kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
„Co za noc!” – napisał krótko Robert Lewandowski na Instagramie...ciekawe czy miał na myśli wieczorny mecz, czy późniejsze bunga-bunga ?! ;PP
(jedno nie wyklucza drugiego w sumie)
Pozdro,
K.
0
a to jeszcze mu pensji nie obniżyli? Dziwne :/
6
@Pinokio wiesz co, Ci nasi kapitanowie (poza Pique, a dodając jeszcze wcześniej Messiego), to takie 'ciepłe kluchy' - zero wydarcia sie na/zje*ania kolegów jak trzeba (jak nie idzie to spuścić łeb potrafiątylko a nie wziąć za fraki).
Mark jest do tego zdolny (choć na niego też czasem trzeba się wydrzeć), a drugi, który by pasował to Ronald, ale ten to musi jeszcze kilka toreb za starszymi kolegami ponosić...
Pozdro,
K.
2
Jakiś ziomek wczoraj w Eleven, po meczu powiedziął, że żeby wygrywać tytuły, trzeba mieć topowego bramkarza oraz topowego napdziora...coś w tym jest.
Kurtła (do pary z Benze) wygrali Realowi LM.
Mam nadzieję, że Mark odżyje. Wiem, to dopiero dwa mecze, ale wiemy, że może być topowym bramkarzem.
Pzodro,
K.
9
@Pustelnik no, gdyby nie Mark, to FdJ by wyje*ałten tort na podłogę ;))
0
U białych: 'Umarł Król. Niech żyje król'!
0
@selstei Wynik lepszy niż gra. Pierwsze 60min to zero pomysłu na grę. Nasz środek pola ma MEGA potencjał, ale obecnie słabo (Gavi bez formy, FdJ za Busiego - to nie działa).
Cieszy to, że może być tylko lepiej; dodatkowo mamy kim wchodzić z ławaki, żeby odmienić losy meczy.
Sorki, Ferran to nie jest zawodnik na pierwszą 11ke; już na pewno nie, jeżeli Rphinhę oraz zdrowego Fatiego.
Znow Ferran usprawiedliwiamy, bo pierwszy mecz, bo (znowu po kontuzji) itp, sam wierzyłem, że będą z niego ludzie, ale na chwilę obecną to jest 3-4 zawodnik na skrzydło...ale kosztował55baniek więc musi biegać.
Czas pokaże.
Cieszy wynik oraz 'odblokowanie' Lewego - troszkę mniej presji z ramion Szawiego i Lewego.
Jedziemy dalej.
Pozdro,
K.
0
@FabregasOnlyInMyHeart coś tam szarpał. Zaliczył asystę do Lewego przy pierwszej bramce, choć nie wiadomo do końca czy podawał, czy chciał strzelać. Taki trochę jeździec bez głowy, ale chłopak ma dopiero 18lat (w sumie Szawi go trochę rzucił na głeboką wodę wystawiajać go od pierwszej minuty w tym meczu). Potencjał ma, ale nie jest to zawodnik na już, do pierwszej 11ki.
Póki co chyba bardziej by się sprawdził jako wahadłowy w systemie z trzema obrońcami.
Pozdro,
K.
3
Maszyna ruszyła...
A tak na poważnie, kilka moich uwag:
- Mats uratował mecz; okej Ansu go odmienił, ale gdyby Real wsadził to, co Mats wyjął, kto wie, ajkby mecz siępotoczył.
- Bardzo mnie martwi brak pomysłu na grę; po strzelonej jak i straconej bramce klepaliśmy absolutnie bez pomysłu;
- technicznie, nie widzę równicy między Araujo a Ferranem - takie samo drewniane przyjęcie piłki, z tym, że ten drugi jest napastinikem i kosztował 55baniek (ok, wraca po kontuzji, ale czy to był czas na pierwszą 11kę?);
- Słaby Gavi; młodziak ma zjazd formy (albo jeszcze nie przyszła), wiemy co potrafi i do czego jest zdolny, ale obeznie nie jest to pierwszy skład;
- FdJ na pozycji Busiego - ot, idealny dowód, ze to nie jest nastepca Busiego i nie odnajduje sie na tej pozycji; (nie wierzę, że to mówię, ale wczoraj już chyba było lepiej dać tam Pjanica, a FdJ za Gaviego)
- Pedri grający niżej, cofający siepo piłkę nie daje nam tyle co ustawiony wyżej, bardziej ofensywnie;
- LO/PO to jest dalej MUS (już obojętne czy to będzie Belelrin / Fojut czy inny, każdy, byle nie 'tracic' potencjału Ronalda na PO;
- Balde kilka razy fajnie szarpał, ale nie jest to LO na już (czakolwiek ma potencjał);
- Oczywiście cieszątrafienia Lewego; mega presja z ramion jego, jak i Szawiego; aj, szkoda że trójeczka nie wpadła;
- Cieszy również współpraca Lewego z młodymi...a może być jeszcze lepiej;
- Kto pisał, że Christensen to 'placek'? Broniłem tego zawodnika/transferu razem z @JarekS uważając, że jest to świteny ruch, do tego za darmo!
