10

Widać, że się nie pie*doli jeżeli chodzi o strzały na bramkę(często brakuje tej prostoty u nas)...oby to się nie zmieniło--> pierdylion podań i wejście z piłką do bramki

0

Pompowanie 3, 2, 1...dać mu 'dyszkę na plecy jeszcze!
Co nie zmienia faktu, że młody ma to coś ;p

3

@Barca1922 5tej klepki....

4

https://www.youtube.com/live/kjvyvOqydfc?feature=share

0

Ojciec Naymara zaprzecza...pewnie pytali 'tirówki'

0

Tzn, że jak, on nam będzie składał ofertę, czy co?

0

@preemo pewnie więcej wart niż ta trójka razem wzięta...

0

Jak dla mnie mogą wziąć cała trójkę ze zdjęcia i tego Pana z tyłu też....

2

Szok, niedowierzanie.

0

"...gdyby udało się jej doprowadzić do kolejnej wielkiej sprzedaży na rynku."
Sorki, ale czy coś mnie ominęło, bo chyba nie mówią o 'sprzedazy' Dembe za czapkę gruszek?

2

Miałem kiedyś kumpla w podstawówce...kupował oranżadę w sklepie, obok szkoły za 10zł za sztukę (cały plecak) Przynosił do szkoły i sprzedawał za 5zł...miał banana na gębie, że mu schodzi jak 'świeże bułeczki'...teraz mam deja vu.

1

Nie jest to zawodnik na pierwszą 11kę w takim klubie jak Barca, ale....jako zmiennik, ktoś kto wejdzie i da trochę dynamiki to już tak. Wg powinniśmy.y dać mu szansę. Więcej dynamiki, dryblingu, szybkości miz Ferran, ale tak wiemy...50baniek zobowiązuje, poza tym Ferran robi 'świetna' robotę bez piłki, a jak już coś, to piłka 'sama go szuka'...bla, bla, bla...

0

@hugz Juz nie mowiac o Malcolmie.....

0

@AlphaNumeric limit wyczerpany na ten sezon ;)

0

@xavi890 'obecnie' Lewy nic nie wnosi; przyda mu sie konkurencja.

10

eeeee tam, karwajal it tak powie, że w 'normalnym' meczu to i tak ich rozjadą 5:0!

0

Na pawno, jedno jest prawdziwe w powyższym tekżcie: "Obecnie według dziennika Blaugrana nie jest w stanie sprostać tym wymaganiom."
A tak na poważnie - fajnie by było jakby się udało...uniwersalny grajek, martwi tylko, że ...z głowa ostatnio słabo u niego.
Czas pokaze.

2

Moim zdaniem powinien przyjść już teraz. Obecnie gramy bez 9ki....jednak, brak prawego obrońcy oraz zmiennika dla Balde (chyba, ponownie wg mnie) to zdecydowanie powinien być prorytet. Czy uda się jedno i drugie...czas pokaże.

5

Tę 'wyrwę po Dembusiu w ataku może załatać tylko jeden człowiek, człowiek-orkiestra S. Roberto.

0

Ostatnim, który potrafił tak 'huknąć' spoza '16ki' był Busi :PP

2

@VamosVamos 9ka, na lewe mamy S.Roberto, i do środka i na prawe i do obrony....I do....

4

Jak myślicie, ogarnie język?

27

Balde lubi to ;p

2

Kurcze, oby tylko nie było takiej intensywności w LM - to nie fair!

1

Obyśmy tylko nie przegrali kolejnej walki z takimi potentatami jak: Club Brugge czy KRC Genk...

26

Wymiana 1:1, plus Mbappe przejmuje pensję Dembusia. Proste!
Pytanie tylko, czy Mbappe chciałby być tym 3cim...po Fatim i Ferranie?
:P

0

Śmiechłem :PPPP

0

Dobrze, ze nie tak:
"Nowy Umtiti" - Francuz zachwala plan fizyczny, który mu zaprojektowano, i ma jasność co do tego, jakie elementy musi poprawić...

0

I wtedy Perez: "potrzymaj mi piwo"...

1

Zmienił agenta, czy co!? Niewiarygodne!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?