kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To z kim w finale* 3...2...1...
*który oczywiście wygramy, bo jak
34
Szybki SMS do Pikeja i Pucia i już wiedzieli gdzie uderzyć...
1
@Coutinho007 myślę, że mogłyby powalczyć o wyjście z naszej grupy...
0
Jak myślicie, Bellerin tez wczorajszym meczem wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11ce?
0
@PatrykBarca no, no, już podobno Mendes coś płacze na ten temat...
0
...Bellerina nie ma?
0
Jezeli mowa o 'rewolucjach' to Christensen zna sięna tym najlepiej...szczególnie przed ważnymi meczami.
Wracjąc do tematu - spoko, wypłacić im tylko te, tam zaległe 50/60baniek na łeb i niech idą...i cyk, kolejna dźwignia.
0
Bardzo dobrze. Potrzebna nam szeroka kadra i głębia składu na 1/16 LM i ewentualne ćwierćfinały/połfinały - meczy będzie spo...a nie, czekaj.
1
Czekamy na wzloty zatem Panie Lapcio.
0
@MASTURBINHO o, o, coś w ten deseń.
BTW, fajny nick.
5
Już się nie mogę doczekać artykułu: "Barcelona - Bayern, najlepsze, najgorsze"
Bo muszę przyznać, że trzeba się bedzie nieźle nagimnastykować żeby znaleźć to najlepsze...może, że obyło się bez kontuzji?
1
@Barca2022 czyli chcesz powiedzieć że jest progress / jest lepiej?
0
@Eryw nie grał, serio ???
1
@gora tankedan hiszpańska ekipa jeszcze to wygra...
1
Posiadanie 'szmacianki' 52% fcb 48 Bayern, czego nie rozumiesz?
Nie zasłużyliśmy na przegraną.
Szczelali tylko znów nojer wszystko wyjoł...bronił jak w transie...
P.A.R.O.D.I.A
K.P.I.N.A
Współczuję tym, co musieli zapłacić żeby oglądać to na żywo.
4
@antyPinokio 150baniek w ataku.
2
Kto mi zwróci te 84min?
To jest jakaś parodia k*rwa. Brak słów.
0
@arekreda1973 iniesta go zmienił
1
Busi huknął....mógł być bohaterem....
0
@Matix90 może chcą bronić wyniku?
4
VARto, VARto oglądać, naprawdę VARto.
Nie mówię, że odpadliśmy przez sędziów, bo gramy jak ostatnie łajzy w LM, ale tam gdzie trzeba było sprawdzać to nie sprawdzali...
2
Wyszli już na mecz, czy oglądają dalej Inter v Viktoria?
0
@D10SLEO a masz comedy channel? ponoć też wykupili oprawa do puszczania Barcy.
0
@Borys8111 serio? Aj, a była szansa....
0
@VeVoS myślałem, że jak 'naszczelamy' Niemcom, to nas jakoś puszczą dalej, a tu klops.
A tak na poważnie ie, to była ironia z mojej strony, ale dzięki za info ;)
0
W tym przypadku iloma musimy wygrać z Bayernem, żeby wyjść z grupy?
Tak pytam, bo nie wiem.
0
Teraz to można wyjść nawet MtS na szpicy.
0
Młodzi grajá dalej, kobiety w finale, tylko nasi kopacze...ach, szkoda gadać!
Wracając do tekstu powyżej: 'Inter od początku drugiej połowy ruszył do ataków, a w jednym z nich Astralaga zatrzymał Arijona Ibrahimovicia.'
...to nasi grali pierwszą połowę z Bayernem, a drugą z Interem tak?
1
@Kwiatek67 o kurcze, niezły 'kwiatek' mi wyszedł - masz mnie!
Bardzo przepraszam, że wprowadziłem w błąd i gratuluję czujności.
1
A co z kibicami mających ze sobą barwy Eintrachtu??
Tak pytam, bo nie wiem.
K.