0

oczywiście, że to assulin... będą z niego ludzie

0

oj, Iniesta jest naprawdę świetnym piłkarzem ale nie najlepszym. Uważam mimo wszystko, że messi w tej chwili jest bezkonkurencyjny. I nie chodzi o to, że kibicuję klubowi w którym gra. Po prostu nikt na świecie nie ma takiego balansu ciała i umiejętności trzymania piłki przy nodze jakby była przyklejona. Do tego dodać wszechstronność, szybkość i inteligencję na boisku i jest numerem jeden.

0

no muszę odpisać

Deadcandance

"rozumiem że ta strona internetowa została stworzona tylko po to aby się zachwycać jaka to Barcelona jest wspaniała. a nie po to aby kibice mogli porozmawiać i podyskutować o piłce nożnej..." - naprawdę coraz bardziej się gubię w tym co wypisujesz. Kierujesz do mnie te słowa nie wiem po co. Nasza sprzeczka miała miejsce o Messiego (tylko i wyłącznie) a nie o całą FC Barcelone. Nie zachwycam się nad Barceloną tylko bronię Messiego o którego bezpodstawnie atakujesz (tylko dlatego, że go nie lubisz). A co do pozycji wtrące się pierwszy raz. W Barcelonie gra on na pozycji napastnika i koniec. To, że gra również w linii pomocy to zasługa jego kreatywności ale wystawiany jest na skrzydle napadu. I co do tego się zgadzam. A jakby overbo był stronniczy to Abidal nie dostałby czerwonej kartki bardzo wątpliwy faul. Iniesta wykorzystał sznsę, którą dostała barca. Większość by jej nie wykorzystała ale to pokazuje jakich mamy w składzie. Ale szczęścia było sporo, fakt (wkońcu to piłka nożna)

0

Swidrinho

no podaj te inne transfery w stylu Alvesa po zesonie 07/08. Nie ma takich. Jeden prawy obrońca ściągnięty za duże pieniądze. Reszta ceny nie przekraczające 17mln. Fakt przydałoby się jeszcze przynajmniej dwóch zawodników ale fizycznie są przygotowani świetnie. Wiadomo, szczęście sprzyja lepszym. Mamy kadrę jaką mamy, trrzeba sobie poradzić tą garstką. Za mało okazji do gry dostaje Pedro ale jak już ją ma to gra bardzo dobrze. Nie traci piłek, rozgrywa, jest szybki i zwinny. Z czasem będzie dostawał więcej szans i pokaże jeszcze wiele, zapewniam. Mylisz się co do niego...

0

Deadcandance

Tylko, że chyba gamoniu nie zauważyłeś, że Guardiola jest trenerem pierwszego zespołu od ponad roku więc niby jakim cudem rozwój kariery Messiego to zasługa Guardioli?!! W reprezentacji nie gra słabo, po prostu cała reprezentacja jest w dość w słabej formie. 40 meczów, 12 goli i milion asyst-dorobek Messiego.. Zobaczymy kto strzeli więcej goli na MŚ jeśli Portugalia się zakwalifikuje. Proszę cię, nie dawaj swoich komentarzów na tej stronie. Można nie lubić zawodnika, ale to nie oznacza, że masz wchodzić na stronę kibiców i pisać jakieś bzdury albo prowokować innych bo ty go nie lubisz. Zachowaj to dla siebie. Zakończyłem odpowiadania na twoje mądre komentarze.

0

lincoln25

chodziło mi o to, że jak forma Henry'ego się nie poprawi to Iniesta (o ile jemu się poprawi) jest świetny na tą pozycję. Pokazywał to wiele razy w zeszłym sezonie. Ale faktycznie Iniesta jest bardziej wydajny w linii pomocy chociaż tak naprawdę mógłby grać na każdej pozycji nie wliczając obrony. Więc jest godny zminnik na pozycję Henry'ego

0

Swidrinho

"jak widac nawet Barcelona na bardzo waznych pozycjach czyli bokach obrony i w ataku potrzebowała cracków w stylu alvesa ibry czy henry'ego" -- no trudno, żeby grali sami wychowankowie albo żeby byli kupowani nie znani gracze. Każdemu zespołowi pokroju Barcelony potrzebni są piłkarze światowego formatu tylko, że wielu takich piłkarzy tworzy od małego Barcelona. A o Pedro jeszcze usłyszą nie tylko zagorzali kibice ale cały świat. "gdy Barça po nieudaneym sezonie zacznie się na potęge wzmacniać"- coś ty za pewny chyba tego realu jesteś. Widać, że albo kibic realu albo nie masz wiary. Barcelona to jest kolektyw składający się z mniej lub bardziej ważnych elementów. Filozofia gry w piłkę barcy tworzona była przez lata i mam nadzieję, że to powstrzyma nawet tak naszpikowany kupnymi gwiazdami real. VeB

