0

@barteq ...kontrakt Lewego, spokojnie, coś się znajdzie.

2

W klubie panuje optymizm...spokojnie...za więcej niż 25 'baniek' go nie puszczą...nie są w ciemię bici przecież...

6

Ta z '99-go' jedna z lepszych chyba jakie były.

1

@Bisz ...z czego 7 z karnego.

1

I pomyśleć, że mieliśmy Alemany'ego...
Jaki klub taki 'dyrektor sporowy'.
Kolesiostwo.
Bagno.

0

Prawda jest tak, że nieważne kto przyjdzie to i tak dostanie 'samograja'...tak kapitalnie ta maszyna funkcjonuje. Też wielkie mi hallo :p
A tak na poważnie, to obawiam się, że mimo wszystko w wyborze może przeważyć kolesiostwo/interesy...niestety

0

A gdyby zrobic wymianę 1:1 - Orjol na Garcie...może nikt się nie zorientuje...

0

KUrde, jak mogli?!
Tak się nie robi.
Jak to Szawi płacze...wszyscy przeciwko nam!

2

@johny11 https://sport.tvp.pl/70057808/czerwona-kartka-dla-viniciusa-juniora-anulowana-brazylijczyk-zostal-ukarany-w-meczu-realu-madryt-z-valencia
Wiem, sredni przykład, bo rasizm i takie tam, poza tym tak robią też (ponoć) na Copacabana...
Są lepsi i lepsiejsi.

0

@NightShadow Szawi > Ancelotti :P
Dobrego dnia.

0

„Real płonie” – AS pisze, że arbitraż w derbach oburza Los Blancos - hipokryzja?

24

Ciekawe co by było, gdyby zamiast Roque był to Vinisjusz vel 'rozdziabiona gęba' junior, hm? Rasizm i takie tam...


0

Czasem myślę, że sędziowie powinni biegać w białych koszulkach...a już na pewno ten dzisiejszy.

0

@David_Martin spokojnie, jeszcze chwila i go Szawi zajedzie...

0

A właśnie miałem pisać, kto się dzisiaj posypie Pedri czy Gundo....

1

Fatalnie się to ogląda. Tutaj nie funkcjonuje absolutnie NIC.
OK, kontuzje, kontuzjami, ale wygląd jak zbieranina przypadkowych kopaczy. Masakra.
Powodzenia, dla nowego trenejro, bo samograj to to nie jest.


1

MC rywalem Barcy...śmiechłem.
Zawodnicy (obecnie) wolą nawet takie destynacje jak Anderlecht niż Barcelonę. Z czym do ludzi.
Obecnie, tylko katalońskie słońce jest kartą przetargową*
*oczywiście poza 'ptojektem' Szawiego

0

Szkoda, że go 'wyje*ali' teraz by był jak znalazł.
Szawiego wciąga nosem.
Ale historia lubi się powtarzać.

0

@artezz mógł nie brać deseru...

0

Liczy się jakość a nie ilość.
Ktoś, kiedyś powiedział, że lepiej mądrze stać, niż głupio biegać...obecnie u Lewego zdecydowanie to drugie.

0

...Jóźwiak...nawet coś tam grał w tej obronie, poza tym doświadczony, tylko czy wytrzyma kondycyjnie on ma 56lat !

1

Myślałem, że chodzi o Injakieg Penje...

0

Przeczytałem ten nagłówek Sportu: "Perdi la chipa" i juz myślałem, że to Lewy zgubił tego słynnego 'czipa' Szawiego....ale ufff, to tylko iskra*
*a co na to Ania?

4

Szok. Niedowierzanie.
A panował optymizm...poza tym ten obiad z Deco tez mu smakował (ponoć).

0

@Tridente2015 ...poza tym podoba sie Deco. W klubie panuje optymizm...

3

Wow! Dawno nie widziałem tak grających naszych! Pressing, wola walki, zaangażowanie, zostawione serducho na murawie, do tego wrociła magia i polot, nie wspominając o 'słynnym mentalu' na równie za*ebistym poziomie oraz pełnej dominacji!
Wczoraj, było wszystko!
A tak na poważnie, to albo odchodzi/rezygnuje teraz (i mamy trenera 'przelotka' do konca czerwca), albo taką 'nowinkę' przekazuje po zakonczeniu sezonu.
Absurd. Jak to ma niby wyglądać teraz?

9

Cały Neapol już robi pod siebie...

0

Barcelona gromi...

10

Jak to mówią, zwyciezkiego składu...a nie, czekaj

1

Wow. Aż, strach pomyśleć, co się będzie teraz działo, jak nasze lwy, rekiny i co tam jeszcze zostały 'uwolnione'...już nastwiam popcorn na wieczór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?