1

@slayer zajechał go....trzecioligowiec.

1

Kiedy gra nasza pierwsza ekipa? Tak pytam, bo póki co na TVP Sport jakąś 3cią ligę puszczają...

0

@masik86 tzn. Ten mecz, to za wysokie progi?

0

Dzisiaj Busi za 'chartrjikiem', dwie spoza 16ki i jedna z wolnego.

1

Obecnie, lepiej od Fatiego wygląda nawet Balde na pozycji skrzydłowego.

0

@arasz1819 ...odpali

0

...aj, ta okładka ASa, a co na to vinisjusz junior?

0

Zajebioza. Jest czym przekonywać nowych piłkarzy do przybycia na CN.

3

@Kibic3000 sprzedał, czy oddał za darmo, bo to różnica?
Depay, Alonso, Iniaki coś tam warci są...za resztą płakał nie będę.

1

Eeee, tam i tak będzie Lahoz show!!!

0

No tak, bo Busiemu trzeba dać podwyżkę, żeby został....priorytety, priorytety.

0

Nooo, ostatnimi czasy 'skałci' BArcy niczym sędziowie LL....takie ślepe myszki trochę...
Kogo to już my nie mogliśmy 'ściągnąc' kiedyś tam....

4

Prawie jak Tomek H. do Sławka P. i vice versa....

0

Może Obajtek ? Kilku ludzi zna tu i tam.

2

Sofyan Amrabat - przekot. Oj, jakbym chciał widzieć takiego gościa u nas, który nie da sobie w kaszę dmuchać jak,...biegający z chusteczką przy ustach Busi.

0

A już przeczytałem: "Franck Kessie odchodzi dziś za 26mln..."
Nic, cza życzyć zdrówka!

0

Jak myślicie, krisztjanu oglądał do końca?

1

Dobry, uczciwy człowiek, do tego skromny.
PS:
Wiadomo już może jakie polskie drużyny się załapią?

0

A może ankieta:
a) spierdo*ą to
b) nie spierdo*ą tego.

...są w grze, jak o każdego innego grasza, póki ten (ewentualnie) nie przejdzie gdzieś indziej* (co, w obecnych czasach jest na porządku dziennym raczej).
Nie mamy kasy aby rejestrować piłkarzy a co dopiero rywalizować finansowo z PL...
Jeżeli danego zawodnika nie przekona nasz 'projekt sportowy' (jezeli jakiś jest) / Szawi, lub rzyczywiście dany gracz nie jest 'od urodzenia fanem Barcy' to mamy marne szanse o rywalizację stricte finansową na obecnym rynku (kwoty transferu jak i pensji).

"Przejście napastnika Borussii na Camp Nou wiązałoby się z dużo mniejszym ryzykiem ekonomicznym, dlatego Blaugrana wykluczyła złożenie oferty za Endricka"
- tak, to było bez wątpienia decydujące, mhm. Inaczej byłby u nas jak nic!

0

@Sewren122 czasu nie oszukasz.

0

o, nie. Kto teraz będzie 'szczelał' karne?

0

@Pustelnik (może) kwestia pozycji, na której go chiał trener (bo skrzydłowy z niego jaest taki, jak ze mnie)??

0

Piłkarsko jeszcze nie do końca wiadomo co z tego Endricka będzie (prawdopodobnie mega grajek), ale na okładkę ASa już się wpisuje idealnie*
*pytanie, co na to winisjusz junior, i jego rozdziabiona gęba?

0

@Tomek54321 tak, czy siak ,będzie miazga!

0

@Czarny_ck no na, tak, co, tego.

0

...spoko, przecież pracujemy nad ściągnięciem tego marokańskiego magika środka pola.

1

Zapytam starej, ona wszystko wie (najlepiej).

1

Brałbym. Walczak jakich mało. W destrukcji prawdziwa bestia, a do tego umie posłać prostopadłą piłkę.
Wg mnie, nekst destinajszyn dla tego pana to --> UK.

0

@LeoMessi1994 chyba pomyliłeś go z Busim....

1

Jeżeli to prawda, te 15baniek to ryzyko praktycznie zerowe...lepiej teraz, niż potem się obudzić z ręką w nocniku jak np. W przypadku paru innych, młodych jego rodaków robiących obecnie furorę na MŚ.
PS:
A może by tak rozważyć tego całego Amrabata...Oj jak ten koleś zapier*ala w destrukcji*, o mamo. Do tego widiz 'donprzodu' i umie posłać prostopadłą piłę.
*takiego walczaka od czasu Masche nie mieliśmy; koleś z prawdziwymi jajami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?