kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trampkarze mają więcej szczecią i rozumu. O mały włos, a byśmy grali w 9ke....się upiekło kapitanowi ...
Edit:
Przepraszam, nie mają.
Mielismy dostać 2.8m Ojro, a dostaliśmy Orjo(la).
0
@wolny99991 no w sumie, albo A. Gołota...
1
@noface jutro powie, że zawodnicy są wściekli, bo grają lepiej, a przegrywaja.....
1
Mówię, fajnie, córka szybko zasnęła, tylko 3min meczu stracę...a tu już 1:0 !!!
7
Spokojnie, przyjdzie do nas to Szawi 'podniesie' jego wartość rynkową...
0
W sumie tu wyjaśnił dlaczego jesteśmy w 'czarnej d*pie':
W sztabie staramy się koncentrować na tym, co możemy kontrolować, czyli na motywowaniu* i trenowaniu z maksymalnymi wymaganiami*, każdego dnia. Nie przejmujemy się tym, czego nie możemy kontrolować**
*ani jedno ani drugie Wam nie wychodzi;
**nie przejmuje się wynikami i grą, bo nie potrafi/umie/może kontrolować drużyny (czytaj: nie ma zielonego pojęcia)
3
Jakby wpuścił Gaviego, to nawet o kulach chłopak by lepiej presował niż cała reszta (no może za wyjątkiem młodego Fermina...któremu się chce ).
Obstawiam remis.
3
Możliwe, że za chwilę Erik ten Hag będzie 'dostępny'.
Gorzej być nie może, a taktycznie wciąga nosem Szawiego*.
*kibicowałem 'generałowi', ale to, co widzę ostatnio to woła o pomstę do nieba!
3
Widać, że podziałało....
1
Oj, tylko żeby nasie nie pomyśleli, że t o 'Bar Bistro'...
1
Kolko wzajemnej adoracji
1
@kakusus ...Ney też dawał rade ;)
Brakuje tej magii, oj brakuje.
0
Dokładnie, odejść a raczej odbićsie od 'DNA', bo broczymy w mule po jaja!!
0
@sepek Marquez, już lapcio sobie z nim zdjęcie cyknął. Tani będzie, do dego z tak cennym DNA Barcy ;)
I jedziemy dalej z tym samym bagnem.
0
@bulo ...I że 'Szawi' ma pelne poparcie i zaufanie...
0
@Natanael nie, to ten Gundo z Barcy, co Cię dziwi?
2
Solidnie w obronie...tak to jest jak na ŚO wychodzimy E.Garcią...a nie, czekaj.
0
@sepek Fakt, w AM juz go nie widzę - zwyczjanie, chłop tam nie chce wracać --> AM będzie chciało go (jak najlepiej) sprzedać - i tutaj, nie wiem czy my tak na tym 'białym koniu' wjedziemy, żeby go za bezcen kupić:
a) cena raczej będzie spora (dla nas) - od jakiegoś czasu nie mamy absolutnie nic do powiedzenia w licytowaniu się - taki 'przeciętny' klub z PL ma więcej kasy niż my;
b) sama pensja zawodnika - podobnie jak w pkt 'A' - nie mamy wiele do zaoferowania, jeżeli zawodnik pójdzie 'za kasą'
*tutaj zdecydowanie może pomóc cheć Felixa zostania u nas - mniejsza pensja, wywarcie presji na AM itp.
Mimo wszystko uważam, że nie musi to być wcale takie proste.
Zobaczymy.
Pozdro,
K.
0
@sepek i tak, i nie. Z tym 'pomaganiem' bym taki pewny niue był, bo z każdą taką akcją jego cena idziew góre...co nie zmienia faktu, że jego gra cieszy (szczególnie wczoraj).
0
@matirix20 no tak.
0
Już to napisałem po innym postem:
To już taki standard ostatnio...najsłabszy na boisku sedzia, a potem Lewy...albo odwrotnie.
2
|To już taki standard ostatnio...najsłabszy na boisku sedzia, a potem Lewy...albo odwrotnie.
0
@matirix20 jak Lewy...
0
Ale urwał !!!!!!!
2
Tylko S. Roberto!!!!!!
0
@626 a u nas na czym można skończyć, bo nawet nie wiem od czego zacząć...bo niedługo z 'Barcy jaką znamy' zostaną tylko barwy....a i z tym może być różnie.
1
@pacior95 'barwy szczscia', ostatnimi czasy nawet 'humoru'
0
@BulaKG zależy gdzie przjedzie....bo prześpi jak prześpi, ale u nas to raczej sie obudzi...z ręką w nocniku!
0
NIe chce odchodzic, bo 'czyma' go tu jedynie 'projekt Szawiego' - tyle w temacie!
0
@Tomala15 przed nimi tylko MC i my...