Ja mam mały problem Abu Dhabi, mianowicie obejrzałem przed chwilą reklamę tego meczu na tym kanale i tam na końcu podawali dwie godziny 23:00 i 00:00. Czy to na nasz czas będzie 22:00 ?
Coś w tym jest, ta czerwień patrząc na szopki sędziego to parodia. Sędzia popsuł mecz, ale nie powinien nikt pastwić się nad Barcą że awansowała kuchennymi drzwiami, taki jest futbol, "ZAWSZE KTOŚ SPAPRA COŚ BY WYGRAĆ MÓGŁ KTOŚ" ... pozdrowienia dla Toma Henninga Ovrebo.
Barca nie zasłużyła na awans, sędzia wypaczył wynik i już nigdy nie powinien sędziować meczu na takim poziomie. Czapki z głów dla Hiddinka bo ustawił chłopaków znakomicie, Barca szczęśliwie pojedzie na finał do Rzymu. Nie ma co wymieniać wszystkich jego wpadek, jedna największa zakończyła by szybko nadzieje barcy na awans, mam tu na mysli rekę Pique w polu karnym. Puki co Barca gra dalej i po chwili triumfowania i radości trzeba by sie upić czy cuś :p
Zobaczcie jak zachowuje się Guardiola jak do niego podbiegł Sylvinho po golu Iniesty, wg mnie on jest w szoku, nie wie co jest grane i zdołał tylko pokazać ze gramy na czas robiąc zmiany
sic6 nie nauczyłes sie przez lata że słuchanie Szpakowskiego prowadzi do zawału i śmiechu? :) on cały mecz w Xavim widzial Iniestę :) to u niego normalne:)
lucas24 co ty opowiadasz, Toure Yaya zagrał fatalnie, każde posiadanie przez niego pilki to strach w moich oczach, tracil bardzo łatwo kilkakrotnie piłkę
Z tego co pamiętam to UEFA wprowadziła w tym sezonie kasowanie kartek na finał ze względu na atrakcyjnośc meczu finałowego i by był obsadzony najlepszymi zawodnikami w obu drużynach, ale na jakich zasadach sa kasowane to nie wiem
Ja ostatnio ściągnąłem mecz Barcy z Bayernem Monachium, problem w tym że abym mógł go obejrzeć muszę kupić nowoczesny sprzęt TV bo ten mecz jest w FullHD i zajmuje prawie 12GB :) Mój komp pokazuje tylko pojedyncze klatki hehehe
Zastanawiam się czy skoro Guardiola wyleciał na trybuny to dlaczego nie dostał czerwonej kartki, sędzia wyrzucił go bez pokazania kartki i nie wiem czy to jest ok
0
Ściągłem bramki w wersji angielskiej ale tak naprawdę jest to w 6 językach, więc nie wiem czy mam ściągać inne wersje HD
0
zapodaj torrenta
0
Ja nie mam linka, ja mam ten mecz
0
trochę pokombinować i dało by się wycisnąć z tej strony audio
0
Ja mam mały problem Abu Dhabi, mianowicie obejrzałem przed chwilą reklamę tego meczu na tym kanale i tam na końcu podawali dwie godziny 23:00 i 00:00. Czy to na nasz czas będzie 22:00 ?
0
Sorry, tutaj w arabskim, wymiata, dla mnie najlepszy komentarz !
http://rapidshare.com/files/229979095/Chelsea_1-1_Barcelona_Kooora.Com.wmv
0
Bramka Iniesty
http://odsiebie.com/pokaz/2669242---e30e.html
Arabski komentarz, wymiata wszystkie
0
morphi
Coś w tym jest, ta czerwień patrząc na szopki sędziego to parodia. Sędzia popsuł mecz, ale nie powinien nikt pastwić się nad Barcą że awansowała kuchennymi drzwiami, taki jest futbol, "ZAWSZE KTOŚ SPAPRA COŚ BY WYGRAĆ MÓGŁ KTOŚ" ... pozdrowienia dla Toma Henninga Ovrebo.
0
woytasek
powiedz to kibicom Chelsea hahahahahaha
0
wojtas1029
Wróci Puyol i Henry i nie ma na nas Bata !!!
0
Moja recenzja meczu w skrócie:
Barca nie zasłużyła na awans, sędzia wypaczył wynik i już nigdy nie powinien sędziować meczu na takim poziomie. Czapki z głów dla Hiddinka bo ustawił chłopaków znakomicie, Barca szczęśliwie pojedzie na finał do Rzymu. Nie ma co wymieniać wszystkich jego wpadek, jedna największa zakończyła by szybko nadzieje barcy na awans, mam tu na mysli rekę Pique w polu karnym. Puki co Barca gra dalej i po chwili triumfowania i radości trzeba by sie upić czy cuś :p
0
Zapodajcie nowy temat na stronie: Jak Za ile Kiedy możen się dostac na FINAŁ :)
0
Zobaczcie jak zachowuje się Guardiola jak do niego podbiegł Sylvinho po golu Iniesty, wg mnie on jest w szoku, nie wie co jest grane i zdołał tylko pokazać ze gramy na czas robiąc zmiany
0
sic6 nie nauczyłes sie przez lata że słuchanie Szpakowskiego prowadzi do zawału i śmiechu? :) on cały mecz w Xavim widzial Iniestę :) to u niego normalne:)
0
FCBkat tak jak niżej, pamiętam że obilo mi się to o uszy, coś takiego jest, ale zasad komu i w jakich warunkach kasuje to już nie wiem
0
lucas24 co ty opowiadasz, Toure Yaya zagrał fatalnie, każde posiadanie przez niego pilki to strach w moich oczach, tracil bardzo łatwo kilkakrotnie piłkę
0
Z tego co pamiętam to UEFA wprowadziła w tym sezonie kasowanie kartek na finał ze względu na atrakcyjnośc meczu finałowego i by był obsadzony najlepszymi zawodnikami w obu drużynach, ale na jakich zasadach sa kasowane to nie wiem
0
Ja ostatnio ściągnąłem mecz Barcy z Bayernem Monachium, problem w tym że abym mógł go obejrzeć muszę kupić nowoczesny sprzęt TV bo ten mecz jest w FullHD i zajmuje prawie 12GB :) Mój komp pokazuje tylko pojedyncze klatki hehehe
0
Zastanawiam się czy skoro Guardiola wyleciał na trybuny to dlaczego nie dostał czerwonej kartki, sędzia wyrzucił go bez pokazania kartki i nie wiem czy to jest ok
0
Gołąbka jakim programem robisz takie loga klubowe ?
0
Znów grają za spokojnie i stało się
0
Mi tutaj nie tnie, zawodników rozróżniam więc zostaje puki nie urwie obrazu. Iniesta już szaleje solówkami w polu karnym
http://www.justin.tv/sportswii1
0
dezkrit linki zapodaj
0
Dajcie jakies linki do oglądania na necie
0
dzięki GERARD
0
Kto dostał żółtą kartkę z Espanyolu w 90 minucie ?
0
Co z obiecanymi bramkami z meczu z Depor w wersji HD ?
0
Primera Division
16 meczy 12 brameek
Liga Mistrzów
5 meczy 5 bramek
Copa del Rey
3 mecze 4 bramki
SUMA
24 mecze 21 bramek
komentarz zbędny hehehehe
0
Mam ten finał w dwóch wersjach
1. j. hiszpański 512x384
2. j. niemiecki 960x525 HD
0
Ja tu nie bardzo widzę jakości DVD