0

Panowie poproszę o składy obu ekip

0

Dzięki Hincho

0

Jak można poważnie podejść do turnieju który sam w sobie nigdy nie był poważny. Począwszy od pierwszych lat kiedy był nieoficjalny i aż do dzisiaj ten turniej z powodu nikłego zainteresowania silnych klubów (składy mocno rezerwowe) a przez to i małego zainteresowania widz ów zawsze był i będzie bardziej turniejem towarzyskim aniżeli oficjalnym turniejem w Katalonii. To, że ten turniej jest "oficjalnie" oficjalny pozwala tylko oficjalnie zadebiutować młodym zawodnikom w klubach i sprawdzić rezerwy na tle drużyn z niższych lig.

A propos nowego systemu który wprowadzono ... kolejna porażka, granie po 45 minut to loteria, piłkarze zanim wejdą w grę to muszą kończyć mecz więc uważam, że zdobyć ten puchar mogła i Barcelona, ale że gorzej weszła w mecz to musiała się pogodzić z utratą pucharu. Druga sprawa to taka, że nikt na Świecie nie gra meczu piłkarskiego trwającego 45 minut, nie ma czasu na zmiany bo wejdzie gracz który będzie miał jeszcze mniej czasu na wejście w grę, a więc nie ma również czasu na odpowiedź. Trzeba mieć po prostu farta.

Nie ma dużych pieniędzy to i nie będzie widowiska, gwiazd i tłumów na stadionach bowiem sezon naszpikowany jest bardzo ważnymi meczami w których oprócz tego, że oglądane są na całym Świecie to mają one PIENIĄDZE które rządzą tym sportem.

Proponuję skupić się więc na sobotnim spotkaniu z Osasuną i oczekiwaniu na męczarnie Realu z Valencią tuż po meczu Barcy ;)

0

Kiedy Espanyol odebrał puchar ? przed meczem Barcy ?

0

Jaki skład Hospitalet ?

0

A Lech Poznań prowadzi z Juve 1:0 :p

0

margroo

Wpisz w Google CodecPack i ściągnij z pierwszej strony jaką ci pokarze.

0

margroo

Zainstaluj kodeki

0

Ja bym chciał do tej wielkiej ostatniej wersji tylko możliwość wyboru polskiego kom.

0

Swoją drogą jak np Gimnastic Tarragona by wróciła do Primera Division to musieli by zmieniać regulamin turnieju bo szlag by trafił całe eliminacje i słabsze drużyny by zostały wyrolowane :p

0

Ja już rozumiem, poczytałem po katalońsku translatorem i zajefajny konkurs:) ... rozpracowałem tą formułę i muszę tylko wyjść na mróz na balkon i zmienić satelitę by pooglądać na TV3 Catalunya lub pobuszować na necie... a poniżej mój krótki opis tego turnieju

Faza finałowa Pucharu Katalonii to nowa formuła obowiązująca od sezonu 2009/2010, która rozgrywana jest na jednym stadionie, w tym samym dniu przez trzy najlepsze drużyny tak aby można było od razu wyłonić zwycięzcę Pucharu Katalonii. Aby możliwe było by każda z trzech drużyn mogła w jednym dniu rozegrać dwa spotkania trwają one tylko po 45 minut. Udział w tej fazie zgodnie z regulaminem zapewnione miały drużyny Primera Division czyli RCD Espanyol Barcelona i FC Barcelona, trzecia drużyna musiała wywalczyć sobie awans do tej fazy, Okazała się nią trzecie drużyna z Barcelony CE LHospitalet.

0

Nie za bardzo kumam o co tu chodzi, w oknie z najbliższym meczem podano stadion który już raczej nie istnieje a już na pewno nie jest używany przez Espanyol. Czytając powyższy tekst rozumiem, że Barca dzisiaj gra dwa mecze w Sabadell na stadionie Nova Creu Alta trwające 45 minut każdy, o 21:45 z Espanyolem a następnie po 15 minutach odpoczynku zagra mecz z L'Hospitalet. Dalej napisano, że Barca i Espanyol nie uczestniczą w rozgrywkach aż do półfinałów więc co to są spotkania pokazowe że obie ekipy grają w tym pucharze ?! czy może słowo półfinał znaczy od dzisiaj więcej niż dwa spotkania czterech najlepszych ekip w tych rozgrywkach.

0

Litości niech ktoś zmieni na głównej stronie w miejscu najbliższego meczu nazwę stadionu Espanyolu Barcelona. Oni już mają nowy piękny stadion Cornella-El Prat

0

Zanim to ściągnę z tego serwera to będzie rewanż w Madrycie :)

0

Chciałbym tylko się upewnić czy PL

0

P.Kluivert

Jaki język meczu ?

0

Albo bramki bez komentarza z samym dźwiękiem stadionu :)

0

Można prosić bramkę na 4:0 Arabski w HD plissss :)

0

Mi się kataloński nie podoba, ale jestem pod niesamowitym wrażeniem Davida Villi, jego radość po zdobyciu bramki na 4:0 jest niesamowita, fantastyczne wyładowanie emocji aż łezka w oku się kreci. Takich piłkarzy nam trzeba.

0

Ja ten mecz muszę po prostu mieć w HD

0

Arabski komentator który komentuje bramkę na 4:0 jest fantastyczny, pamiętam go jeszcze z bramki Iniesty w meczu z Chelsea

0

Jak ktoś z was miał by mozaikę z meczu z Interem Mediolan z poprzedniego sezonu w super jakości to byłbym naprawdę wdzięczny.

0

Kibice Realu też będą podnosili kartoniki ;p

0

Gio górą :)

0

sevs dobry tekst hehehe, krótki ale ma coś w sobie :)

0

W sezonie 2009/2010 Barca nie brała udziału w Pucharze Katalonii, jeśli ktoś ma jakieś wiadomości dlaczego, byłbym wdzięczny

0

Dzięki Marcin19x, super link, nie lubię komentarzy z eNki ale git się ogląda

0

IceMan mógłbyś napisać tekst o tym jak odchodził z Barcy Samuel Eto'o ?. Podobał mi się bardzo twój tekst "Powrót króla ..." i może za jakiś czas będę chciał go wykorzystać (za zgodą). Z niecierpliwością czekam na ciekawe artykuły z historii Barcy które przydadzą mi się do mojej książki.

0

Mocne słowa jak na zawodnika, który cały czas jest piłkarzem FC Barcelony. Takie słowa bardziej pasują za rok kiedy Milan zechce go kupić za 24 mln euro.

0

Jaki to jest jego były już klub skoro został tylko wypożyczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?