0

Deadcandance

ty jakieś kpiny sobie zaczynasz urządzać... Jak do ch... wafla można pisać, że Messi jest tylko od wykańczania akcji. A mało to akcji tworzy po których padają gole, a jeśli nie padają to otwierają drogę do bramki! Obejrzyj sobie kilka ostatnich meczów. Z Santanderem w obu akcjach przechodził obrońców i ładował piłke nie do obrony, z atletico co zrobił przy golu Keity, z szchtarem obsłużył Pedro, z bilbao (puchar) właściwie wejście do bramki.To są sytuacje z tego sezonu, które pamiętam a pewnie było ich wiele więcej. Jest to jeden z najbardziej kreatywnych piłkarzy świata. Umie wrócić i odebrać piłkę, stworzyć akcję oraz ją wykończyć. Więc nie pisz bzdur proszę. Nie wmawiaj więc, że LEO nie jest tak dobry i, że zachwyty nad nim są zbędne! I nie gdybaj, że by sobie nie poradził jakby grał w manchesterze bo nie wiesz tego (gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem) - kocopoły piszesz i tyle.

0

lincoln25

Henry ma godnego zmiennika - INIESTA. Tylko narazie sam pan Andrés nie jest w najwyższej formie po tej kontuzji. Ale sądzę, że kilka meczów i bedzię wielki powrót. Jak przestanie się bać, że mu się znowu coś stanie to będzię namiatał. Bo moim zdaniem widać w jego grze strach przed odnowieniem kontuzji. Puyol 7 (jak gra Puziol to zawsze obrona jest zorganizowana i waleczna czego brakowało w meczu z Atletico-bo nie grał), Pique 8,5-9 (właściwie mur nie do przejścia i gol), Xavi 8 (jego mrówcza robota za często jest nie zauważalna), Henry 3.5-4 (lubię go ale grał jak dla mnie żałośnie, odstawał totalnie od poziomu Barcelony)

0

FCB Keres

a co ci tak zależy żeby damtal4 pisał real z dużej litery. Jak widzisz żadnego klubu poza Barceloną nie zaznaczył wielką literą więc nie kumam o co ci chodzi ztym komentarzem.

Swidrinho - klub bazuję na swojej szkółce ale całego składu nie ustuka się ze szkółki. Wystarczy, że mamy Messiego, Inieste, Puyola, Pique, Xaviego,Valdesa, Busquetsa, Pedro, Bojana. To chyba i tak sporo. A jeśli real kupuję tylu takiej klasy zawodników to klub typu FCB musi również coś zmienić w składzie (chcąc nie chąc). Mamy szczęście, że real nakupował tylu zawodników akurat jak jesteśmy od roku w formie (świetnie zgrani) i u nas wystarczyło kupić 3 zawodników (ufam Guardioli w sprawach transferowych). A po wyczynach pana Pereza każdy sobie życzył grube melony, więc uważasz, że Barcelona powinna poskąpić siana i nikogo nie kupować? Ja uważam, że minimalne zmiany kadrowe muszą być nawet po najlepszym sezonie w historii klubu, a że Perez popsuł rynek to trzeba było zapłacić tyle ile chciały kluby... VeB

0

Dobry mecz barcy chociaż trochę brakowało wykończenia. Kilka naprawde 90% sytuacji no ale nie udało się wykorzystać, trudno. Według mnie powinien być karny dla barcelony i wtedy prawdopodobnie byłoby po meczu. Ale 1 pkt. to bardzo dobry wynik jak na tak trudny teren. I proszę was zostawcie ten temat Ibracadabry po każdym meczu bo już mi się żygać chce. Ile można wypisywać non stop to samo. Jedni go chwalą, drudzy go krytykują. Tak było jest i oby było rzadziej. Jest od tego żeby strzelać bramki i asystować a jak narazie robi to dobrze. Więc poczekajmy z komentarzami jeszcze ładnych kilka meczów. Oby wygrali z atletico na camp nou w weekend.

0

Baros, niby trener znakomity tylko czemu wypuszczał cały czas leszczy, którzy grają w kadrze od wieków i widać, że po prostu są słabi (Krzynówek, Żewłakow, M. Lewandowski itd.). Poza tym to Leo ustalał taktykę i mimo, że wszyscy mu mówili po meczu z Irlandią żeby grać 2 napastnikami to on swoje. Przecież my w tych meczach musieliśmy atakować a nie się bronić. Poza tym jak można w połowie zdejmować Obraniaka a wstawiać beznadziejnego Łobodzińskiego. Także skład, formacje i zmiany ustala trener a nie powiedziałbym żeby były one trafne. W 3 lata powinien widzieć kto jest słaby a kto dobry. Dać sznsę Małeckiemu, Rybusowi czy Borysiukowi a starych drewniaków do kosza.

