kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Wie ktoś, o której gra nasza pierwsza drużyna??
3
Ale piłeczka chodzi.
Przykre patrzeć jak nam piłkarska Europa odjeżdża...
0
@patryk1995991 przecież mamy "szybkiego" Ferrana...
0
No to klamka zapadła zatem.
5
Prawie jak z 'terminem mojej podwyżki w pracy...
15
Wymagający przeciwnik, na trudnym terenie...dobrze, że wywozimy jed...a nie czekaj.
2
Może niech wreszcie Fatiego wpuści, to rozrusza to towarzystwo, a nie, czekaj....
2
Ale czy Fati odda 10kę? Co na to papcio? Wszak to nasza 'nowa' 10ka jest!
0
@FeriFcb ....człowiek-orkiestra, zagra wszędzie.
2
@FeriFcb...przecież jest Roberto...młody, perspektywiczny, wychowanek, z DNA i takie tam ;)
8
Z 'Mes que un club'...pozostał jedynie 'mess'...
0
"Rashford mógł być piłkarzem Barçy*" - dobrze, że nie przyszedł, bo wtedy kariera Ansu by była zablkowana, a teraz....a, nie, czekaj.
*a kto nie mógł?
0
@Damiain hattricka pyknąć
2
Paradoksalnie, im Alby mniej na boisku tym więcej (daje)...
Gdyby jeszcze te zarobki uciąć o 80% to jako zmiennik, piłkarsko jeszcze sporo wnosi.
1
@Bisz ...oj, oj, oj, bo Smudzie bédzie przykro ;P
1
@zibiku 'Po co zmieniać coś, co funkcjonuje idealnie?' - Ansu i Ferran lubi to ;P
10
Przyszły kapitan - ma wszystko, a przede wszystkim jaja!
13
Ten obrazek na koniec, jak Christensen, Ronald i Kounde się ściskają - kawał dobrej roboty w obronie od*emalia dzisiaj!
Trudny mecz, trudny teren, brawo za 3pkt.
0
Winicjusz junior 'MVP' +5 do ego.
2
@Azi ...od 'placka' do 'kozacka'
0
@T^L kto? My jeszcze mamy takich zawodników?
1
Wow, jeszcze jak z wypożyczenia wróci Keirrison 'K9' to w taku mamy 'ogień' na lata.
A tak na poważnie, to ten młody napadzior, co to tam Szawi go powołuje ostatnio może by jakieś minuty dostał?
4
@Mavcin1980 ....ale za to ile 'wsparcia' dostałby klub od...samego obajtka...taką Chelsea to byśmy nosem wciągnęli.
0
Ten 'młody' Alonso wypisz-wymaluj ojciec. R.I.P
0
Może powinien zmienic otoczenie...Dembusiowi wyszło to na nobre, hm?
0
Matias Messi - kto?
0
Fajna ta okładka ASa...może to sreberko go tak do ziemi ciągnie, bo się non-stop przewraca?
*to już chyba krisztjanu był mniej irytujący; oj trafił im się gagatek.
15
No i dobrze, trzeba by stanowczym i nie dać się dy*ać....no, chyba ze 'zgłasza' sié AM.
1
Myślę, że za wcześnie na takie stwierdzenie.
Fajanie, że strzela i asystuje, jednak...martwi praktycznie kompletny brak dryblingu*, gry 1:1 i tym samym robienie przewagi na skrzydłach.
*sam wierzyłem, że właśnie z nim powroci brazylijska samba na CN, ale (niestety) póki co w tym aspekcie jest mu bliżej do Ferrana...
Oby, te bramki / asysty troszkę'uwolniły' mu głowę, dodały wiary w siebie, a finezja wróci.
4
'Maffeo i Raillo prowokowali Viníciusa' - już ich lubię ;)