kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję tylko, że Lapcio nie przekonał Szawigo :0
1
@RanDiFCB ...no tak.
12
Jeden irytujacy pajac z 7ka z białych odszedł, a tu masz...jeszcze kłapie rozdziabioną gębą jaki to on biedny jest...
2
...tylko czekać na Pujola
2
I co, odebrał ??
1
@niepijpiotrek no, leci, leci, przecież Lewy ma już 24...
3
@David_Martin pasuje jak ulał.
3
@Kratos1990 ...powiedzą, że są źli, wkurzeni, tak nie może być...a potem grill u Lewego
2
'...trzem młodym talentom...' - myślełem , że chodzi o Gundo, Lewego i...S. Roberto
0
Czy w tych wizualizacjach wygrywamy na naszym, pięknym stadionie, czy dalej padaka??
0
Szok i niedowierzanie...
1
Niech już biali otrą tego 'Gila' i przestaną płakać.
Dzisiaj wieczorem wpier*ol w Bilbao i specjalnie wiele się nie zmienia.
0
Deco - TOP.
.......
0
No, czasem jak czytam w czym to nie jestesmy najlepsi, to przypominaja mi sie te paski z Wiadomosci w TVP
0
Jadł już kebsa z Deco? Bo ja tak, to 'po ptakach".
0
@Bobert_Kubicki był tu kiedyś na wakacjach.
0
Mam nadzieję tylko, że nie zaprosił jej na obiad/kolację, bo jak już mówiłem, 'kuchnia' Deco tak trochę mało strawna jest....
5
Nikt go z Barcelony nie wyrzuca, byle by nie był trenerem.
0
I cyk, kolejna dźwignia...
1
Alonso > Davies
0
Co na to mama???
1
@RosjaninBut D. Alves wraca za 4,5roku, będzie na PO....
0
@Bajson jeszcze może zmienić zdanie i zostać... :p
1
Teraz ciągnie wózek, którego był piątym kołem niedawno...
Ciekawe co pismaki po weekendzie wymyślą.
3
To, że nie będzie na zero z tyłu, to było pewne...tylko jedna stracona to w sumie sukces.
Ciency jak siki pająka jesteśmy.
Może jakimś cudem to Napoli przejdziemy (dalej obstawiam 50/50), ale potem to już prawie każda ekipa nas wyjaśni.
0
Jak nie trawa za wysoka, teraz krety...co jest z tymi boiskami?
1
Szawiego co? To on miał jakiś plan, kiedyś?
1
@JaroCoach to się nazywa 'magia projektu Szawiego'....wszyscy lgną jak muchy do...
1
No i jeb*o...jak jeszcze zjadł z nim kolację to nie ma szans.
Wielu zawodnikom ta 'kuchnia' Deco srednio podchodzi.
0
Lubię go słuchać, Lubię na niego patrzeć.
Dobry, uczciwy człowiek.