1

@pero1983 zgadza się. Nie sposób wygrać, jak się gra dobrze...

0

@KibicBarcy84 tu zrobił się "problem" wynagrodzenia Auby od tego sezonu...coś 18mln, stąd rozważają jego sprzedaż.

0

Tylko gdzienich uch wszystkich pięciu upchać? Jest jeszcze człowiek-orkiestra Roberto.

3

Tu się akurat zgodzę, że...Real jak zawsze. Dlatego wygrywają trofea.
Nic, pozostaje wierzyć w naszych i zrzucić to na poczet początku sezonu, bo jak maszyna ruszy...
Pozdro,
K.

0

@HypeR ale ma "plecy".

1

"Manchester nie będzie miał wystarczająco czasu na sprowadzenie następcy"...przespali z Puciem, teraz to "po ptakach".

0

@Kamilb1988 wrócił, stary, "dobry" Dembe ;))

9

W sumie Frenkie jeszcze tam nie grał...może by chłyciło???

0

@Arczi88 zobacz na comedy channel
... ;pp

0

@maciej7852 taktycznie wciága Desta nosem...piłkarsko, nie jest to PO na miarę FCB...z braku laku / na bezrybiu i rak... i takie tam.
Zaden z nich nie potrafi bronić.

23

Lapcio u Tebasa w biurze:


0

@SzymonBZ a kto, kogo ocenia (no chyba, że Tebasa) ? Przeczytałeś, co napisałem?

0

@Aragorn33 Puć --> jakby się uparł, to też 'dżoker' był...smieszek nawet,

0

@against_modern_football Tebas psuje ligę i tym samym jej atrakcyjnośc, jak i możliwość konkurowania z resztą, silnych (bogatych) lig europejskich. Strzałw kolano.
Ale, nasza 'kompromitacja' wynika z tego, że zrobiliśmy (chyba) największe transfery w Europie (do tej pory, w tym okienku) i...a mamy problem żeby zagrali w pierwszym meczu, przez biurokrację.
Pozdro,
K.

0

@fotohobby mhm, z drugiej strony moża spojrzeć na to tak (wyobraź sobie siebie, jakotego piłarza, który zawsze chciał trafic do FCB i w końcu się udało):
"Przez pół roku przymierzasz się do transferu do klubu, negocjujesz kontrakt, przeprowadzasz się do miasta, szukasz nowego domu, a potem.." ...nie możesz zagrać.
Ja, osobiście, gdybym czekał z niecierpliwością na swój pierwszy, oficjalny mecz w 'mywarzonej" drużynie, to bym był średnio pocieszony, jakbym w nie mógł w nim zagrać z....w/w powodów.

Zgodzę sie, że w przekroju całego sezonu nie ma to większego znaczenia, czy zarejestrują teraz, czy za tydzień, ale...średnio profesjnalnie to wygląda (ale to nie tylko u nas, tylko na nas cały Świat patrzy, bo zrobilśmy MEGA transfery i...).

Pozdro,
K

1

@jacek905 o to, to.

0

@PIOTR76BARCA kto wie? Co nie zmienia faktu, że doczekać się nie mogę;)

6

Wyjsciowa w tą sobotę (wg mnie):
Alba, Garcia, Araujo, Roberto
(ew. jak papiery dotrą na czas i nie dostanie sraczki przed meczem znowu to Christensen za Araujo, a Araujo na prawą)
Kounde...w drugiej połowie; nie sądze, żeby Szawi dawał go juz od 1szej minuty.
Pozdro,
K.

0

@jacek905 Absolutnie nieprzewidywalny: potrafi wyjąć mega piłę, a następnie wpuścic 3-4 babole.

0

@MatBac1991 taa, akurat.

0

Bo, kuźwa, Roberto nie grał.
Teraz wrócił to bedo kryć szczelnie i szczelać celnie...
A tak na poważnie, to obrona z zeszłego roku do tej z tego (na papierze) to przepaść...tylko Mark ten sam (oby nie).
Jak tylko zdrowie dopisze to uszczelnią się sami.
Pozdro,
K.

1

"...jest wspaniałym zawodnikiem. Prowadzi piłkę, poświęca się, potrafi asystować i strzelać gole, a także może grać na różnych pozycjach..." przez chwilę myślałem, że mówi o naszym Robero.
Pozdro,
K.

0

@lukkobe wiesz co, też z tego wszystkiego wolałbym żeby FdJ odszedł. Tak by było chyba najlepiej dla wszystkich 3 stron (on, FCB i ja ;)) )
Pozdro,
K.

0

@Lewandinho Możliwe, nie mówię, że nie. Podaj inne/swoje źródło - porównamy?

0

@heniek1981 ale gdzie powiedziałem, że CHCE wysoki kontrakt??
Rozumiem obecną sytuację; popieram obecne podejście zarządu co do dawany kontraktów, ale...
FdJ dostał taki kontrakt, jaki dostał (to kto i kiedy mu dał to inna sprawa).
Z jakiego powodu ma się zgdzać na obniżke? Do tego jest wprost powiedizane albo obniżka, albo wypad!
Możliwe, że FdJ (dzisiaj) by do nas i tak przyszedł (bo wierzę że chciał/chce tu grać) z nawet 1/4 tego co ma obecnie,ale dali mu tyle na początku, na takich warunkach, więc...to nie jego wina.
Pozdro,
K.

0

@lukkobe Lukasz, te 'kontrakty' to jest jakas parodia!! Teraz Lapcio i cała FCB wychodzi na 'idiotów' wymagając obniżenia wynagrodzeń (tak, wiem, nie muszą tego robić, bo i dlaczego), żeby doprowadzić je do jakichś 'normalnych':

na tydzien w ojro:
FdJ 560k
Busi 423k
Alba 400k
Lewy 360k
PJANIC 300k
.
.
źródło: https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

1

Szkoda mi Ciebie Frenkie*, serio.
Wpakowali Cie w niezłe g*wno, a teraz (cokolwiek byś nie zrobił) to wyjdziesz na uja.
Już nie wspominając o tych 'kibicach' witających Cię podczas przyjazdu na CN - parodia.
Życzę Ci pomyślnego rozwiązania tej farsy.

*tak, chciałem żeby do nas przyszedł; ale nie jestem jakimś jego wielkim fanem; uważam, że u nas nie pokazał 100% swojego potencjału; ale uważam, że jako jeden z nielicznych naprawdę chciał tu trafić, naprawdę dobrze się tu czuje (no może ostatnio trochę gorzej) i naprawdę by chciał zostać (szczególnie patrząc na potencjał obecnego projektu)...ale --> j.w.

Pozdro,
K.

0

@Mroziu dlatego napisałem, jak maszyna ruszy...
Oby, kolego, oby.
Pzdro,
K.

0

@derlysy1979 dzięki za troskę 'miszczu'!
Pozdro,
Bez odbioru.

0

Biali już znowu z rozbawionymi japami z kolejnym kielichem w łapie, a my się spuszczamy nad rejestracją "nabytków"...parodia.
Boli jak uj.
Tak, tak, wiem, jak maszyna ruszy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?