kiko123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2011
Jaworzynka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
strzał był z dosyć bliska i mocny inaczej wybić nie mógł a jak sie nie znasz to sie nie odzywaj
0
Rozwad
żal mi cie naprawde bramka padła z winy obrońców bo zabrakło asekuracji przy dobitce
0
0
barca 2-2 sędzia
0
villa i tello w pierwszym !!!!!!!!!!!!!
0
Mascherano spierdolił ten mecz!!!!
0
Criss18barca nie wierz we wszystko co piszą na "WP.PL"
0
Nie rozumiem co wy ludzie macie do szczęsnego młody dobrze grający nogami i bardzo perspektywiczny bramkarz a do tego całkiem dobry!
0
fajny mecz tylko szkoda że znowu sędziowie nam pomagają :D
0
Falcao dzisiaj strzelił jedną bramkę... oczywiście z karnego :D
0
tito why????
0
http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo,17421,fc_barcelona_cordoba_cf,1.html
0
BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szczęsny jest napewno lepszy od llorisa, romosa czy Handanovica a nawet od Czecha którego w każdym meczu ratuje defensywa chelsea.
Arsenal jest w czołówce drużyn które tracą najmniej bramek w pl w tym sezonie a ma jedną ze słabszych defensyw.
0
Szczęsny to najbardziej perspektywiczny bramkarz.
0
@gaspar chelsea-real-chelsea :D
0
go go the gunners!! ;D
0
THIAGO out
0
Droga redakcjo może byście w końcu składy wrzucili!!!
0
@Malutkifcb tvp pokazuje tylko mecze w środy
0
15 marca losowanie 1/4
0
nie podniecajcie sie tym milanem oni sa teraz najsłabsi z tej czołówki
0
Losowanie o 11.30 na eurosporcie chyba
0
WIELKI CZŁOWIEK I WIELKI PIŁKARZ
0
iniesta motm
0
widzałbym falcao w arsenalu ale ich na to nie stać;)
0
ciekawe ile mu z tych goli zaliczy marka?
0
od dziś to będzie duet messi i falcao a nie messi i ronaldo
0
JEZUS MARIA