0

Mam nadzieję tylko, że Lapcio nie przekonał Szawigo :0

1

@RanDiFCB ...no tak.

12

Jeden irytujacy pajac z 7ka z białych odszedł, a tu masz...jeszcze kłapie rozdziabioną gębą jaki to on biedny jest...

2

...tylko czekać na Pujola

2

I co, odebrał ??

1

@niepijpiotrek no, leci, leci, przecież Lewy ma już 24...

3

@David_Martin pasuje jak ulał.

3

@Kratos1990 ...powiedzą, że są źli, wkurzeni, tak nie może być...a potem grill u Lewego

2

'...trzem młodym talentom...' - myślełem , że chodzi o Gundo, Lewego i...S. Roberto

0

Czy w tych wizualizacjach wygrywamy na naszym, pięknym stadionie, czy dalej padaka??

0

Szok i niedowierzanie...

1

Niech już biali otrą tego 'Gila' i przestaną płakać.
Dzisiaj wieczorem wpier*ol w Bilbao i specjalnie wiele się nie zmienia.

0

Deco - TOP.
.......

0

No, czasem jak czytam w czym to nie jestesmy najlepsi, to przypominaja mi sie te paski z Wiadomosci w TVP

0

Jadł już kebsa z Deco? Bo ja tak, to 'po ptakach".

0

@Bobert_Kubicki był tu kiedyś na wakacjach.

0

Mam nadzieję tylko, że nie zaprosił jej na obiad/kolację, bo jak już mówiłem, 'kuchnia' Deco tak trochę mało strawna jest....

5

Nikt go z Barcelony nie wyrzuca, byle by nie był trenerem.

0

I cyk, kolejna dźwignia...

1

Alonso > Davies

0

Co na to mama???

1

@RosjaninBut D. Alves wraca za 4,5roku, będzie na PO....

0

@Bajson jeszcze może zmienić zdanie i zostać... :p

1

Teraz ciągnie wózek, którego był piątym kołem niedawno...
Ciekawe co pismaki po weekendzie wymyślą.

3

To, że nie będzie na zero z tyłu, to było pewne...tylko jedna stracona to w sumie sukces.
Ciency jak siki pająka jesteśmy.
Może jakimś cudem to Napoli przejdziemy (dalej obstawiam 50/50), ale potem to już prawie każda ekipa nas wyjaśni.

0

Jak nie trawa za wysoka, teraz krety...co jest z tymi boiskami?

1

Szawiego co? To on miał jakiś plan, kiedyś?

1

@JaroCoach to się nazywa 'magia projektu Szawiego'....wszyscy lgną jak muchy do...

1

No i jeb*o...jak jeszcze zjadł z nim kolację to nie ma szans.
Wielu zawodnikom ta 'kuchnia' Deco srednio podchodzi.

0

Lubię go słuchać, Lubię na niego patrzeć.
Dobry, uczciwy człowiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?