1

Uffff................

0

@Herbert oby nie fax....

0

@umtiti chyba odwrotnie....

1

Czyli wiemy, że nic nie wiemy;
byle do 1 Września.

0

Tebas, ty łaskawco!

0

tymczasem u śmietankowych na forum: 'Tak na chłodno, nie jest taka najgorsza ta grupa...'
Chyba są zadowoleni z losowania? Powinni, jak uważacie? ;PP
Jak to tam było...Perez posmarował, czy jak :)

0

no to szybciutko, szybiutko!!!

6

Zaj*biste to zdjecie Depaya macie - chyba jedno z waszych ulubionych, co?

0

OK, to z kim tam (przynajmniej) w półfinale gramy...3...2...1...
(na obecna chwilę) to ten dzisiejszy Bayern jest bardziej groźny (nieprzewidywalny) niż ten z Lewym w składzie. Bardzo niewygodny przeciwnik.
Nic, czas pokaże. Dużo też zależy od rozkładu spotkań itp.
Mam tylko nadzieję, że Szawi da radę tą ekpipę jakoś zgrać do pierwszych meczy z groźniejszymi przeciwnikami.
Pozdro,
K.

1

A może by tak post: 'Reakcje piłkarzy Barçy po wypożyczeniu Umtitiego' ??

A na poważnie, to ok Roberto nie umie boronić i obrońca z niego jak z koziej d..., ale wczorja pokazał jak na 2-3m2 wychodzi się spod pressingu...

Wracając do samej inicjatywy i Unzue...smutne patrzeć jak człowiek znika w oczach, ale na niektóre sprawy, niestety, nie mamy wpływu.

Obyś jak najdłuzej był znami Unzue!

K.

0

@ToreTToOO tak wymiana 1-1 by był fajna, tylko czy Pep chce/widiz FdJ u siebie??

0

Co tam szeleszczą, że MU rozważa Depaya (ponownie)...

1

Matko jedyna!!!!!!
Jeżeli tak, to ile nam dopłacą?

1

@yoli tak, tak, już mówił, że lubi tam grać i po to przyszedł do FCB. FdJ też może...

0

@poskus Dembe: 6 sezonów 152 mecze....czy coś w ten deseń.

0

Ktoś wie, czy grilla zabrał ?

1

@MariuszBarca łudzę się, że jednak ktoś przyjdzie na PO oraz LO (choć może tutaj Balde pogra trochę w systemie z 3ma obrońcami)...co nie zmienia faktu, że ucichlo troszkę na ten temat.
Zgodzę się, co do Araujo na prawej, ja widzę go w parze z Kounde na środku. S. Roberto wczoraj pokazał jak wychodzi sie z '(o)presji'/obrony na małej przestrzeni - tego nie można mu zarzucic, ale obrońcą jest marnym (niestety takiej techniki użytkowej Araujo nie ma, który ma problemy z przyjęciem piłi).
Jeżeli nic w tym temacie PO/LO sie nie zmieni, to możliwe , że Szawi bęzie grał 3ma obrońcami z Balde-Roberto ustawionymi wyżej, a na zespoły silniejsze z wybieganymi skrzydłowymi (patrz: Vini) będzie czterech obrońców z (niestety) Araujo na prawej.
Zobaczymy,
Pozdro,
K.

0

czyli coś musi być na rzeczy...tylko co na to Żul, bo chyba nie po to tu przychodził żeby grać w meczach towarzyskich...

0

@tbas GOŁT Brajtłajt jest do wyjęcia za rozsądne pieniądze.

0

@tbas ile kto jest wart, a ile obecnie się płaci to dwie różne rzeczy --> Anthony, Isak, 'kudłaty' z Brighton...masakra jakaś

0

@FC1899Barca patrząc na wczorajszy mecz, i fajne 'klepanie' z tyłu, do tego grona środka pola można smiało dorzucic Iniakiego...klepał z tyłu z Zulem/Pique i spółką aż miło - piłeczka chodziła od nózki do nózki w naszym polu karnym ;PP

0

@RoberDzik zgadza się, wkurzające jest to strasznie; podobnie jst też np z imprezami speedway - bardzo irytujące. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę!

0

Z całym szacunkiem panie Lapcio, ostantimi czasy to jest raczej: 'Mess' a nie Mes Que Un Club...
Co nie zmienia faktu, że świetna inicjatywa wczoraj, ale z tego co wiem to chyba był to pomyśł samego Unzue, nie??
Pozdro,
K.

0

@aiven tylko czy jest do wyjęcia...chociaż pewnie kwestia 'ceny' ;PP

0

@Dojt Anthony zapowiada się świetnie...ale ceny są masakryczne. MU jest trochę 'pod ścianą' i kupują na gwałt teraz (patrz Case, jak nie wypaliło z FdJ/Rabiotem).
Kasę mają, piękną historię też, dobrego trenera (chyba), ale piłkarsko (obecnie) są w przysłowiowej du*ie.
Podkreślę, że to PL jeśli chodzi o kasę nie ma co porównywać --> patrz 'kudłaty' z Brighton do Chelse itp,
NIc, nie nasz problem i patrzmy na siebie, bo kolorowo też nie jest...
Czas pokaże, obyśmy mogli się cieszyć z oglądania naszych i zdobywanych trofeów.
Pozdro,
K.

1

@Dojt Hej,
Również uważam, że ziomek nie jest wart takic pieniędzy*, taki (mimo tego co mówią) jakiś drewniany mi się wydaje...i w sumie, wydaje mi się, że dobrze, że do nas nie trafił (bo były takie słuchy kiedyś).
*co do kwoty, to jest PL (do wiadomo kto jest właścicielem Newcastle), tam mierzą innymi miarami; dodatkowo, przy tym transferze, mówią, że kupowany jest potencjał, bo jest jeszcze młody itp.
Jak dla mnie, kompletnie przepłacony transfer, ale czas pokaże.

0

@Kimirionum a jeszcze jak Ferran odpali...

8

Iniaki miał tyle kontaktów z piłką/podań, że może by go do środka pola wrzucić. Fajnie sobie klepali w naszym polu karnym, gdyby to był hokej to by sobie jeszcze za bramką poklepali. Grunt ze zdominowaliśmy MC...
A tak na poważnie fajnie że cała 'akcja/pomysł' wypaliła i te 90k na trybunach - 3maj się Unzue.

2

Lewego nie ma w podstawie...żeby Eleven nie odwołało transmisji, kurde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?