0

Jeśli wywieziemy remis z SB to będę naprawdę zachwycony. To będzie zupełnie inny mecz niż sezon temu, posypią się żółte kartki i będzie walka do upadłego. Mamy dużo, dużo gorszy kalendarz więc remis nas nie bardzo będzie urządzał ale ciężko będzie wyrwać coś więcej. Oczywiście wierzę i całym sercem jestem za Barçą!!!!! Boję się wyjazdów do sevilli, lokalnego rywala espanyolu oraz do villareal... Niesamowicie ciężkie trzy wyjazdy nas czekają. Oby liga była nasza!! VeB!

0

michio22

cieszysz się z wyników ale prawda jest taka, że gdyby nie trener to lipa by była a nie wyniki. Pep ma swoje teorie, pomysły i swój styl, który wpawa piłkarzom do głów i dzięki temu grają tak jak grają. Nie realne jest to, że od razu po zmianie trenera Barça zaczęła grać sama z siebie to co gra czyli najpiękniejszy dla oka football. Pep dzięki temu, że ma kontakt jak kolega z kolegą, a przy tym piłkarze go szanują i ufają osiąga takie wyniki. Moim zdaniem już w tym momencie Pep jest najlepszym trenerem świata, i mówię to całkowicie obiektywnie. Nie chce tego ale gdy zostanie trenerem innego klubu to potwierdzi me słowa. Jestem tego w 100% pewien ale obym się tego nigdy nie dowiedział. VeB!!!!!

0

tomekh13

trochę racji w tym jest, ALE wyobraź sobie, że demel i spółka graliby w takim sprzęcie od małego. Ich podbijanie piłki nie kończyłoby się na kilku razach. Można spekulować, droczyć się ale czasy się zmieniają i w sumie nie powinniśmy na upór porównywać messiego do pelego czy marodonny. Jest królem w dzisiejszych czasach i oby nim pozostał do końca swojej kariery.

0

szczepqs

Leo miałby rozegrać 5 sezonów na takim poziomie jak teraz abyś go zaczął uważać za najlepszego w historii futbolu?? no chyba troszkę przesadziłeś. Dzisiejszy futbol bardzo się różni od tego co się grało kilkadziesiąt lat temu. Teraz piłka jest dużo bardziej wymagająca (pod względem fizycznym i psychicznym). A to co wyprawia Leo z zawodnikami przeciwnych drużyn naprawdę wygląda często jak zabawa z przedszkolakami. Nikt nie potrafi tak zakręcić jak on więc nie powinieneś się dziwić, że ludzie są podekscytowani jego grą i uważają go za najlepszego. Ja go zacznę uważać za najlepszego w historii gdy zdobędzie drugi raz z rzędu złotą piłkę.

0

przewiduję jutro szturmowy atak w pierwszej połowie i wynik ok 2:0/3:0 do przerwy. Po przerwie już będzie dużo wolniejsze i nudniejsze widowisko. Myślę, że będzie 3:1, bez zbytniego wysiłku przed wtorkiem.

0

Sir Barti

piękny sarkazm... ;| od razu z japą do ludzi. Czy ja coś wspomniałem żeby sadzać messiego czy pedro na ławie??? Guardiola na tyle rotuje składem, że taki Theo by się nam przydał. Nie powiedziałem, że mamy go za wszelką cenę kupować bo jest najlepszy na świeceie... co za ludzie...

0

Niesamowity talent, jeśli wyjdzie od piwrszej minuty to od początku będę miał pełne portki. Chciałbym mieć go u nas... Osobiście uważam, że powinniśmy dać radę dzięki wynikowi na wyjeździe (chociaż 0:0 żeby się nie przemęczać). Na przyszłość do tych co karcą Zlatana za każde spotkanie - J...Ć WAS!! Jeszcze go będziecie całować po stopach... już powinniście!!

0

Tak jak jestem w 100% pewien, że euroliga i mistrzostwo Hiszpanii w kosza jest Regal FC Barcelony tak obawiam się o LM i ligę BBVA w piłę. Bardzo bym chciał aby Barça ponownie zdobyła mistrzostwo Hiszpanii i LM bo kocham ten zespół ale będzie naprawdę ciężko wytrzymać przede wszystkim fizycznie starcia z najlepszymi zespołami Europy i Hiszpanii ;/ Nie twierdzę, że nie damy rady ale uważam, że zdobycie chociaż jednego z tych dwóch trofeów będzie wyczynem i nie chciałbym widzieć później wpisów, że jesteśmy mierni bo nie daliśmy rady zdobyć wszystkiego co się dało! - wpis pouczający na przyszłość... Visca el Barça! OD ZAWSZE, NA ZAWSZE!!

0

cóż, wielka szkoda, że nawet punktu nie udało nam się wywieźć z Vicente Calderón. Ale pocieszające jest to, że tak słabo grającą barce oglądamy niezwykle rzadko więc drugi tak słaby mecz nie powinien się powtórzyć w najbliższym czasie. Słaba gra, dużo strat, brak maksymalnego zaangażowania i mamy klops. Teraz trzeba się szybko otrząsnąć i liczyć na szybki powrót kontuzjowanych graczy bo niepszyjaciel depcze po piętach :D VeB!!