- I na koniec chyba najbardziej pozytywny aspekt, to to, że mamy kim postraszyć z ławki; ma kto wejść i zrobićróżnicę; i to prktycznie w każdej formacji: Raphinha / Fati, Kessie, za chwilę dojdzie Żul (mam nadzieję)...mając na uwadze fakt, że sezon jest długi, będzie grane co 3 dni, do tego MŚ, to można się tylko cieszyć, że mamy tylu wartościowych graczy!
NIe popadajmy w hurraoptymizm, jeszcze duuuużo pracy!
3pkt dopisujemy i ciśniemy dalej.
Pozdro,
K.
0
A może by tak laga na Robercika???
Tiki-taka nie idzie, to może by chłyciło?
11
Błędy, błędami, straty, stratami, ale pomysłu na grę nie widać.
0
Herbata w Londku jeszcze ciepła...
0
a to nie ten, co to tam kiedyś u nas kopał?
0
A on jest zdrowy, czy będzie jak z Umtitim???
1
Jeszcze zobaczycie jak Ferran posadzi Lewego na ławie...tylko zacznie trafiac...w bramkę.
0
@gracianho7 wątpię, bo 'cash' sie nas (FCB) nie trzyma ostatnio....
0
@333tricampeones333 Pozycujnie NIco tak, ale piłkarsko jeszcze (długo) nie (chyba, że jakoś wybuchnnie jego talent/forma w Valencii), a FdJ - to nie jest jego pozycja.
Frenkie lubi dostawać piłke blisko swojego pola karnego i holować ją pod drugie pole karne (jest dobry w tym) - tak jak grał w ostatnich meczach (w których notabene był jednym z lepszych zawodników).
5
@Moov mhm...nie zapominajmy też o jakże ważnym DNA BArcy
0
@Alan_fcbfan piłkarsko pewnie tak, finansowo już nie --> 27-30baniek za sam transfer, poza tym w tym sezonie ma zarabiać cos pod 18-20baniek/sezon !!
0
Jest przecież jeszcze Jutgla, w razie 'w'...a nie, czekaj
1
sędziowie w LL:
https://tenor.com/view/5second-films-you-tube-too-close-funny-5sfgi-fs-sports-gif-8857449
0
Myśle, że z tego powodu Pikej przesłał piekny bukiet czerwonych róż mamie Gaviego...j
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A nie, to, to wiadomo...jak i piredylionem innych zawodników (jak FCB swojego czasu).
Jednocześnie, nigdy nie przepadałem z MU, ale trochę smutne patrząc co tam się dzieje (tak, wiem, u nas nei jest lepiej, oni przynajmniej finansowo stabilni są).
Pozdro,
K.
0
@sokot kaska sié zgadza.
1
@Awtameok_Klana niekoniecznie. Oznacza to, że młody będzie więcej grał, a nie żelazne CKM....co w dłuższej perspektywie może im wyjść na dobre.
1
Kurde, widać, że ten Brazylijczyk ma wszystko: szybki, silny, broni, atakuję, drybluje, potężnie strzela...aż dziwne, że jeszcze go ktos z 'wielkich' nie wyjął. Brać , nie pytać!
A tak na poważnie, to lipa jest...ciągle szukamy półśrodków niestety. Ponad 40 baniek za tego ,tam z Villarreal to trochę sporo...może jednak przeprosić się z tym Bellerinem? Tylko jak on zdrowotnie, bo coś tam czytałem że się sypać zaczął?
2
'Za darmo' - uczciwa cena.
1
Oooo, nasz Fresh Prince of Bel-Air - i jak tam w słonecznej Kalifornii?
Obowaim się Puć, że taki trener nie istnieje...no może w polskiej lidze kopanej.
1
@Krystian1588 Na pewno nie pasuje do profilu, którego (chyba) szukamy tj --> Dani Alves...ale, jest to na pewno lepsza/solidniejsza opcja ni Robertinho+Dest razem wzięci.
Sam jestem ciekaw jak to się rozwinie, a jak do nas trafi (na pewno nie 'za darmo'), to czy się sprawdzi...