kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB ...bo już nie gra u nas.
0
Po co nam Enzo, jak mamy mieć to Ferrari...z Maroka?
A tak na poważnie, szkoda, że Szawi jak i zarząd mają tak zawężony krąg potencjalnych wzmocnień - tylu ciekawych, młodych grajków było do wzięcia lub teraz idą gdzieś indziej, skąd praktycznie nie są/będą do wyciągnięcia przez lata - na pewno poza naszym finansowym zasięgiem.
0
Fajny ma plaster...Cezary Kucharski też kiedyś taki sobie przykeił bo...widział w telewizji i myślał, że to modne.
1
...no i nadchodząca, prawdziwa 'bomba' trasferowa, czyli przedłużenie umowy z Busim!!!
3
@Nano22 jestem napastnikiem reprezentacji Polski w piłkę kopaną...mało pracy było przez ostatnie dwa tygodnie*, to posiedziałem na necie trochę...; dziwne, jestem kopaczem a bolą mnie palce u rąk teraz. Dobrze, że wreszcie zasłużone wakacje...a może i coś od 'pinokia' wpadnie (będzie na spłatę raomingu z Kataru)!
Pozdro, szaraczki.
*nie to co 'Szczena', bo ten, to coś tam robił; Krycha musiał mu zdawać relację co nowego w świecie mody i na tłiterze się dzieje.
0
...jak to co, powinien zmienić Lewego, i być pierwszy do wykonywania karnych (wolnych też, wszak przyłożenie ma i potrafi huknąć).
A tak na poważnie, jak zobaczyłem, że nasz Busi podchodzi do karnego, to wiedziałem, że to musi je*nąć...a ponoć całą pierwszą trójkę wybierał Lucho...okej, jeżeli Sarabia i Soler strzelają/strzelali regularnie karne (ten pierwszy chyba coś 16 na 16 miał), to Busi? Serio, nie ma lepszych wykonawców?
Z drugiej strony, jak gramy 'stary' futbol, czuli wolno, z pierdylionem podań to BUsi jeszcze jakoś funkcjonuje...jednak chyba nie tędy droga (obecnie), a w 'szybszym/noweczesnym' futbolu niestety, ale Busi już się nie sprawdza.
Problem w tym, że Szawi lubi klepanie, klepanie lubi Busiego, i tu kółeczko się zamyka.
7
Klepanie, klepanie, klepanie....pierdylion podań i nic z tego nie wynika...brzmi znajomo?
Szkoda, ale tkwimy (w BArcleonie i w reprze) w tym samy schemacie/maraźmie, a piłkarski świat odjeżdża...
Z drugiej strony pozytyw - Pedri i Gavbi nie będą zajechani na maksa.
0
Myślicie, że Florek już dzwoni do Conte?
0
Chyba pomylili go z Peszko...
3
@JarekS gdyby tylko ten karny siadł Lewemu, też byśmy byli takim underdogami...wygrywającymi z gigan...a nie, czekaj.
3
Za*ebioza, dajesz młody!
0
Fajnie, może się kopnę.
1
Znałem kiedyś Izziego, u nas pod Pewexem stał. Umiał załatwić to i tamto...muszę z nim pogadać, a nuż się skusi....może choćby na rękawek?
0
eee, ale to są udane? (patrze Dembe)
1
@xavi890 Kto wie, możliwe, że Alba też walczy o lepszy kontrakt...
Szkoda, że nie diząła to już w drugą stronę --> Busi.
2
@poskus jeszcze pakują torby z Tomkiem H. Chcą osobiście dopilnować, żeby wszystkie fajki się zmieściły.
5
@cyron1 ....sama organizacja MŚ tam, gdzie są, to jeden wielki przekręt.
5
Ale, że Busiego nie ma?
0
No, co progress ziomek zrobił.
Oby to utrzymał i omijały go kontuzje.
0
@uziq Pikej też ;P
4
A czy wiesz, Szawi, że labambla zwalniała Cię wczoraj po pierwszych 45min...dzisiaj krzyczą Szawi - TOP.
Brawoza walkę do końca wczoraj, bo nie pamiętam kiedy udłąo nam się w taki sposób i w takich okolicnzościach odrobić wynik i wygrać mecz.
Jednak tą pępowinę z Busim to mógłbyś już odciąć.
0
Kolejna okładka ASa w ramkę...
6
Czyli może nie zagrać na MŚ???
1
Z 15 minut doliczy, nie?
2
Nie było drugiej żółtej? Why?
1
@blaugrana98 Szawi wierzy, że Busi huknie cos zza 16ki...
0
@suszini w pierwszych dwóch nie zagra, bo dostał dziś czerwo ;pp
0
@czarnatom i 'balerina' na prawą...
0
@noface no 'szczelił' przecież...
2
Widać, że te krótkie różne też ćwiczone na treningach...nie ma przypadku.