0

@Limit_l3ss mówisz?

0

'Ludzie nie powinni patrzeć tylko na bramki i asysty, ale też na intensywność, rytm, pressing, współpracę'...trochę mało jak na 55baniek.
Zeby nie było - osobiście broniłem (i chyba jeszcze troszkę wiary zostąło) Ferrana, ale jego niemoc, brak dryblingu itp jest bardzo irytujący.
JAk myślicie, odpali jeszcze?
Pozdro,
K.

0

Tylko Ferran,.potem długo,długo nic.
A tak na poważnie, to kiedy jak nie teraz? Jednak nie wydaje mi się że zagra pelne 90min.

0

@krzysiobyczek no, z Lapciem na skrzydle to by to chodziło jak ta lala ;PP
Poza tym myślałem, że on prawonożny jest ;PP

1

@Deviler no tak. Jak Bayern przegra 2 x z Pilznem to też nie. Fakt.
BTW, fajne zdjęcie w avatarze.

0

Kto to jest ten Jutgla?
Może by go kupić?
Może by się sprawdził jako zmiennik Lewego, hm?

2

@Azi tym bardziej, że w rewanżu Bayern może mieć już 12pkt i 'zapwenione' pierwsze miejsce w grupie...

0

za jaki sytem, VAR? A co to?
Z drugiej strony dobrze, że nie duet Danny Makkelie +
Tomasz Kwiatowski

1

@Bocheno1A jest tam spójnik 'i'?; A bramek w meczu RM nie strzelili czasem Valverde 'i' Asensio ?
*dobrze, że trafili valverde (swoją drogą robi się z niego kawał grajka) i Hiszpan [..]
k.

1

@Tridente2015 Dzięki za radę. Młody jestem, ciągle się uczę; ale po Twoim nicku, wnoszę, że już z niejdengo pieca chleb jadłeś?
Pozdro,
Bez odbioru.

3

@Tridente2015 serio? Dzięki.

1

@Bocheno1 zgadza sié. A napisałem coś źle?

1

'Barcelona pochyli się'...oj, oj, oj, uważajmy!
Przez kilka ostantich lat to 'pochylanie się' skutkowało tym, że każdy nas d*mał, na każdym kroku, a pieczenie w d*pie czujemy do dziś!
Ostrożnie Barcelono, ostrożnie!
Nie idźmy tą drogą!

0

To tak, jak z tym masażem tajskim...
Wracając do Pedriego, to wg mnie miał dwa oblicza w tym meczu (jak cała drużyna z resztą).
Ale będą z niego ludzie ;P

0

Muszę przyznać, że wachlarz / zasób zdjęć* jakimi dysponuje redakcja jest 'imponujący'.
*i to nie tylko w/w pana;

0

Oględałem MC wczoraj, i to jest właśnie to czego nam (mam nadzieję jeszcze) brakuje - charakter/jaja. Jeden zero w plecy, ale potrafią odwrócic losy meczu (to, co wsadził Norweg to inna sprawa, bo przy pierwszym bramkarz mógł zrobić więcej).
Wydaje mi się, że np. my grający wczoraj z takim Dortumndem (niestety), ale byśmy nie dali rady odrobić/wygrać...jeszcze nie...jeszcze nie ta głowa/mental.
Mam nadzieję, że ten zespół do tego dorośnie / dojrzeje.
Podobnie z Realem* (ale to akurat wiemy)...grają słaby mecz - ale 3 pkt są (sam się łudziłem, patrząc jednym okiem na wynik, że Lipsk coś tam urwie w Madrycie)
*to trafienie Asensio całekiem spoko, myślicie, że ma szanse na Złotą Piłkę?
*dobrze, że trafili valverde (swoją drogą robi się z niego kawał grajka) i Hiszpan, przynajmniej ne ma rozdziabionej gęby winisjusza juniora na okładce.
Pozdro,
K.

0

@adukla Być może. Możliwe. Chyba. Nie. Raczej nie. A skąd. Nie wiem.

0

Tavier Jebas już się temu przygląda, spokojnie.

1

no, no, tak jak pisałem wczoraj...gdybyśmy grali na biało, wapno na Dembe by było murowane; a i z 15minut by na koniec doliczył, tak, jak pokazywał na zegarku.
To może wypalić!

0

@Eto'o9 R10 Zubimendi - no właśnie słuchałem Cwiąkały, gdzie wspoinał o nim jako 'naturalnym' następcy Busiego. Szczerze, nie mam pojęcia jak gra i co prezentuje. Tka jak piszesz, wydaje mi się, że Bellingham obierze kierunek UK, a z Nico mam podobnie.

3

Tak szczerze, to za wiele roboty wczoraj nie miał.
Przy pierwszym golu to razem z Alonso się nie popisali.
Przy drugim to raczej 50/50 było...choć pewnie jakby było w druga stronę to Manuel by wyjął...

0

No i gitara. ;)

2

@Turio już pisałem - wczoraj nie wpadło (choćby Robertowi), w finale LM wpadnie ;PP

2

Wszystko...............

0

@Kos111 niby tak, ale obawiam sié, ze jednak nie ten rozmiar kapelusza

0

@Azrik
Piszesz: "Swoją drogą Pedri i Gavi to nie jest duet"
Potem pytasz: "W czym rzecz?"
Dodając: "Dlaczego w ogóle mają tworzyć duet ?"
Oraz: "Ja nie podważam ich jakości ani nic podobnego"
Więc ja zapytam - w czym rzecz?
Pozdro,
K.

43

Nas też wczoraj, podczas meczu obrabowano...z karnego.
A tak na poważnie, to jakaś plaga ostatnio.
K.

0

@Arkon Bellingham - świetny grajek, ale chyba jednak już jest jedną nogą na Wyspach.

7

@macio_944 Tomek H. wyjaśnił wszytkich i wszystko! Mało tego, jeszcze trochę i by powiedział, że to Dembe faulował 'zastawiającego piłkę' Davisa!
Aj, truskawka na torcie jak uj!

0

@Barcaa12 jest, ale tylko w Madrycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?