0

non stop czytam, że Ibra piach itp. Jakoś nikt się nie odzywał jak na początku strzelał gola za golem. To jest tylko człowiek! Ma słabszy okres ale nie będzie on trwał wiecznie. W najbliższych meczach się odblokuje (zapewniam). I znowu będzie cisza ze strony krytyków. Nota dla Puyola powinna być 9. Pracę, którą miał wykonać wykonał wzorowo. Pochwały za 3 pkt. i za brak porażki na półmetku rozgrywek. VeB

0

w tym sezonie mistrzostwo hiszpanii, zwycięstwo w eurolidze oraz puchar króla są wielce prawdopodobne. Niesamowita forma, bardzo wyrównany i szeroki skład, cudowne nazwiska. Interesuję się euroligą i naprawdę nie widzę w tym momencie żadnego zespołu który w jakikolwiek sposób mógłby zagrozić tej barcelonie. Po prostu totalna demolka!

0

oklaski za to ze wygraliśmy i za styl gry. Łeska w oku się kręci gdy ukochany, ewidentnie lepiej grający zespół odpada z pucharu ale taka jest piłka. Jak się jakiś zespół muruje to naprawdę ciężko się gra. Za to w sobotę Barcelona sprawi im ładne lanie na Camp Nou za wyeliminowanie z Copa del Rey. Stawiam, że minimum 3:0 w przód będzie. Oby ich rozgromili i pokazali gdzie jest kogo miejsce w szeregu! VeB

0

JESTEM PEWIEN, że real zgubi punkty z mallorcą więc trochę odsapnę. Barcelona zagra trudny mecz, ale myślę, że wygra jedną lub maksymalnie dwoma bramkami (obiektywnie).

0

jakbym miał teraz obstawiać faworyta MŚ w RPA to tylko Hiszpania. Grają piękną piłkę (podobną do Barcelony). Nawet zawodnicy ( i to nie tylko ci z FCB) mówią, że styl gry przypomina grę najlepszego klubu świata. Pierwszy skład miażdży, drugi skład pokonałby naprawdę wiele drużyn z czołówki na świecie. Po prostu jak na tę chwilę nie ma lepszego zespołu. Jeszcze jakby mieli tak niesamowitego i sentymentalnego trenera niczym nasz Josep to MŚ by było w kieszeni. Sądzę, że do czsu MŚ utrzymają formę i zostaną mistrzami.

0

aha, i tak wogóle gratulacje dla Messiego. Ewidentnie najlepszy piłkarz na globie w poprzednim sezonie, wręcz nie z tego świata. W przyszłym roku może mu zagrozi mój wielki faworyt od dawna - PEDRO :):)

0

NaZawszeBarca

dla mnie trochę przesadziłeś z tym Forlanem. Jest dobry ale bez przesady :| do jedenastki roku?? Naprawdę jest kilku lepszych napastników na świecie od Diego.Co do Vidicia totalnie niczym w poprzednim sezonie mi nie zaimponował. Moim zdaniem w jego miejsce powinien pojawić się bez dyskusji Pique, który "wychodząc z podziemii" stał się najjaśniejszą postacią linii obronnej najlepszego klubu świata!! Jego miejsce powinno być niepodważalne. Kardynalny błąd moim zdaniem. W TYM MOMENCIE poza Terrym najlepszy środkowy obrońca świata. VeB

0

jak dla mnie panowie nie ma o czym dyskutować... musi wyjść najlepszy skład aby zdobyć to 6 trofeum i mieć komplet. Jak będziemy prowadzić do połowy 3:0 to niech sobie Bojan wchodzi ale jeśli wynik nie będzie satysfakcjonujący to lepiej żeby się za wcześnie się nie pojawiał (ostatnio jest chyba sfrustrowany, że za mało gra i się trochę zaczął hamić). Niestety prawda jest taka, że w składzie się nie przedrze. Jedyna nadzieja, że jak np. w lidze będziemy wysoko prowadzić to od razu na boisko Bojan żeby jak najwięcej grał. Jutro przewiduję ciężki mecz ale puchar i tak powinien pojechać do Barcelony. VeB!

0

afcfan

w stu procentach się zgadzam. 30 mln + Yaya to naprawdę niewiele za takiego piłkarza jak Fabregas. Lubię Yayę ale denerwują mnie w jego grze głupie straty i zabawy z piłką. Dla mnie jest to jedno ze słabszych ogniw w tym momencie. A co do Fabregasa to na boisku ma taką samą filozofię gry jak Xavi. Jak na niego patrzę to widzę Xaviego sprzed dobrych kilku lat. Jest to po prostu idealny następca. Xaviego nie skreślam broń boże ale wiecznie grał nie będzie na tak wysokim poziomie. Swoje lata już ma. Jakby sfinalizowali tą ofertę to byłby idealny transfer za naprawdę przystępną cenę jak za takiego piłkarza. Oby to doszło do skutku.

