kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wpłacić klauzulę - te 65 i już, a co, kto bogatemu zabroni...się będziemy rozdrabniać na jakieś 42...
0
@Sewren122 literówka - *miało być 'ciekawie', ale już nie mogłem edytować posta, gdy to zauważyłem.
Pozdro,
K.
0
@Szczavik oj Wy świntuszki...
0
No to jeszcze mają czas, żeby karkóweczke z grilla u Umtitiego obj*bać!
A tak na poważnie, to ciekawa jak ta sprawa z Gołtem-Brajtłajtem się rozwinie...
Pozdro,
K.
0
@mateusz395 mhm, a nam przepadnie 12 baniek ojro...
0
@SenoX Faktycznie, słabo trochę. To może razem z Ringo by dali radę, bo John to już raczej średnio...ewentualnie Yoko...tylko Imagine jaby było pięknie.
Peace brother.
K.
1
@CalcJak nie Pisz, to może Podbrożny?
6
"Klub planuje już termin podpisania umowy" na....2035, po 'powrocie' z MC...
A tak na poważnie, to czekam na to; nie wyobrażam sobie 'nowej' Barcy bez Pedriego-Gaviego w środku (okej, okej, Gavi musi jeszcze sporo piłkarsko dojrzeć, ale ten dzieciak ma dopiero 18lat, a wychodzi w podstawowej 11ce Hiszpanii).
PS:
Szósteczka czeka Panie Gavi ;)
Pozdro,
K.
1
@Batys zgadza się.
1
@Batys Alonso tańszy i młodszy...a nie, czekaj.
1
@SenoX ...zależy jak głęboko są? Może Paul Mccartney by coś pomógł?
3
Spokojnie, ja nie trafi...tik-tok, tik-tok...kilka lat później 55mnl + zmienne ;)
"W ostatnich tygodniach Barcelona skupiła się jednak niemal całkowicie na pozyskaniu Marcosa Alonso na tę pozycję, po wykluczeniu z różnych przyczyn innych opcji."...
...to prawie jak ja, jak wbijam na melanż i widzę fajną dziunię na parkiecie - klapki na oczy! ;PP
1
@Herbert Ctrl + C / Ctrl + V
9
Wydaje sie być (chyba) najlepszą opcją wśród tych wymienianych. Kwestia za ile (nie chcą GOŁTA w rozliczeniu)?
1
...kurcze, fajne te 'transfery' za darmo, może rzeczywiście się uzbiera na Silvę?
1
@GwiezdnY_10 ...a sarkazm wyczuł?
0
Czekałem na to info...
0
@Bogan Tak, najbardziej perspektywiczny.
0
@ini_barca ...jak Dembe...
0
@barcelonaLM możlie, i w sumie chyba bardziej sensowne (ak, wiem, ten kontrakt Frenkiego tylko...)
3
Ruben Neves...the chosen one ;PP
A może tak Frenkie na LO, Silva na PO (albo odwrotnie). Mamy obu, wszyscy grają, wilk syty i owca...
A tak na poważnie, to 'wzmocnienie' LO/PO to mus, Araujo na PO traci 75% ze swojego defensywnego potencjału. Ronald-Kounde, to środek obrony i kropka.
Co do pomocy, to mamy jeden z najbardziej perspektywicznych środków pola (na lata), czy z Frenkiem, czy bez, czy z Silvą, czy bez, jakoś wiele tutaj nie zmienia (przynajmniej tak mi się wydaje). Fakt, martwi brak następcy Busiego (wątpie abyśmy takiego znależli), woec może czas ogarniać styl/ustawienie/warianty bez Busiego w składize?
Pozdro,
K.
0
I pomyśleć , że mogliśmy mieć goleadora Moratę, a Ci wzięli (drewnianego) Lewego za 50baniek ;PPP
0
ciekawe jaki ma pakiet...
0
Sold as seen......
10
@JarekS im szybciej go zarejestrują, tym szybciej będą mogli negocjować obniżenie zarobków ;P
1
@Senyer fajna stronka.
0
@Lucassito Nie, nie żartuję. Nie nikt nie płacze z tych 'ekspertów', którzy obecnie wypowiadają się na temat ruchów Barcy, a nawet im brewka nie tyknie jak psrzedaje sie kluby z 'ich podwórka' (tak, te m.in. te, o których piszesz, że są żenujące.
Przeczytaj jeszcze raz, to, co napisałem.
Pozdro,
K.
4
Okej...popatrzmy na to tak - 'cały świat' płacze, jak to mozliwe, że to jest tragiczne, że Barcelona sprzedaje swoje dobra/przyszłośc/imię itp...gdzie klub cały czas jest własnością 'socios'. Teraz wacając do ligi angielskiej (ponoć najbogatrzej - ciekawe czemu?) i do tych najbogatrzych klubów, co to mają w uj pieniędzy...rzućmy okiem czyją własnością są te kluby??
Dlaczego nie było mowy o sprzedawaniu 'swojej przyszłości' / 'dóbr rodowych' itp jak kluby wędrowały/wędrują od jednego multimilionera/szejka/cinkciarza do drugiego? Jak kluby są kupowane, tylko dlatego bo...takie jest to modne - a 'kibice' tych klubów, nawet wychodzą na ulice radując się, ze jakiś 'arab' kupił ich klub i teraz będą potęgą'!
W/w Liverpool był SPRZEDANY --> KUPIONY w 2010r za 300mln; Chelsea za 4-cośtam biliona (wcześniej Rusek spedali Chelsea za 140mln niejakiemu Rosjaninowi szemranego pochodzenia); Manchester City (group), celow nie piszę tylko o MC jest własnością Abu Dhabi United Group...; NEwcastle Utd SPRZEDANO-->KUPILI panowie w ręcznikach na głowach za 300baniek (i tu własńie angielscy kibice ten fakt świetowali na ulicach!!)... i nikt nie mówi o wysprzedawaniu majątków?!!
Już nie wspomnę nawet o klubiku spod Wieży Eiffla.
Prawda jest taka, że Barcelona (Lapcio i co.) musieli użyć tych 'magicznych dzwigien', żeby choć troszkę wystawić głowę ponad szambo w jakim ten klub pozostawili poprzendicy.
W przytoczonych przez mnie klubach PL takiego problemu by nie było, bo pan z ręcznikiem, jak by trzeba było to by dorzucił $$$, a co, bo ma.
W podobnym tonie wypowiadał się 'rekin finasjery', jeden z Nevillów, hcyba Gary, sam nie wiem czy jest lepszym ekonomistą czy trenerem.
Matko jedyna, się rozpisałem, mam chciaż nadzieję ze Jurgen to przeczyta.
Pozdro,
K.
*tak, wiem, że na świecie, nie tylko kluby piłkarskie są własnością jednostek/ludzi itp (nie widze w tym nic dziwnego), chodzi mi tylko o to, że nikt nie płacze jak klub jest sprzedawany np. arabm, za czapkę gruszek, ot tak, dla humoru, a tu wielkie hallo że sprzedaliśmy jjakąś cześć udziałów np w BArca Studios (ktore i tak, z tego co wiem, przynosiło straty)
0
@hyzar Dzięki.
Przekazać starej?
1
My ze starą też mogliśmy w styczniu trafić do Barcelony. Wszystko było na dobrej drodze, ale nam lot odwołali....