Użytkownik zbanowany
16 lutego 2013, 19:21
0
16 lutego 2013, 19:17
strzał był z dosyć bliska i mocny inaczej wybić nie mógł a jak sie nie znasz to sie nie odzywaj
16 lutego 2013, 19:12
Rozwad żal mi cie naprawde bramka padła z winy obrońców bo zabrakło asekuracji przy dobitce
30 stycznia 2013, 22:02
24 stycznia 2013, 23:30
barca 2-2 sędzia
9 grudnia 2012, 20:33
od dziś to będzie duet messi i falcao a nie messi i ronaldo
7 czerwca 2012, 10:08
jestem zalogowany w tej lidze typerów ale nie wiem jak obstawiać mecze
27 czerwca 2012, 10:45
oh no!!
29 grudnia 2012, 20:29
go go the gunners!! ;D
9 grudnia 2012, 20:37
ciekawe ile mu z tych goli zaliczy marka?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
strzał był z dosyć bliska i mocny inaczej wybić nie mógł a jak sie nie znasz to sie nie odzywaj
0
Rozwad
żal mi cie naprawde bramka padła z winy obrońców bo zabrakło asekuracji przy dobitce
0
0
barca 2-2 sędzia
0
od dziś to będzie duet messi i falcao a nie messi i ronaldo
0
jestem zalogowany w tej lidze typerów ale nie wiem jak obstawiać mecze
0
oh no!!
0
go go the gunners!! ;D
0
ciekawe ile mu z tych goli zaliczy marka?