kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 i Bernardo...
1
@kejdzi Auba 33, Lewy 33...jakby się uparł... ;p
8
@avenger już mi szkoda kibiców Chelsea bo....Alemany może wykupić wszystkie bilety ;ppp
1
1
Spokojnie, poczekajmy aż wyjdzie nowa FIFA...
Pozdro,
K.
2
Pedrittttttttoooo!
35lat - nadałby się.
0
@Matix90 nie będzie łatwo!
3
Czyżby Alemany był po słowie z bramkarzem Chelsea ?? ;PPP
W sumie nawet dobrze, moze FdJ sprawdzi sié jako bramkarz i wszyscy bédá zadowoleni.
łin-łin situłejszyn.
1
Czekamy na oficjalké zatem.
2
Przegapi urodziny siostry :O
10
A Złota Piłka jest tylko jedna...
6
Też z żoną oglądaliśmy kiedyś- nawet spoko te domy tam mają. Oglądaliśmy też katedrę oraz Park Guell. Ogólnie fajne miasto;))
0
@Paweł_P co jeszcze bardziej uwypukla prblemy na bokach obrony.
K.
5
Z tymi pozycjami FdJ próbują jak ja ze starą, ale ciągle jej coś nie pasuje....
0
@Rabona_1 "Busquets ciągle ma ten balans, przegląd pola i technikę użytkową." MOżna mu wiele zarzucic, ale zawsze powtarzałem, że jest to jeden z najleprzych (jak nie najlepszy) technicznie DM na świecie.
Trzeba się powoli pogodzić z tym, ze drugiego Busiego nie znajdziemy i szukać innych rozwiązań na DM, bo możemy się obudzić z ręką w nocniku...
Pozdro,
K.
0
@leny1409 a widziałeś Pucia pod prysznicem ;))
0
@LatajacyHolender Fakt, Dembele to mimo wszystko taki trochę kot w worku dla mnie - obym sięmylił. Róznica jest taka, że teraz ma kto mu deptać po piętach; mało tego, możliwe, że nawet wejdzie w jego buty!
0
@yoli Pisałem już o tym. Jak nie strzeli nic w pierwszych 2/3/4 meczach, to prasa go zje (patrz ASik w formie) oraz...znaffffcy z la bambla tutaj!
Pozdro,
K.
1
@Pinokio chyba za dużo chciał, coś tam próbował. Do tego za plecami miał Busiego, Nico i Kessiego, do tego z lewej Aubę wiec....myśle, że z Pedrim, Gavim, Torre (Kessiem) oraz z Fatim/Torresem będzie miał więcej okazji...
Będzie strzelał, spokojnie*
Chić sam bardzo chcę żeby mu wreszcie cośwpadło!
Pozdro,
K.
0
@Koziol333 myśle, że to jest akurat "dobry ból głowy" (kurde jak się widzi, ze za Dembele może wejśc Rphinha i odwrotnie, to napawa to optymizmem;) )
0
@yoli jeżeli Alba wypadnie, to na mecze z silnymi ekipami Balde jest zbyt "zielony' w defensywie. Okej, też uważam, że zrobił spory progress, ale nie widzę go (jeszcze) jako etatowego zmiennika Alby.
Po drugiej stronie jest podobnie z Destem...tylko tam, nie mamy nawet podstawowego PO!
Wydaje mi się, że Cesar, to jest lekiem na w/w problem i jest na już - może zagrać praktycznie wszędzie w obronie, a w kaszę sobie dmuchac nie da.
Tak więc, pozostawienie Balde w dynamice pierwszego zespołu (modne okreslenie ostatnio) oraz zakontraktowanie Cesara może być rozwiązaniem optymalnym na teraz...pytanie tylko, czy jak wyjmiemy Kounde, to czy Chelsea puści Hiszpana?
Pozdro,
K.
0
Jeżeli o atak/Pomoc jestem spokojny, bo mamy mnóstwo opcji, to wzmocnienie LO i PO to jest na już.
Okej, taki Balde może być ogrywany, wszystko fajnie, ale jak Alba wypadnie (a na pewno wypadnie na jakieś mecze, bo to dość łamliwe stworzneie jest), to na poważniejszego rywala Balde ma spore braki w defensywie. O PO już nawet nie wspomnę, bo to co wyprawia Dest w defensywie to jest kryminał (Roberto taktycznie jest dużo lepszy)....Cesar jest tutaj lekiem na już.
