2

@noface Szawi też...już coś tam płakał o losowaniu...

2

Lewy, już trzeba było przynajmniej naściemniać przed meczem, jak Benzema, a nie cyrk odstawiać...jak chce się oszczędzać na mundial.

2

@suszini a widziałeś powtórkę?

0

@JohnBarça spokojnie do 70tej minuty doczłapie....

3

Wie ktoś, czy szambowóz VARu dojechał?

0

Czas pokaże, Czas pokaże...

0

Jedno jest pewne, w finale z MU nie zagramy...zatem z kim?
3...2...1...

0

Jeszcze raz, dzięki Geri!

0

Dzięki Pikej! Prawdziwy cule z jajami.
Aj, trzeba było tylko poczekać z tą decyzją do meczu z RM na CN i...pokazać kolejną manitę ;)
Wrócisz, wiem to.
Powodzenia.

0

Na tym etapie nie ma słabych drużyn....pytanie raczej 'z kim w finale i ile ich "pojedziemy" ' ;pp

1

Dzięki Pikej !!!!!

1

@Bocheno1 wyliczyłem ze wzoru Tomka.

0

Ja bym zapytał Ronalda...
Z pewnością, gdyby nie to 'oszczędzanie się' to byśmy 'letkim pierdem' wyszli z grupy LM z kompletem punktów, a tak - co zrobisz, jak nic nie zrobisz...
...u nas oszczędzanie przed MŚ zaczęło się już w zeszłym sezonie.

0

@ainolatuk no tak.

0

@okiemtypera_lucaxx95 w finale...w którym do przerwy bedize przynajmniej 4:0 dla nas, więc nie wychodź 'na siku'.

0

@ainolatuk 1a. no jak widać nie taka prosta zasada, jak nawet profesjonalni sędziowie, którzy mają teraz wsparcie elektroniki mją z tym problem.
1b. A czy to, co właśnie przytoczyłeś - ta 'prosta zasada' to nie jest własnie czarne i białe?
2. 'u Was' - to znaczy?

2

To w końcu ręka w polu karnym w Madrycie to karny, czy nie? Bo coś tam ostatnio marudzili...że niby nie....

1

A ośmiornica, jej nie pytali?

0

@MateuszGotowka99 dokładnie.

0

@gaucho104 ad 2 i 3 masz racjé (karygodne straty oraz nieclene podania)
Co do Pkt 1go...ok, faulował, ale zobacz jeszcze raz skąd się to wzięło, co zrobili Pikej z Alonso, oraz skąd wybiegał Pablo jako JEDYNY, żeby coś z tym babolem w/w 'obrońców' zrobić...
Mało gra*, więc jaeszcze z 'oceną końcową' trzeba się wstrzymać;
*pytanie, czy będzie grał więcej?
Pozdro,
K.

0

Zjedz snickersa chopie

1

A jak tam sygna i morale w obronie? Dalej sito.

4

Wyłączyłem ogladanie tego 'widwiska' około 82minuty.
Byłem zdenerwowany i zasmucony.
Moja żona, obok której zasiadłem, przechylając kubek swieżo zaparzonej herbaty z cytryną i miodem spadziowym z pasieki pana, Waldemara z Krapkowic, zapytała: 'Co się dzieje'?
Zapytałem: "Czy nie widzisz jak oczy mi krwawią'?
Kobieta nie wiedziała, co powiedzieć.

0

Prawidłowo. Awans zapewniony to Szawi powinien wyjść rezerwowym składem...

2

Dlatego my, jak i Juve to przynajmniej półfinał LM...to obroną wygrywa się tytuły.
Nikt nam nie podskoczy w Europie....

1

Dobry mecz. Idę spać.

0

@slayer ten kubeł zimnej wody i tak nic nie da, bo nie mają sobie co odmrozić...ta drużyna nie ma jaj.

0

@suszini taka słabsza wersja mojego ulubieńcy vinisjusza juniora sprzed 2 lat...słabsza, bo nawet dryblingu brak.

0

Widać, że te rzuty różne też ćwiczone na treningach...ZERO zagrożenia.

1

Po tym jak Real 'odblokował' miejsca w składzie dla zawodników spoza UE, to widzę dla niego tylko jeden kierunek...poza tym ta determinacja Florka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?