kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq ...kontrakt Lewego, spokojnie, coś się znajdzie.
2
W klubie panuje optymizm...spokojnie...za więcej niż 25 'baniek' go nie puszczą...nie są w ciemię bici przecież...
6
Ta z '99-go' jedna z lepszych chyba jakie były.
1
@Bisz ...z czego 7 z karnego.
1
I pomyśleć, że mieliśmy Alemany'ego...
Jaki klub taki 'dyrektor sporowy'.
Kolesiostwo.
Bagno.
0
Prawda jest tak, że nieważne kto przyjdzie to i tak dostanie 'samograja'...tak kapitalnie ta maszyna funkcjonuje. Też wielkie mi hallo :p
A tak na poważnie, to obawiam się, że mimo wszystko w wyborze może przeważyć kolesiostwo/interesy...niestety
0
A gdyby zrobic wymianę 1:1 - Orjol na Garcie...może nikt się nie zorientuje...
0
KUrde, jak mogli?!
Tak się nie robi.
Jak to Szawi płacze...wszyscy przeciwko nam!
2
@johny11 https://sport.tvp.pl/70057808/czerwona-kartka-dla-viniciusa-juniora-anulowana-brazylijczyk-zostal-ukarany-w-meczu-realu-madryt-z-valencia
Wiem, sredni przykład, bo rasizm i takie tam, poza tym tak robią też (ponoć) na Copacabana...
Są lepsi i lepsiejsi.
0
@NightShadow Szawi > Ancelotti :P
Dobrego dnia.
0
„Real płonie” – AS pisze, że arbitraż w derbach oburza Los Blancos - hipokryzja?
24
Ciekawe co by było, gdyby zamiast Roque był to Vinisjusz vel 'rozdziabiona gęba' junior, hm? Rasizm i takie tam...
0
Czasem myślę, że sędziowie powinni biegać w białych koszulkach...a już na pewno ten dzisiejszy.
0
@David_Martin spokojnie, jeszcze chwila i go Szawi zajedzie...
0
A właśnie miałem pisać, kto się dzisiaj posypie Pedri czy Gundo....
1
Fatalnie się to ogląda. Tutaj nie funkcjonuje absolutnie NIC.
OK, kontuzje, kontuzjami, ale wygląd jak zbieranina przypadkowych kopaczy. Masakra.
Powodzenia, dla nowego trenejro, bo samograj to to nie jest.
1
MC rywalem Barcy...śmiechłem.
Zawodnicy (obecnie) wolą nawet takie destynacje jak Anderlecht niż Barcelonę. Z czym do ludzi.
Obecnie, tylko katalońskie słońce jest kartą przetargową*
*oczywiście poza 'ptojektem' Szawiego
0
Szkoda, że go 'wyje*ali' teraz by był jak znalazł.
Szawiego wciąga nosem.
Ale historia lubi się powtarzać.
0
@artezz mógł nie brać deseru...
0
Liczy się jakość a nie ilość.
Ktoś, kiedyś powiedział, że lepiej mądrze stać, niż głupio biegać...obecnie u Lewego zdecydowanie to drugie.
0
...Jóźwiak...nawet coś tam grał w tej obronie, poza tym doświadczony, tylko czy wytrzyma kondycyjnie on ma 56lat !
1
Myślałem, że chodzi o Injakieg Penje...
0
Przeczytałem ten nagłówek Sportu: "Perdi la chipa" i juz myślałem, że to Lewy zgubił tego słynnego 'czipa' Szawiego....ale ufff, to tylko iskra*
*a co na to Ania?
4
Szok. Niedowierzanie.
A panował optymizm...poza tym ten obiad z Deco tez mu smakował (ponoć).
0
@Tridente2015 ...poza tym podoba sie Deco. W klubie panuje optymizm...
3
Wow! Dawno nie widziałem tak grających naszych! Pressing, wola walki, zaangażowanie, zostawione serducho na murawie, do tego wrociła magia i polot, nie wspominając o 'słynnym mentalu' na równie za*ebistym poziomie oraz pełnej dominacji!
Wczoraj, było wszystko!
A tak na poważnie, to albo odchodzi/rezygnuje teraz (i mamy trenera 'przelotka' do konca czerwca), albo taką 'nowinkę' przekazuje po zakonczeniu sezonu.
Absurd. Jak to ma niby wyglądać teraz?
9
Cały Neapol już robi pod siebie...
0
Barcelona gromi...
10
Jak to mówią, zwyciezkiego składu...a nie, czekaj
1
Wow. Aż, strach pomyśleć, co się będzie teraz działo, jak nasze lwy, rekiny i co tam jeszcze zostały 'uwolnione'...już nastwiam popcorn na wieczór.