0

woro1

spójrz na to inaczej. A jeśli wynik rubina nie ułoży się po naszej myśli? Rubin wygrywa i ma 8pkt. i wtedy jest klops jeśli jakimś cudem inter by wygrał z barceloną. Barcy nie ma w LM. Więc moim zdaniem to jest mecz o wszystko. Muszą wygrać jeśli nie chcą patrzeć na wyniki innych meczów i srać po portkach... W takich meczach wielki klub pokazuję dlaczego jest wielki. Oby nie zawiedli. VeB

0

Imonkey

zgadzam się w stu procentach. Okres trochę słabszy jest ale gramy naprawdę dobrze. Wszyscy są przyzwyczajeni do gry nie z tej ziemii ale nie da się tak grać cały czas (zdarzają się słabsze okresy). Więc i tak naprawde dobrze sobie radzą 1 miejsce w Primera d., a wyjście z grupy będzie napewno. A zły okres minie i będziemy zapylać znowu po potrójna koronę (oby)

0

średnio to wygląda, po prostu słabszy okres ma Barca, brak stabilizacji w grze i wyniki są takie jakie są. Jednego jestem pewien Barca-Inter gram za grubo na Barce. Innego wyniku niż 1 nie będzie. Będą gryżć trawę. Za prawie 3 tygodnie pokażą na co ich stać w LM nawet w słabszym okresie. A plus jest taki, że słaby okres mija i możliwe, że minie w najlepszym momencie czyli po wyjściu z grupy.

0

BK nie szalej.. Ja ci zadawałem pytania, to ty użyłeś stwierdzenia (ignorant). Trochę dziwnie wyglądał twój komentarz do newsa zmienionego. Wybacz, że nie wszedłem pół godziny wcześniej na stronę i nie widziałem, że był inny news. To nie oznacza, że jestem ignorantem (haha). A odpowiedź "news został zmieniony, wcześniej brzmiał inaczej dlatego moje pytanie" mnie satysfakcjonuję. Pozdro, i nie bierz tak wszystkiego do siebie

0

BK o co ci chodzi?! Czy jesteś tak tępy czy bez sensu piszesz bo Ci się nudzi?

0

oho już się zaczyna ;/ tylko barcelona zagra piękny mecz i już wkracza gadanie o realu. Za często na tej stronie jest wymieniany ten klub ;/;/

0

no i zimny prysznic z rubinem się przydał... jeszcze nam to na dobre wyjdzie ;p postawa barcy pierwszorzędna, nic dodać nic ująć. Żałuje tylko w takich chwilach, że mecz trwa tylko 90 minut.

0

jestem zły ale może przyda się zimny prysznic.. naprawdę czasem to pomaga. I tak wyjdziemy z grupy i tak więc może i wyjdzie nam to na dobre w następnych meczach. Lepiej przegrać w grupie niż w finale. A sezonowcy zamknąć kapska piłkarze to są też ludzie. Zły dzień, pech i wpadka, nad którą będą się pastwić sezonowcy i ci co nie dażą Barçy sympatią. I czuję, że będę jutro wkurw. jak zobaczę komentarze i prasę.

0

jestem zły ale może przyda się zimny prysznic.. naprawdę czasem to pomaga. I tak wyjdziemy z grupy i tak więc może i wyjdzie nam to na dobre w następnych meczach. Lepiej przegrać w grupie niż w finale. A sezonowcy zamknąć kapska!! piłkarze to są też ludzie. Zły dzień, pech i wpadka, nad którą będą się pastwić sezonowcy i ci co nie dażą barcy sympatią. I czuję, że będę jutro wkurw.... jak zobaczę komentarze i prasę. VeB

0

21-3 strzały, 14-3 strzały w światło... hmm, i dostajemy ;/ ale cóż jestem zły ale może przyda się zimny prysznic.. naprawdę czasem to pomaga. I tak wyjdziemy z grupy i tak więc może i wyjdzie nam to na dobre w następnych meczach. Lepiej przegrać w grupie niż w finale.

0

katalonczykjoe

najłatwiej jest ponarzekać. Nie można rządać od piłkarzy żeby grali non stop niesamowicie, porywająco i żeby strzelali po pięc goli w meczu. To są tylko ludzie. Dobry klub poznaje się po tym, że nawet jak nie gra na swoim optymalnym bardzo wysokim poziomie to i tak potrafi zdobywać 3pkt. I to uczyniła wczoraj barcelona. Według ciebie gra gorzej, tylko że jest liderem, ma 6 zwycięstw w lidze z 6 meczów i strzelone 17 goli a do tego zdobyte 2 puchary. Z 11 oficjalnych meczów w tym sezonie zremisowała tylko na San Siro. Moim zdaniem i tak gra na najwyższym poziomie w Europie i nie można więcej od nich wymagać. Robią wszystko do czego są stworzeni czyli do wygrywania. Czołem...

0

MCs

właśnie też tego nie kumam ale raczej pierwsza opcja wchodzi w grę. Barcelona musi wyłożyć 15% kwoty za jaką sprzedała eto'o. Na to by wyglądało. Po co jakieś takie głupoty w kontrakcie zapisywać?! Chyba lepiej było od razu wyłożyć trochę więcej i tera by nie było problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?