0

Rossel pownien zaproponować Jeffrena + 30/35 mln euro.

0

klitschko

Twoje komentarze doprowadzają mnie do szału. Pod każdym newsem tylko stwierdzasz fakty. Żenujące...

0

Dla mnie fenomenem, który mógłby załatwić wszystkie nasze problemy w ataku jest Pato. Jest po prostu niesamowity. Uwielbiam go. ;D Ale także Kun Aguero jest świetny. Moim zdaniem ktoś z tej dwójki byłby najlepszym rozwiązaniem. :)

0

Bojan potrzebuje pewności siebie. Gdy wie, że ciężar gry jest na nim, to może on świetnie wywiązać się z zadania. Więcej minut i wiary w siebie, tego brakuje Bojanowi do szczęścia.

0

Catalunya 4-0 Honduras

Bojan 2 bramki i 2 asysty. Rozegrał wielki mecz, co bardzo cieszy. ;)

0

On jest świetny! Hehe

0

DECO 20=Seba

Nie "zarabiamy", a "oszczędzamy". Jest to wielka różnica, której jak widzę nie zauważasz.

0

Bojan powinien mieć o jeden stopień wyższą ocenę, ponieważ w przeciągu pół godziny strzelił bramkę oraz zaliczył ważną asystę (bramka Messiego). Był bardzo aktywny. A co do tej sytuacji (jego bramka), to moim zdaniem zachował się prawidłowo. Niektórzy mieli jedną na koncie więc i on chciał ją zdobyć. Po to chyba wszedł, nie?;)

0

Bojan 9. Jego wejście było po prostu fenomenalne. W pół godziny strzelił 2 bramki, a mógł mieć jeszcze asystę, gdyby Villa strzelił. Ciągle nękał rywali. Świetny mecz w jego wykonaniu.

0

Red Shewolf

Wiesz co? Barca tego nie pokazała w tych meczach, bo woli dokopać innym, lepszym zespołom, np. Real Madryt.

Visca el Barca!

0

Kiedy będą oceny za mecz z Almerią?

0

A kiedy będą oceny za ten mecz (Almeria-Barcelona) ???

0

Odwalcie się od Bojana. W pełni zasłużył na "6" !

0

Macherano zasługuje na "8". Tego dnia był po prostu nie do przejścia. Grał bardzo inteligentnie i pewnie. W pełni zasłużył na wyższą ocenę!

0

To zdjęcie mnie rozwaliło xD

Świetnie Masche! Grasz z meczu na mecz lepiej. I oby podtrzymywał ten rozwój. ;)

0

Iniesta, Sneijder, Xavi, Messi. Taka Będzie kolejność ;)

0

Szanuję Emery'ego. Widać, że jest świetnym trenerem. Ma nosa do taktyki. Świetne wykonał robotę w 1 połowie, ale w drugiej... Jego drużyna została zmiażdżona. ;)

0

Widzę, że większość "sezonowców" zapomniała o tym, że Pedro ma kontuzję. Żal czytać wasze komentarze po prostu.

0

remis bedzie

0

Pato do Barcy!!!

0

Ma spore szanse na awans do pierwszego składu, bo się wyróżnia. Mam nadzieję, że jego talent w pełni się ukarze i przyszłości będzie jednym z solidniejszych skrzydłowych w Anglii. ;)

0

Czy większość idiotów, którzy oczekują od Bojana gradu bramek wie, że on ma dopiero 20 lat??? Chłopak dopiero zaczyna karierę, a ludzie oczekują od niego cudów. Za (góra) 2 lata będzie niesamowity.

0

Może i jego występy nie są dobre "statystycznie" ale jego występy są świetne.

0

Heh. Niezły rekord Realu... 697 bramek tylko w Lidze Mistrzów. To jest coś, można im pozazdrościć...

0

Hehe. Widzę, że Thiago robi większe postępy od Bojana. Widać to gołym okiem, żę Bojan się po prostu psuje. Mario Balotelli, Toni Kroos, itp... Oni robią krok w swojej karierze. A Bojan? Nie wiem co on myśli wchodząc na boisko i nic nie robiąc... Szkoda go. A co do Thiago- on jest niesamowity. Jak już kiedyś mówiłem, to ma talent nieprzeciętny. NASTĘPCA Xaviego / Iniesty !!!

0

Thiago powołany! I bardzo dobrze. Chłopak talent ma nieprzeciętny :)

0

David Villa nie zasługuje na ocenę "6". Może i biegał po tym boisku (co jest jego obowiązkiem) lecz na tą ocenę trzeba zasłużyć. On nie dość że nie wykorzystywał 100% sytuacji to jeszcze strzelał na bramkę z naprawdę niedogodnych sytuacji. Co najwyżej "5", nic więcej bym mu nie dał. To jest moje zdanie.

0

No i bardzo dobrze! Niech jeszcze wejdzie na parę minut (w przypadku prowadzenia) i będzie w porządku :). Niech sobie zbiera doświadczenia ;)

0

Nie trawię tego Keity. On jest beznadziejny a mimo to gra! Nieźle musi się podlizywać Pepowi...

0

A Pedro?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?