0

'aj łil kil ju', zdało się słyszeć na odchodne...

0

@betonito to tak norma ostatnio ;P

3

Na obecną chwilę, młody może tylko na tym zyskać.
Całościowo, w porównaniu do pierwszego meczu, gorzej (chyba) nie bęzie na LO.
Powodzenia,
OJ, jak fajnie by było jakby młody odpalił ,oj fajnie.
Pozdro,
K.

2

Tutaj akurat stwierdzenie 'Perez posmarował' pasuje jak ulał...(praktycznie tym transferem Perez 'kupił' sobie stółek)
Można powiedzieć, że od tego momentu zaczęła się 'nowa' era białych.
Bolało jak uj - jeden z moich ulubinych grajków z tamtego okresu.
Ciekawe jaka będzie okładka / baner promujący...chyba nie świńska głowa, hmm??

2

Auba --> tak, wiem, wszedł w zespół, strzelał bramki, pomógł w zdobyciu 2go miejsca, ale...27baniek za 33latka z doużym kontraktem (ode tego roku), do tego który przyszedł za darmo - its no brainer obecnie.
W tym przypadku, nie wiem czy nie jest lepiej zostawić Depaya...Ansu, to (fizycznie) jest jednak kot w worku...
Pozdro,

Foyth - 30mln to jeszcze ok, ale nie 45 czy 65 (kurcze, wiem że bardzo kulejemy na PO/LO, ale żeby nie koazał sie kolejnym niewypałem, choć zna LL)
A ten Bellerin jest taki słąby / sypie się, czy jak? Może jak 'za darmo' to jest to jakaś opcja.
Pozdro,
K

0

"Piłkarz, który przybył im na ratunek..." - fajne to jest...

Eeee tam, ja czekam na najprawdziwsze info w tej sprawie o 19:30, w najprawdziwszej telewizji - oni się nie mylą, a do tego mówią prawdę.

Ale trzeba przyznać, że smrodu siętrochę narobiło (z FdJ też), wierzyć czy nie temu, co piszą, jakos tam odbija się to na reputacji Mes Que Un Club, nie?

Pozdro,
K.

1

Case za 60-70mln, może jego zamiast Silvy ;) (fajne zdjęcie 'prosiaczka' w Marca)
Trzeba przyznać, że rośnie konkretny grajek z tego Valverde.
Co do Foyth'a...chyba najsensowniejsza opcja z tych wymienianych, jednak jeżeli myślimy, ze to będzie drugi ALves, to jesteśmy w błędzie - to jest inny typ zawodnika (chyba był nominalnie środkowym obrońcą, czy jak to mówia pół-prawym jeżeli sie nie mylę?)...
...ale w obecnej sytacji Dest-Roberto to i tak powinien to być skok jakościowy.
Pytanie tylko, za ile?
Pozdro,
K.

3

Podobno dają 27 baniek za niego !
Kusząca oferta, mając jeszcze na uwadze jego wysoki kontrakt od teg osezonu.
Pozdro,
K.

5

Gary... Meksyk '86 - nie zapomnę Ci tego ;)
A tak poza tym, to lubię gościa!
K.

0

@PatrykBarca tak jak z artykułami w drugą strone, po 1 meczu... (0:0)

0

@Scross Luz.
Niestety rynek nie rozpieszcza już jezeli mowa o PO (i LO). Poza tym 'słabiak/lepszak' to pojęcie względne ;)
K.

1

Chwila, zapytam starej, ona wie wszstko (najlepiej)...

0

Z serii czego nie rozumiesz?
"Warto dodać, że klauzula odejścia Foytha opiewa na 65 milionów."
"Javi Mata informuje, że Villarreal ustalił cenę za Foytha - 42 miliony euro. Tyle ma wynosić jego klauzula"
*okej, ustalenie ceny a klauzula to dwie różne rzeczy; ile w takim razie wynosi jego klauzula, bo już zgłupiałem?

3

@Campeon87 65...

0

@Scross nie no, jak dziury nie ma to ok.
Wg mnie jest, ale ja się nie znam...
Nic, zobaczymy co tam wyrzeźbią do końca okienka.
Pozdro,
K.

