0

To z kim w finale* 3...2...1...
*który oczywiście wygramy, bo jak

34

Szybki SMS do Pikeja i Pucia i już wiedzieli gdzie uderzyć...

1

@Coutinho007 myślę, że mogłyby powalczyć o wyjście z naszej grupy...

0

Jak myślicie, Bellerin tez wczorajszym meczem wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11ce?

0

@PatrykBarca no, no, już podobno Mendes coś płacze na ten temat...

0

...Bellerina nie ma?

0

Jezeli mowa o 'rewolucjach' to Christensen zna sięna tym najlepiej...szczególnie przed ważnymi meczami.
Wracjąc do tematu - spoko, wypłacić im tylko te, tam zaległe 50/60baniek na łeb i niech idą...i cyk, kolejna dźwignia.

0

Bardzo dobrze. Potrzebna nam szeroka kadra i głębia składu na 1/16 LM i ewentualne ćwierćfinały/połfinały - meczy będzie spo...a nie, czekaj.

1

Czekamy na wzloty zatem Panie Lapcio.

0

@MASTURBINHO o, o, coś w ten deseń.
BTW, fajny nick.

5

Już się nie mogę doczekać artykułu: "Barcelona - Bayern, najlepsze, najgorsze"
Bo muszę przyznać, że trzeba się bedzie nieźle nagimnastykować żeby znaleźć to najlepsze...może, że obyło się bez kontuzji?

1

@Barca2022 czyli chcesz powiedzieć że jest progress / jest lepiej?

0

@Eryw nie grał, serio ???

1

@gora tankedan hiszpańska ekipa jeszcze to wygra...

1

Posiadanie 'szmacianki' 52% fcb 48 Bayern, czego nie rozumiesz?
Nie zasłużyliśmy na przegraną.
Szczelali tylko znów nojer wszystko wyjoł...bronił jak w transie...
P.A.R.O.D.I.A
K.P.I.N.A
Współczuję tym, co musieli zapłacić żeby oglądać to na żywo.

4

@antyPinokio 150baniek w ataku.

2

Kto mi zwróci te 84min?
To jest jakaś parodia k*rwa. Brak słów.

0

@arekreda1973 iniesta go zmienił

1

Busi huknął....mógł być bohaterem....

0

@Matix90 może chcą bronić wyniku?

4

VARto, VARto oglądać, naprawdę VARto.
Nie mówię, że odpadliśmy przez sędziów, bo gramy jak ostatnie łajzy w LM, ale tam gdzie trzeba było sprawdzać to nie sprawdzali...

2

Wyszli już na mecz, czy oglądają dalej Inter v Viktoria?

0

@D10SLEO a masz comedy channel? ponoć też wykupili oprawa do puszczania Barcy.

0

@Borys8111 serio? Aj, a była szansa....

0

@VeVoS myślałem, że jak 'naszczelamy' Niemcom, to nas jakoś puszczą dalej, a tu klops.
A tak na poważnie ie, to była ironia z mojej strony, ale dzięki za info ;)

0

W tym przypadku iloma musimy wygrać z Bayernem, żeby wyjść z grupy?
Tak pytam, bo nie wiem.

0

Teraz to można wyjść nawet MtS na szpicy.

0

Młodzi grajá dalej, kobiety w finale, tylko nasi kopacze...ach, szkoda gadać!

Wracając do tekstu powyżej: 'Inter od początku drugiej połowy ruszył do ataków, a w jednym z nich Astralaga zatrzymał Arijona Ibrahimovicia.'
...to nasi grali pierwszą połowę z Bayernem, a drugą z Interem tak?

1

@Kwiatek67 o kurcze, niezły 'kwiatek' mi wyszedł - masz mnie!
Bardzo przepraszam, że wprowadziłem w błąd i gratuluję czujności.


1

A co z kibicami mających ze sobą barwy Eintrachtu??
Tak pytam, bo nie wiem.
K.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?