kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uffff................
0
@Herbert oby nie fax....
0
@umtiti chyba odwrotnie....
1
Czyli wiemy, że nic nie wiemy;
byle do 1 Września.
0
Tebas, ty łaskawco!
0
tymczasem u śmietankowych na forum: 'Tak na chłodno, nie jest taka najgorsza ta grupa...'
Chyba są zadowoleni z losowania? Powinni, jak uważacie? ;PP
Jak to tam było...Perez posmarował, czy jak :)
0
no to szybciutko, szybiutko!!!
6
Zaj*biste to zdjecie Depaya macie - chyba jedno z waszych ulubionych, co?
0
OK, to z kim tam (przynajmniej) w półfinale gramy...3...2...1...
(na obecna chwilę) to ten dzisiejszy Bayern jest bardziej groźny (nieprzewidywalny) niż ten z Lewym w składzie. Bardzo niewygodny przeciwnik.
Nic, czas pokaże. Dużo też zależy od rozkładu spotkań itp.
Mam tylko nadzieję, że Szawi da radę tą ekpipę jakoś zgrać do pierwszych meczy z groźniejszymi przeciwnikami.
Pozdro,
K.
1
A może by tak post: 'Reakcje piłkarzy Barçy po wypożyczeniu Umtitiego' ??
A na poważnie, to ok Roberto nie umie boronić i obrońca z niego jak z koziej d..., ale wczorja pokazał jak na 2-3m2 wychodzi się spod pressingu...
Wracając do samej inicjatywy i Unzue...smutne patrzeć jak człowiek znika w oczach, ale na niektóre sprawy, niestety, nie mamy wpływu.
Obyś jak najdłuzej był znami Unzue!
K.
0
@ToreTToOO tak wymiana 1-1 by był fajna, tylko czy Pep chce/widiz FdJ u siebie??
0
Co tam szeleszczą, że MU rozważa Depaya (ponownie)...
1
Matko jedyna!!!!!!
Jeżeli tak, to ile nam dopłacą?
0
Ktokolwiek...
https://tenor.com/view/5second-films-you-tube-too-close-funny-5sfgi-fs-sports-gif-8857449
1
@yoli tak, tak, już mówił, że lubi tam grać i po to przyszedł do FCB. FdJ też może...
0
@poskus Dembe: 6 sezonów 152 mecze....czy coś w ten deseń.
0
Ktoś wie, czy grilla zabrał ?
1
@MariuszBarca łudzę się, że jednak ktoś przyjdzie na PO oraz LO (choć może tutaj Balde pogra trochę w systemie z 3ma obrońcami)...co nie zmienia faktu, że ucichlo troszkę na ten temat.
Zgodzę się, co do Araujo na prawej, ja widzę go w parze z Kounde na środku. S. Roberto wczoraj pokazał jak wychodzi sie z '(o)presji'/obrony na małej przestrzeni - tego nie można mu zarzucic, ale obrońcą jest marnym (niestety takiej techniki użytkowej Araujo nie ma, który ma problemy z przyjęciem piłi).
Jeżeli nic w tym temacie PO/LO sie nie zmieni, to możliwe , że Szawi bęzie grał 3ma obrońcami z Balde-Roberto ustawionymi wyżej, a na zespoły silniejsze z wybieganymi skrzydłowymi (patrz: Vini) będzie czterech obrońców z (niestety) Araujo na prawej.
Zobaczymy,
Pozdro,
K.
0
czyli coś musi być na rzeczy...tylko co na to Żul, bo chyba nie po to tu przychodził żeby grać w meczach towarzyskich...
0
@tbas GOŁT Brajtłajt jest do wyjęcia za rozsądne pieniądze.
0
@tbas ile kto jest wart, a ile obecnie się płaci to dwie różne rzeczy --> Anthony, Isak, 'kudłaty' z Brighton...masakra jakaś
0
@FC1899Barca patrząc na wczorajszy mecz, i fajne 'klepanie' z tyłu, do tego grona środka pola można smiało dorzucic Iniakiego...klepał z tyłu z Zulem/Pique i spółką aż miło - piłeczka chodziła od nózki do nózki w naszym polu karnym ;PP
0
@RoberDzik zgadza się, wkurzające jest to strasznie; podobnie jst też np z imprezami speedway - bardzo irytujące. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę!
0
Z całym szacunkiem panie Lapcio, ostantimi czasy to jest raczej: 'Mess' a nie Mes Que Un Club...
Co nie zmienia faktu, że świetna inicjatywa wczoraj, ale z tego co wiem to chyba był to pomyśł samego Unzue, nie??
Pozdro,
K.
0
@aiven tylko czy jest do wyjęcia...chociaż pewnie kwestia 'ceny' ;PP
0
@Dojt Anthony zapowiada się świetnie...ale ceny są masakryczne. MU jest trochę 'pod ścianą' i kupują na gwałt teraz (patrz Case, jak nie wypaliło z FdJ/Rabiotem).
Kasę mają, piękną historię też, dobrego trenera (chyba), ale piłkarsko (obecnie) są w przysłowiowej du*ie.
Podkreślę, że to PL jeśli chodzi o kasę nie ma co porównywać --> patrz 'kudłaty' z Brighton do Chelse itp,
NIc, nie nasz problem i patrzmy na siebie, bo kolorowo też nie jest...
Czas pokaże, obyśmy mogli się cieszyć z oglądania naszych i zdobywanych trofeów.
Pozdro,
K.
1
@Dojt Hej,
Również uważam, że ziomek nie jest wart takic pieniędzy*, taki (mimo tego co mówią) jakiś drewniany mi się wydaje...i w sumie, wydaje mi się, że dobrze, że do nas nie trafił (bo były takie słuchy kiedyś).
*co do kwoty, to jest PL (do wiadomo kto jest właścicielem Newcastle), tam mierzą innymi miarami; dodatkowo, przy tym transferze, mówią, że kupowany jest potencjał, bo jest jeszcze młody itp.
Jak dla mnie, kompletnie przepłacony transfer, ale czas pokaże.
0
@Kimirionum a jeszcze jak Ferran odpali...
8
Iniaki miał tyle kontaktów z piłką/podań, że może by go do środka pola wrzucić. Fajnie sobie klepali w naszym polu karnym, gdyby to był hokej to by sobie jeszcze za bramką poklepali. Grunt ze zdominowaliśmy MC...
A tak na poważnie fajnie że cała 'akcja/pomysł' wypaliła i te 90k na trybunach - 3maj się Unzue.
2
Lewego nie ma w podstawie...żeby Eleven nie odwołało transmisji, kurde.