6

wiadomo chociąz co jedli?

1

Od (chyba) 2012go ta pozycja jest/była obsadzona przez aktorzynę*, więc średnio który z 'młodych' mógł tam się przebic** (chyba, że byłby WYBITNY). Dlatego szukali miejsca gdzieś indziej...jednym się udało, drugim mniej.
*nie umniejszam Alby wkładu w gre w 'prajmie FCB' i współpracy z Messim - wtedy to działało.
**podbnie z resztą było z Alvesem na prawej;
Jesteśmy jednak tu i teraz, i z LO jak i PO jesteśmy w d*pie.
Pozdro,
K.

1

@Frogens prz posiadaniu Lewego, Grimaldo by świetnie pasował, ma kapitalne dogrania.

0

@Scross ...możliwe, bardzo możliwe. Zatem pozostaje dziura. Na sezon, możliwe, że dłużej...
Co lepsze?

8

@mateusz395 'znaffcy' z la bambla, mówili, że za stary itp. teraz jest płacz.
Sam uważałem, że byłby to mega transfer i byśmy dostałi mega profesjonalistę, który potrafi zagrać na praktycznie każdej pozycji w obronie.
Tak, mamy takiego od wszystkiego - zapchaj dziura/człowiek orkiestra - Roberto, ale on obok Cesara to nawet nie stał.

0

Ci 'starzy' też du*y nie urwali swoją grą w pierwszym meczu...
Zwyczajnie, to był słaby mecz z niewygodnym przeciwnikiem.
Też obstawiałem wygraną, i to że strzleimy więcej niż jedną bramkę...i też jestem zawiedziony...ale, daje im i Szawiemu czas, trochę czasu - ba jkość na pewno mają.
Chyba normalne, że tego czasu nie dostaną od...pismaków, szczególnie tych, sympatyzujących z 'obozem przeciwnika'...ajk Robert nie strzeli w następnym meczu (już nie piszę, jak Barcelona nie wygra), to hejcik w gazetach będzie jeszcze wiekszy.
Czas pokaże.
Pozdro,
K.

0

Też narzekałem dziś rano na lekki ból w dolnej partii pleców, mimo to potrenowałem troszkę na siłce (łapa, plus nogi). [Radio Ga-Ga].

0

@Archie ...i wpuszczanie zawodnika od zadań tzn 'tylko' na wykonanie np karnego, wolnego, roznego itp....oraz zmiany lotne, wycofanie bramkarza...i taki tam.
A ta kna poważnie, to rzeczywiście ten 'efektywny czas gry' jest czasami mocno ograniczony.
Pozdro,
K.

2

Na trybuny z nimi !!!

1

'za darmo' to u nas standard ostatnio przy 'sprzedaży' zawodników - kluby się przyzwyczajają, zawodnicy też.
Poza tym on jak i Juve wiedzą, że Barcy zależy na pozbyciu się 'balastu'...
Mnie bardziej zastanawia to, czy Szawi rzeczywiście rozważa oddanie Depaya oraz Auby ???
Pozdro,
K.

1

@wonsz_w_pomidorach no nie, jeżeli chodzi o faule to Casemiro to 'szkoła' Pepe / Ramosa...i żółta karteczka za to ;/
Ale juniorek jest tak cholernie irytujący swoim zachowaniem, że hej, do teg ota rozdziabiona gęba...aj, że Real zawsze musi mieć jakiegoś 'pajaca*' w szeregach.
*choć u nas pod tym wzgędem Alba oraz np Ney nie odstaje/odstawał zbytnio...
Pozdro,
K.

2

@wonsz_w_pomidorach nie, maja 'młodą krew, w postaci Winicjusza juniora...Oj, jak ten pajac działa mi na nerwy.

0

Powodzenie przeprowadzenia tego transferu jest zawarte w ostatnim zdaniu.

0

@mateusz395 zgadza się. Dlatego trzeba znaleźć inne rozwiązanie--》żeby zaakceptował jakąś ofertę...wiem, nie pali mu się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?