13

Wie ktoś, o której gra nasza pierwsza drużyna??

3

Ale piłeczka chodzi.
Przykre patrzeć jak nam piłkarska Europa odjeżdża...

0

@patryk1995991 przecież mamy "szybkiego" Ferrana...

0

No to klamka zapadła zatem.

5

Prawie jak z 'terminem mojej podwyżki w pracy...

15

Wymagający przeciwnik, na trudnym terenie...dobrze, że wywozimy jed...a nie czekaj.

2

Może niech wreszcie Fatiego wpuści, to rozrusza to towarzystwo, a nie, czekaj....

2

Ale czy Fati odda 10kę? Co na to papcio? Wszak to nasza 'nowa' 10ka jest!

0

@FeriFcb ....człowiek-orkiestra, zagra wszędzie.

2

@FeriFcb...przecież jest Roberto...młody, perspektywiczny, wychowanek, z DNA i takie tam ;)

8

Z 'Mes que un club'...pozostał jedynie 'mess'...

0

"Rashford mógł być piłkarzem Barçy*" - dobrze, że nie przyszedł, bo wtedy kariera Ansu by była zablkowana, a teraz....a, nie, czekaj.
*a kto nie mógł?

0

@Damiain hattricka pyknąć

2

Paradoksalnie, im Alby mniej na boisku tym więcej (daje)...
Gdyby jeszcze te zarobki uciąć o 80% to jako zmiennik, piłkarsko jeszcze sporo wnosi.

1

@Bisz ...oj, oj, oj, bo Smudzie bédzie przykro ;P

1

@zibiku 'Po co zmieniać coś, co funkcjonuje idealnie?' - Ansu i Ferran lubi to ;P

10

Przyszły kapitan - ma wszystko, a przede wszystkim jaja!

13

Ten obrazek na koniec, jak Christensen, Ronald i Kounde się ściskają - kawał dobrej roboty w obronie od*emalia dzisiaj!
Trudny mecz, trudny teren, brawo za 3pkt.

0

Winicjusz junior 'MVP' +5 do ego.

2

@Azi ...od 'placka' do 'kozacka'

0

@T^L kto? My jeszcze mamy takich zawodników?

1

Wow, jeszcze jak z wypożyczenia wróci Keirrison 'K9' to w taku mamy 'ogień' na lata.
A tak na poważnie, to ten młody napadzior, co to tam Szawi go powołuje ostatnio może by jakieś minuty dostał?

4

@Mavcin1980 ....ale za to ile 'wsparcia' dostałby klub od...samego obajtka...taką Chelsea to byśmy nosem wciągnęli.

0

Ten 'młody' Alonso wypisz-wymaluj ojciec. R.I.P

0

Może powinien zmienic otoczenie...Dembusiowi wyszło to na nobre, hm?

0

Matias Messi - kto?

0

Fajna ta okładka ASa...może to sreberko go tak do ziemi ciągnie, bo się non-stop przewraca?
*to już chyba krisztjanu był mniej irytujący; oj trafił im się gagatek.

15

No i dobrze, trzeba by stanowczym i nie dać się dy*ać....no, chyba ze 'zgłasza' sié AM.

1

Myślę, że za wcześnie na takie stwierdzenie.
Fajanie, że strzela i asystuje, jednak...martwi praktycznie kompletny brak dryblingu*, gry 1:1 i tym samym robienie przewagi na skrzydłach.
*sam wierzyłem, że właśnie z nim powroci brazylijska samba na CN, ale (niestety) póki co w tym aspekcie jest mu bliżej do Ferrana...
Oby, te bramki / asysty troszkę'uwolniły' mu głowę, dodały wiary w siebie, a finezja wróci.

4

'Maffeo i Raillo prowokowali Viníciusa' - już ich lubię ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?