kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę, że tak, wszakże maszyna ruszyła...
0
Pewnie i tak będzie brakować jakiejś tam pieczątki i sprawa jeb*ie, tzn ucichnie.
0
@panczo ...można by rzec, barbarzyńca!
0
@kinioo dla nadgorliwców *snickersa
1
Zjedz snikersa....
0
Kto to jest, ten Brajtłajt?
Nie kojarzę typa.
Pozdro Nazario!
K.
PS:
Chyba możecie już apdejtować zdjęcie, co?
0
Wałęsa, oddaj moje sto milionów....
0
Poza MtS i Pikejem, to nasi 'kapitanowie' to 'ciepłe kluchy oraz jeden pajac'.
W przyszłości widze: MtS, Ronald - jedyni z jajami.
Co do Lewego...chyba zbyt szybko jednak.
Pozdro,
K.
1
„Łubu dubu, łubudubu, niech nam żyje prezes naszego (klubu)'...
0
A jak myślicie, co by na takiej karteczce napisał Jacek Gmoch??
0
@ranger3120 ...eeee, a nie jest tak dla chłopa po każdym sakramentalnym 'tak' (game over) ?
3
@kamzar hmmm, z tego co piszą, to coś tam się ruszyło/lekko poukładało w głowie Dembe (mam taką nadzieję), może pójdzie zatem 'za ciosem' i do tego czasu zwolni agenta-siusiaka?
Dobrze, że to dopiero za rok.
Pozdro,
K.
0
@JarekS czyli ta opaska kapitańska to nie był żart ;PP
2
@sevs albo...zszedłby z kontuzją 2 min później.
1
@Wiking88 spokojnie, jednemu i drugiemu się kończy kontrakt za rok.
Poza tym, jeżeli cała reszta nabytków wypali, zespół sie zgra i będą wyniki, to myśle, że w następnym sezonie możemy być więcej niż pewni, że Lapcio i co. sięgną po jakiegoś topowego LO/PO (zauważ, że te kontrakty Roberto , Alonso, Bellerin, są tylko na rok, na teraz, na już).
Jak powoli staniemy na nogi, w następnym sezonie możemy bieć jeszcze silniejszą kadrę.
Pozdro,
K.
1
@brd42 nieprzewidywalny fdla nas, nieprzewidywalny sam dla siebie, nieprzewidywalny dla przeciwnika ;PP
Ale masz racjé.
Wczoraj, do czasu strzelenia pierwszej bramki, uważałem go za jednego z najsłabszych na boisku, a potem...sami widzieliśmy.
Oby tak dalej.
Pozdro,
K.
0
Balotelli, patrz i ucz sié.
wracając do Dembusia, jak jeszcze będzie robił 9 udanych dryblingów na 6 prób, to będzie petarda ! ;P
1
@jamesbond6 myslę, że każdy z nich może, pytanie czy sobie poradzi?
1
@Roonie10 no tak. A ironię wyczuł?
0
@Voronko wydaje mi sie, że wyszła troszkę ignorancja przy wyniku 2:0...zobacz gdzie ły/jak wracał na swoją pozycję Roberto przy straconej bramce.
Zgodzę się, że z lepszymi/mocniejszymi rywalami te błey w obrnie (gapiostwo) może nas sporo kosztować.
Za tydzień prawdziwy sprawdzian (ciekawe jak mentalnie Lewy to ogarnie, bo wraca na stare smieci).
Pozdro,
K.
1
@Nowy1103 spokojnie, jeszcze wrócą.
Z drugiej strony, wczoraj, Lewy do dwóch z trzech bramek zwyczajnie 'przystawił' nogę - każdy by 'szczelił' ;PP
Pozdro,
K.
2
@Mik123us na 1ce nie było/jest 'lepiej'...
0
@Kuczek Dzięki.
0
@SzymonBZ dokładnie tym bardziej, że Bayern wywozi 3pkt z Mediolanu.
1
A nie mówiłem, że będzie manitka...tylko ta steacona bramka.
0
Dobrze, że na zero z tyłu...a nie, czekaj...
Dembe, król wślizgów!
1
I cyk, manitka ;PP
0
Czekamy na 'ficzado'!
Żegnaj 'legendo'.
K.
0
smažený sýr był?
1
@trolownik myślę, że wyjdzie z Christensenem (jak ten nie dostanie sraczki zowu...)