kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MILOSZ_F22 zastaw się, a postaw się.
1
@HypeR Dobra Robert, sprawa jest taka - z tym Twoim kontraktem...w sumie to nie obniżyłbyś, bo wiesz...
0
Jesteś w du*ie Frenkie, jesteś w du*ie...I to nie ze swojej winy.
Tak źle i tak ujowo.
Idź tam, gdzie będą Cie chcieli i gdzie jest w miarę normalnie/stabilnie.
0
@Rabona_1 ja na Espanyol 31.12 - ale jeszcze sie wahamy ze starą.
0
...czyli co, robi masę?
"Były gracz Manchesteru City pracuje ciężko, żeby dać Xaviemu argumenty za częstym korzystaniem z jego usług" - takie argumenty miał Adama...nie wystarczyło.
0
@cracker chodzi Ci o 'wykończenie akcji', drybling czy nurkowanie?
0
@JohnnyBarca jak do nas, to ciekawe czy 'za darmo', bo to ucziwa cena ostatnio.
0
A może by tak; "mes que gratis"
'za darmo' to takie bardzo popularne się u nas robi ostatnio (w obie strony).
Pozdro,
K.
0
@Rabona_1 wiesz co, patrząc na to szambo (juź abstrahując ile w tych wszystkich 'njusach' jest prawdy itp), to albo płaczesz, albo się śmiejesz.
Póki co (przynajmniej ja) się śmieję z tego (bo, może naiwnie, wierze, że gdzieś tam na prostą wyjdziemy), ale jak to jeb*ie z wielkim hukiem, to raczej do śmiechu nie będzie.
0
@MateuszDoniec będę brał Cię, gdzie? W aucie, na na na...
12
Ja bym tam ich wszystkich puścił za darmo i wziął tego, całego Silvę od Pepa.
Przedłużyliśmy kontrakt z Cruyffem - szawi będzie miał kim rotować, sam też pewnie jeszcze z 30-40min by pociągnął - na CdR starczy.
1
Kurde, przecież tak się mówi o nas i u nas przecież, nie?:
" [zawodnik X Y Z, Barcelony] zapytany o swoją przyszłość: Zawsze mówiłem, że jestem tu szczęśliwy, ale nie mam pojęcia, co się stanie. Moje relacje z klubem są bardzo szczere. Byłem z nimi otwarty i oni wiedzą, czego chcę. Jeśli zostanę, będę bardzo szczęśliwy. Zawsze będę szanował ten klub i dawał z siebie wszystko. Jeśli nie, to taki jest futbol. Po prostu zobaczymy co się stanie. FCB to wielki klub, który nie chce zawodników, którzy nie są szczęśliwi w klubie. Zawsze mówią nam wszystkim, że jeśli nie jesteś szczęśliwy*, możesz odejść. Oczywiście, to oni prowadzą ten biznes i chcą za nas odpowiedniej sumy pieniędzy. Jak powiedziałem, zawsze będę szanował moje relacje z FCB, z fanami, ze sztabem, z kolegami z drużyny, więc cokolwiek się wydarzy, to stanie się to ze wzajemnym szacunkiem."
*jak jesteś szczęśliwy, to też możesz odejść;
Brzmi znajomo, nie? ;))
Pozdro,
K.
PS:
Bernardo, przyjdź, będziesz szczęśliwy, a czego klub Ci nie powie, doczytasz sobie w gazetach; dowiesz się też z nich ile tak naprawdę zarabiasz, ile kosztowałeś, no i kiedy Ci wypłacą (albo raczej nie) odroczoną pensję; ten kontrakt, który Ci zaproponują i (najprawdopodobniej) podpiszesz, też będziesz re-negocjował, za dwa/trzy dni po twojej prezentacji 'na ściance'.
Aha, plus jest taki, że nazwisko masz przez 'V' a nie 'W' więc (możliwe), że koszulek nie zabraknie w sklepie ;)
Powodzenia!
13
Rozmawiali już z nim o obniżeniu kontraktu / wchodził do biura Alemany'ego?
Tak pytam, bo nie wiem.
Pozdro,
K.
0
@Mike1023 czas pokae, albo wóz, albo przewóz.
3
@Culer_1906 ...albo taśmy Pucia ;))
0
Jeżeli jeszcze jutro będzie njus, że do tego gabinetu właśnie weszli Hajto i Peszko....to cała ta 'ekipa' szybko statąd nie wyjdzie.
1
@Herbert może faktycznie czeka na rozwiązanie sytuacji z Bernardo.
Mam nadzieję, że nie, bo nie wyobrażam sobie, że ten dzieciak nie zostaje u nas na następne 10 lat (Pedri-Gavi, to dla mnie przysłość środka pola).
1
@Wizz777 Laporta i co. stąpają po bardzo cieńkim lodzie.
Są dwie opcje: albo chwyci - bedą sukcesy (na już, a tego, z takim składem oczekujemy), cała "inwestycja" zwróci się marketingowo, albo, tak jak piszesz, jeb*nie z wielkim hukiem i wtedy to już nie iwem kto będzie to w stanie pozbierać.
0
"Sport: Juventus uszanuje Barçę i zapłaci niewielką opłatę..." - senkju wery mucz, grosik do grosika (ponoć zawsze dobre relację z Juve mieliśmy)
"Źródła bliskie negocjacjom zapewniają, że londyńczycy mają oferować ponad 80 milionów euro, wliczając zmienne..." - Frenkie, w Londynie obecnie jest 30C i "pełna lampa"...wbijesz do knajpy na Soho to i język hoszpański usłyszysz, serio, nie zauważysz róznicy.
2
Mniej rzutów karnych?
Jutro njus, Perez właśnie wszedł do biura Tebasa...
2
@Gacek5 jutro, ma ponoć pojawić się w biurze Alemany'ego.
0
Kurde, a minuty dostanie, przepych mamy w ataku...
0
...za ile to tam Chelsea kupiła "kudłatego"...62-63mln ?
Wracając do tematuL jakby FdJ opchnąc za te 80, a w jego miejsce Silva za w/w kwotę to chyba nie tak źle by było, ale...mało realne raczej.
1
@Nhyz tylko niech niech nie podbija piki, bo jeszcze kolano strzeli i...klapa.
0
No i fajnie.
Ciekawe, jak to się rozwinie?
Powodzenia Nico.
K.
0
@Janas11224 dali mu przecież kontrakt* ?
*kto i jaki, to już inna sprawa
1
@rutek71 w Londynie jest więcej polskich sklepów.
1
@FCBurnley a gdzie, ktoś kogoś wyśmiał, albo obraził?
Poza tym, nie wymaga nikt od Ciebie abyś wszystko i wszystkich rozumiał.
Pozdrawiam,
K.
Bez odbioru.
0
Super kto, ten Winisjusz junior?
2
@Dillu mhm, do czasu, aż ta drugą nogę, którą miał do podpierania się nie zaatakowały korniki...
Z całym szacunkiem dla Adamy, Raphinha, to jednak inny rozmiar kapelusza, technicznie jak i taktycznie.