1

@panczojest, jest i nawet (prawie)wszystko się zgadza, tylko zmień ostatnie słowo na: Duńczyk ;PP

4

@Lucassito z piłkarskiego punktu widzenia pewnie tak, z finansowego już nie. 33lata, z dużym kontraktem, przyszedł za darmo, za rok może ktoś da 5baniek, jezeli znajdzie się chętny...
Tak, niestety, potrzeba kasy żeby 'zaspokoic Tebasa'...
Mnie bardziej martwi brak konkretnych LO i PO.
K.

0

Z innej beczki: ten cały Isak z RS ponoć do Newcastle ma przejśc za...70 baniek ojro!!! Really! A Anthony w MU za 100baniek ojro, japierdziu!

0

@FCB24 myślę, że w drugiej połowie wejdzie, żeby zaczarować środek pola swoją riki-tiki-taką...'nasz' - Fresh Prince of Bel-Air...

0

@Blaugrana2104 wincyj napadziorów, wincyj!
A tak na poważnie, to chyba Alemany się troszkę przleiczył z Cesarem...
Uważam, że Alemany działa cuda od momentu przyjścia do nas, ale również uważam, że właśnie Hiszpan to taka jego mała/wielka porażka tego okienka transferowego.
Oj przydałby sie i to bardzo.
Pozostaje wierzyć, ze coś tam jeszcze dokoptują - byle nie Meunier; poza tym, trzeba też kilku wypchnąć, a o tym cicho.
Pozdro,
K.

0

I jak, sprzedaliśmy kogoś, bo coś cicho?
Tak pytam, bo Żul się niepokoi.
Pozdro,
K.

0

Bayern, Napoli, Celtic

0

@paquito88 jak spadać, to z wysokiego konia...albo GOŁTA....

0

@_RL9 nie szkodzi.
Pozdro,
K.

0

@Sttrikerr też njapierw miał być lajf, a potem uj, nie było transmisji wcale.

0

to prawie jak u nas, coś a'la: "W kubie panuje optymizm, ale nie wyklucza się niespodzianki"...

Wracając do w/w obrońcy, to tego Carassco Fojt nakrył kapeluszem w ostatnim meczu..

0

@Awtameok_Klana Zgadza sie.

1

Chyba jako 'koń Trojański' do tego Bayernu, przecież funkcjonują znakomicie obecnie, po co mieliby się osłabiać??
A na poważmnie, to jak da radę tą pensję obniżyć to może niech zostanie, byl nie na pozycji Busiego....

0

@_RL9 oboje po 'czy' bramki i 'czy' asysty, a co!

0

@Messiasz2 Na chwilę obecną, bo mam nadzieję, że na LO/PO ktoś konkretniejszy przyjdzie.
Dembe/Raphinha
FdJ
(niestety) Alba - Zul (oby) - S. Roberto (niestety)
Chyba, że 3ką obrońców to:
Balde-Zul-Christensen-Araujo-S.Roberto/Dest (albo Alonso + Bellerin)

0

0

@Vamosdembouz no chyba, że mu ja Asensio gwizdnie...

1

@Mroziu absolutnie - money talks !! kaska, wincyj kaski

0

@Lionel_Messi10 mówił też, coś o rejestracji...wszystkich...na czas...

2

@Kibic3000 "W minionym tygodniu L’Equipe podawał już, że w gronie ukaranych klubów znajdzie się PSG"
Con ie zmienia faktu, że im to pierwszym do du*y się powinni dobrać i to kilka lat temu...ale money talks

6

"Nie można też zapominać, że w kadrze pozostaje Braithwaite"...no, niestety nie można zapomnieć...a szkoda!

4

@barteq o to, to. 25 baniek za 33latka, ktory przyszedł za darmo z (od tego sezonu) olbrzymią pensją...za rok może być wart 3-5baniek (jeżeli bedize się dalej prowadził piłkarsko i personalnie)...pensja zostanie, a chętnych na kupno może już nie być.
Dla mnie piłkarsko szkoda, finansowo - sprzedawać, nie pytać.
W tym przypadku rzeczywiście pozostanie Depaya byłoby (chyba) dobre, ale...czy on chce tu być?
Taki Cavani za 'grosze' byłby ok...na teraz.
Pozdro,
K.

2

Dembele lubi to ;PP

6

@Elvisek Pepe (czasami) załapał czerwo, Case się prześlizgiwał.
NIe przepadam za obydwoma, ale mimo wszystko Pepe to inna 'liga'...taka recydywa boiskowa nawet - d*bil jakich mało.

15

Z finansowego/ekonomicznego punktu widzenia nie było wyjścia...to, jak odszedł to inna sprawa.

2

@Pustelnik umarł król, niech żyje król.

0

@Tridente2015 no tak...a ironię wyczuł?

3

@Lionel_Messi10 Cavani....

0

"ale klub musi też wzmocnić prawą obronę i myśli o Bernardo Silvie."...myślę, że mógłby sie sprawdzić na PO - silny, szybki, z dobrym dośrodkowaniem...

Sporcik i Asik się troszkę wykluczają, nie?
Sport: Barcelona rozważa tylko pozyskanie Marcosa Alonso na lewą obronę.
AS: Lewy obrońca wrócił na celownik Barcelony, ponieważ zgodziłby się zarabiać dużo mniej niż Marcos Alonso, z którym ustalono wynagrodzenie na poziomie 4 milionów euro netto.

A tak na poważnie, to obyśmy pozbyli się szrotu, bo LO/PO to jest must have!

PS:
Czy ten 'mega deal' z Umititim, że idzie (oby, bo te testy medyczne nie wróżą nic dobrego) na wypożyczneie uwalnia środki w limicie płac mimo, iż będziemy dalej płacić jego pensje? Bo jeżeli nie, to taki trochę ujowy deal...tyle, ze zwolni miejsce w kadrze.
Pozdro,
K.

0

A o S. Roberto cisza...??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?