze nie są w stanie, nie mają głowy lub nie chcą grać w piłkę żeby zadowolić publikę w takich chwilach (gdzie by to nie miało miejsca...)
0
gnostyk
faktycznie! Messi bardzo niewiele wniósł do zespołu... Raptem 34 gole w lidze i 8 w LM. Bardzo dobra gra na MŚ (kreator wszystkich akcji).
0
messi1992
jakaą złotą piłkę mistrzostw świata????? Nie ma takiej nagrody. Mistrzostwa świata jedynie pomagają w wyborze zwycięzcy!! "Jury tworzyć będzie 208 selekcjonerów i kapitanów reprezentacji zrzeszonych w FIFA. Ponadto, swój głos na najlepszego piłkarza świata odda również 208 dziennikarzy, po jednym z każdej z federacji FIFA. W sumie najlepszego piłkarza będą wybierały 624 osoby związane z futbolem." Myślę, że te dywagacje na temat kto zdobędzie nagrodę nie mają sensu. I tak ludzie wybiorą messiego bo po prostu widzą jak gra a nadal sporo wszystkich przerasta.
0
nie podoba mi się stwierdzenie "messi w reprezentacji zawiódł". Nie zawiódł messi tylko reprezentacja. W drużynie ggra 11 zawodników a nie 1. W każdym meczu wyróżniał się najbardziej ze wszyskich, wszyskie akcje przechodziły przez niego i to on był filarem reprezentacji. To, że argentyna nie zdobyła mistrzostwa nie jest jednoznaczne z tym, że messi zawiódł. Prawda jest taka, że najlepszym piłkarzem świata jest messi i to on powinien wygrać.
0
31 LL, 44 wszystko
0
czuję się zwyczajnie oszukany. Karygodne sędziowanie w dwumeczu. Ale trzeba się otrząsnąć bo możemy stracić coś ważniejszego. A nie można dopuścić do tego żeby ktoś kto dostał z nami 4 razy z rzędu lanie wygrał ligę, w dodatku odwieczny rywal, który teraz fetuję naszą porażkę (bo nie nazwę tego zwycięstwem interu). Nie pogodzę się z tym... Dlatego trzeba walczyć do końca. VeB!
0
real1988
o wstydzie to ty wspominać nie powinieneś! Klub za który można się wstydzić jest za naszymi plecami (przynajmniej narazie). Zero duszy piłkarskiej, czysty biznes.
inter667
nic nie mam do interu ale takich pajaców jak ty bym zatłukł. Przez takich jak ty coraz bardziej jest mi obojętny ten finał. Wynocha z forum, chcesz coś bełkotać to se pogadaj o barcelonie z kibicami interu na swojej stronie!
0
k..wa, czemu kibice barcy nie mogą w spokoju pogadać na forum?! Czemu jakieś błazny fetują na naszej stronie naszą porażkę?! Jak mnie to wpienia. Inter perfekcyjnie postawił autobus w polu karnym, do tego nasi nie mogli wiele zrobić. Widać było niemoc. Ale jak nastąpił kulminacyjny moment gdy na 2:0 podwyższył Bojan, wkroczył sędzia. Piłka dotknęła ręki Yayi ale nie zmieniła toru lotu piłki. Gdyby nie miał tam ręki i tak piłka by w niego trafiła tylko że w splot słoneczny i spadłaby mu pod nogi tak samo - takich sytuacji się po prostu nie ma prawa odgwizdać... A jednak. O pierwszym meczu już mi się nawet wspominać nie chce bo tam sędzia pięknie nas wypunktował. Brak mi słów by opisać co czuję. Ale teraz trzeba szybko się otrząsnąć i wygrać ligę co będzie arcytrudne. Bo jak mistrza zdobędzie to co się czai za plecami to będę załamany. Tak w ogóle to Pique WYMIÓTŁ! Visca el Barça!
0
jedno jest pewne, na bank będziemy mogli być dumni z podopiecznych Pepa, będą gryźć trawę do samego końca. A jaki będzie tego rezultat, zobaczymy. Już nie mogę się doczekać tej wojny! Visca El Barça
0
czekałem na to :D wreszcie. Wydaję mi się, że pasuje do barcelony idealnie. To ten typ piłkarza...
0
Pyrzo_Barca
A co miał zrobić sam Ibra z przodu. Jak dostawał podanie to zaraz musiał oddać piłkę, albo jej wogóle nie dostawał. Najlepiej jest go teraz zje..ć bo barcelona zagrała beznadziejny mecz. Już zapomniałeś kto z Arsenalem strzelał gole?! Widzę, że tylko czekasz aż Ibra zagra słabiej żeby po nim pojechać. Akurat wczoraj nie miał okazji aby coś zrobić. Wszyscy zagrali słabo a Inter po prostu za dobrze.