Eric, też defensywnie ma sporo do poprawy i nie jest to stoper do wyjściowej 11ki...no może na słabszych rywali. Ma swoje atuty w wyprowadzaniu, ale w walce fizycznej w defensywie kuleje i to mocno.
Dobrze, że straciliśmy bramki, bo to tylko pokazuje że wzmocnienie obrony musi być (tak, wiem, Ameryki nie odkryłem, ale jak chcemy walczyć w LM, a chyba chcemy nie?, to bez klasowych obrońców będzie lipa)
Jeżeli uda nam się zakontraktować Kounde (wydaje mi się że raczej tak) oraz Cesara (tutaj Chelsea może strzelić focha)...to będzie to wyglądało naprawdę świetnie.
Wyjciowy środek pola z wczorajszego meczu to raczej eksperyment, bo o ile Kessie pracuje w destrukcji oraz ma ciag na bramkę (miłe zaskoczenie), o tyle Nico nie wnosi nic jak jest ustawiony wyżej - sorki.
Po wejściu (nastolatków) Gaviego i Torre wyglądało to dobrze, momentami nawet bardzo dobrze.
Również uważam, że Auba-Lewy-Dambele to też taka próba Szawiego...z Fatim z lewej wygląda to zdecydowanie lepiej, a jezo zrozumienie z Lewym wydaje siębyć kwestią czasu.
Chyba zatem Fati-Lewy-Raphinha(Dembele) to będzie podstawowa trójka w ataku....jak zdrowie dopisze oczywiście.
Kto by pomyślał kilka miesięcy temu, że Szawi może mieć zagwozdkę czy Dembele/Fati/Ferran maja wyjść w podstwie?!
Wierzę w Szawiego i.....w Alemanego oczywiście.
A, i gole Lewego tez przyjdą*, spokojnie.
*nie wiem, też macie takie straszną chcicę żeby wreszcie strzelił?? Ja mam :p
Pozdro,
K.
0
@Greenalley no tak.
2
I tego Ci życzę kolego!
Daj nam ponownie zobaczyć sambę na CN (i może na SB też ;)) )
Cały świat wspomina o rywalizacji Lewy-Benzema, ale w tle, jest możliwa i druga na linii Raphinha-winisjusz (napinacz) junior...
Pozdro,
K.
2
@lukkobe Lukasz, nie pierwszy i nie ostatni raz...znafffcy z la bambla!
Wracając do tematu - jak Alemany i c.o. wyciągną tego Kounde na dobrych warunkach to będzie mega!
Czekam na oficjalkę.
Z drugiej strony, Szawi dostaje DOKŁADNIE tych, o których prosi, ma ich praktycznie w pre-sezonie, tak więc w sezonie, nie będzie dla niego (Szawiego) taryfy ulgowej (jak w minionym) i będzie rozliczany od dnia pierwszego.
Wierze, że ma na nich i na to wszystko sposób, wizję i miejsce dla każdego?
Ja tam się nie mogę doczekać sezonu!
Pozdro,
K.
3
@wojopancer Czemu zaraza, agent Dembele, pan siusiak jest całkiem spoko ;))
A tak na poważnie to ich zadaniem jest m.in. negocjacja jak najlepszych warunków dla "swoich" zawodników (no może za wyjątkiem w/w głąba)...to, że pobierają nierzadko mega prowizje, to druga sprawa.
Dodatkowo, dlaczego FdJ miałby sie godzić na obniżenie zarobków? Dali mu taki kontrakt, na tyle lat, na takich warunkach...czy robi coś nie tak?
Chyba najlepszym rozwiazaniem będzie jednak sprzedaż FdJ...wilk syty i owca cała.
Pozdro,
K.
2
@MarioVeB! Możesz przetłumaczyć "na nasze"?
1
No i fajnie, na takie "konkrety" czekamy!
Jedyny fakt to , że "Koulibaly trafił do Chelsea za 40 milionów", do reszty w/w "doniesień transferowych" dorzyciłbym zasmażkę.
Pozdro,
K.
1
Lekiem na to kolano może być Miralem - mały przebieg, niebity - tanio oddam ;)
2
@Magicc89PL zobaczymy czy tak jest. Mam wrażenie, że ciągle ma z tyłu głowy przebyte urazy i (jeszcze) nie pokazuje w pełni swoich możliwości...
Przygotowanie fizyczne to jedno, jednak tutaj bardzo ważna jest też praca z psychologiem.
Wierzę w chlopaka jednak.
Pozdor,
K.