0

Kibic_Z_Madrytu

za to real nie przespał okienka, wręcz przciwnie. Tylko zobaczymy co z tego wyjdzie... Bo pierwszy mecz nie napawa optymizmem

0

myślę, że argentyna ze spokojem wygra, publika ich pociągnie. Poza tym dużo lepszy atak w zespole argrntyny.

0

Marco 87

nie to, że bronie realu ale jest powołanych 4 zowodników realu a połowa z nich to wychowankowie więc aż tak źle to nie wygląda i dodatkowo juan mata (valecia), który też jest wychowankiem realu

0

jaco, poprawiłem Cię bo napisałeś to "Etoo strzela ale z karnych wiec sie tak nie podniecaj" tak jakby samu inaczej nie umiał strzelać, a zlatan jest od niego lepszy bo dzisiaj strzelił. Tak to zrozumiałem, może miałeś inny zamysł... VeB

0

jaco78

eto'o srzelił gola z gry w meczu o superpuchar włoch. Więc nie same karne :D

0

uważam, że zlatan zagrał całkiem przyzwoite spotkanie... Nie ma go co krytykować, wkońcu strzlił gola, często odgrywał piłki (raz zupełnie niepotrzebnie - ale myślę, że grając w interze nawet by nie pomyślał o podaniu tylko by strzelał - widać, że kuma filozofię gry aż za bardzo momentami). Na boisku moim zdaniem najlepszy był Xavi, który nie miał strat i dogrywał piękne piłki, wykonał kawał dobrej mrówczej roboty. Pochwały się należą każdemu, ładny mecz naszych ulubieńców, bez straty gola, zwycięstwo bardzo spokojne.

0

Szanowałem Lucescu ale z jego wypowiedzi wynika jakby szachtar został oszukany. "Gdyby arbiter sędziował poprawnie, podyktowałby karnego. Sądzę, że każdy się z tym zgadza"- chyba dla barcelony (przynajmniej jednego).Co za kpina. Ewidenty karny był przy wolnym gdy messi strzelał i piłka trafiła w rękę piłkarza szachtaru. Sędzia kończył grę gdy już było po czasie a że akurat szachtar miał piłkę bo arbiter czekał na koniec akcji barcelony to chyba nic dziwnego. Rozumiem, że poczuł nadzieję i broni swojego zespołu ale trochę przesadza... ;/

0

Jak dla mnie w derbach Milanu bramkowy remis (1:1 luv 2:2). I Eto'o napewngo przynajmniej jednego gola strzeli. Ronaldinho ostatnio po prostu świetny mecz więc oby jego forma szła w górę. Może też strzeli a jak nie to napewno asysta. :D:D

0

Dajmy Zlatanowi trochę czasu. Z Bilbao rozegrał naprawdę bardzo przyzwoity mecz. Wczoraj zupełnie inny zawodnik wybiegł w Monako ale jego forma i adaptacja musi ulec ustabilizowaniu w nowym klubie a to rzadko trwa niecałe 3 mecze. Mógł podać Heńkowki ;/;/

0

jak dla mnie przesada!!!! Rozumiem, że jest nam potrzebny nowy piłkarz ale dawać tyle pieniędzy za w sumie mało znanego gracza to jest przesada. Lescott poszedł do city za 24mln ale to jest już wyrobiona marka. Nic do tego czychrynskiego nie mam ale przesada!

0

co za idiotyzm. Widać, że ten chłopak ma talent a chcą go sprzedać. Na mnie robi lepsze wrażenie niż pedro (nic mu nie ujmując bo jest naprawdę dobry). Technika, szybkość. Jest nieopierzony ale myślę, że jeden sezon by se powchodził na końcówki spotkań i potem dostawałby więcej okazji. Diamenty trzeba oszlifować, dopiero można je podziwiać!

0

blaugranacule19- jakby co to wygrali 3:0 z tureckim sivassporem, dzisiaj rewanż w doniecku. Niech przychodzi ten czychrynski, ufam guardioli. Tylko żeby nie przepłacali!! szachtar ponoć chce za niego 30mln. max 15 byłby wart gdyby nie sfrustrowany pan na P.

0

rdam, bredzisz! ibra jeszcze nie współgra jeszcze z resztą tak jak to powinno wyglądać ale są tego zalążki. Dużo podań, bieganie bramkarza gdy ten ma piłkę-w interze na lekarstwo takich sytuacji. Widać, że powoli wkomponowuje sie w styl gry barcelony. A rozegrał dopiero półtora meczu. Moim zdaniem jeszcze będzie namiatał :D VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?