0
beznadziejna gra barcelony i zasłużona porażka. Za tydzień rzucą się na nich od razu, nie będzie szlajania się po boisku tylko gryzienie trawy do upadłego. Myślę, że za tydzień w środę zobaczymy zupełnie inny zespół niż ten z Mediolanu. Będzie ciężko ale damy radę, musimy wierzyć i uważać na kontry bo te inter wyprowadza naprawdę ładnie.
0
jestem przeciwko jego transferowi... Niby gra w średnim zespole i nie może do końca pokazać swoich umiejętności ale myślę, że jest za dużo szumu wokół niego jak na to co prezentuje. Owszem, jest dobry, szybki, ma drybling ale nie ma tego czegoś co charakteryzuje piłkarzy pasujących do Barcy. Dużo bardziej wolałbym Silvę - dla mnie pasuję idealnie, świetny piłkarz. No i hiszpańską ligę zna doskonale
0
wystawiłbym identyczne oceny, według mnie każda ocena poparta dobrymi argumentami.
0
Fabregas wie jak się gra w Barcelonie, zna jej styl i pasowałby do Barcelony idealnie. Właśnie u nas uważam, że mógłbym rozwinąć skrzydła. Jest bardzo podobnym graczem do Xaviego sprzed lat i myślę, że jeśli przeszedłby do Barcelony to szybko by się wkomponował w team i dodatkowo miałby najlepsze warunki na rozwijanie swoich umiejętności, które już teraz są nienaganne. Byłby z niego godny zastępca Xaviego. Uważam, że jeśli teraz przeszedłby do Barcelony, stałby się w najbliższych sezonach gwiazdą bo ma do tego warunki, a ma przecież dopiero 22 lata. To Barcelona tworzy najlepszych zawodników świata i nawet jeśli ktoś uważa, że nie jest wystarczająco dobry to poczekajcie jak zacznie grać u nas. Tutaj najlepiej będzie mógł pokazać co potrafi naprawdę.
0
Pedro jest świetny, często ładnie wchodzi pod obrońców i wywalcza faule. Jest szybki i ma naprawdę bardzo dobrze ułożoną stopę. Jego strzały są przeważnie idealne. Odkąd zaczął wchodzić z ławki na 5min już widziałem w nim kandydata na gwiazdę. I powoli sprawdzają się przepowiednie. Jeśli będzie się dalej rozwijał w takim tempie to będziemy mieli dwóch najlepszych skrzydłowych świata.
0
zamotałem się trochę, późno już
0
lukininho
sorra dopiero przeczytałem późniejsze posty :D tyczy się to autora, nie Ciebie...
0
Bardzo mądre słowa. Ma całkowitą rację: "Pele był bohaterem, ja również. Teraz nadszedł czas Leo Messiego". Nie powinniśmy porównywać lub droczyć się kto jest czy był najlepszy w historii. Teraz jest bezsprzecznie najlepszy Leo i oby tak zostało jak najdłużej.
lukininho
"strzały z dystansu-większość nie groźna ale kilka było naprawdę bliskich powodzenia jak strzał Higuaína , Ronaldo czy Alonso" - faktycznie strzały alonso i higuaina były wręcz niesamowite. Mały włos a by padły bramki. Człowieku ogarnij się. Co to za farfocle były. Dani Alves w takim razie też miał strzał z wolnego bliski powodzenia (haha). Faktycznie Barcelona wyszła taktycznie trochę przyczajona (czego bardzo, bardzo dawno nie widziałem) ale są z tego korzyści. Ważniejsze są punkty z wami niż styl w jakim je wywalczymy. A wy na naszym tle wypadliście cieniutko. A strzały z dystansu były na tyle groźne, że VV łapał je jak strzały przedszkolaków więc nie podskakuj tu ze statystykami. Nie umiesz znieść porażki i się frustrujesz. Kiedyś i dla was przyjdą lepsze czasy (niestety).
0
pawelwisnia
uwielbiam odpowiadać takim ćwokom jak ty. Widzę, że jesteś totalnie zaślepiony i sezonowcem to chyba ty jesteś bo nie przyjmujesz do wiadomości, że barcelonie może się nie powieść. Napisałem, że mamy trzy ciężkie wyjazdy i biorę pod uwagę, że może nie pójść wszystko jak po maśle. Ale ty debilu uważasz, że zawsze wszystko będą wygrywać a jeśli zaczną przegrywać to przestaniesz się udzielać albo wogóle kibicować. Won z zaślepionymi sezonowcami!
0
langov
a spodziwałeś się rok temu, że przegramy z nimi na CN. Derby rządzą się swoimi prawami. Jestem pewien, że będzie ciężki mecz, szczególnie, że gramy wyjazd.
0
lukininho
zgadzam się z tobą... Mamy naprawdę strasznie trudny terminarz więc jeśli przegramy to stracimy prawie całkowicie szanse na mistrzostwo. Oczywiście cuda się zdarzają ale patrząc na to jak gra real w lidze, to jeśli przegramy będziemy mogli powąchać ich śmierdzące galoty - a tego bym nie chciał! od zawsze, na zawsze, VeB