kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 ...w "pakiecie" idzie jeszcze Ania, a to od razu dodatkowo pierdylion nowych folołersów na insta ;PPP
0
Sezon na mizerię się skończy, może będą jakieś konkrety; do tego czasu dzień w dzień to samo...ziemniaki z koperkiem.
Pozdro,
K.
0
@HavertzKai w sumie czemu nie, może znowu Złota piłka by powróciła do Barcelony - szanse są "ogromne" ;PPP
1
"Zostanie zamontowana wysuwana murawa."...tylko nie za wysoko, żeby winisjusz junior się nie potykał w polu karnym...
0
@catalanian09 W sumie mogli powiedzieć jedno, a wpisać drugie; znając jego inteligencję pewnie i tak by nie zauważył...
4
@wojopancer boli, to mnie patrzenie na niego. A, i ja jeszcze muszę za to płacić.
Pozdro,
K.
17
@Firestone do tego "0" - Z.E.R.O, dla agenta "siusiaka".
Take it or leave it!
Pozdro,
K.
0
Czyżby "agent siusiak" miał negocjować z Gironą ????
0
@slayer Dembele czeka na 31czerwca, wtedy się wypowie ;PP
0
@Plama Czasem mam wrażenie, że świat piłkarski dalej myśli, zę Barto* nie odszedł...
Pozdro,
K.
*można nas dy*ać na prawo i lewo;
0
Rozumiem co ta opcja oznacza od strony finansowej - ciągle (mimo wszystko) pozostanie tego "pajaca" u nas jest tańsze* niż sprowadzanie np Raphinhi**
*na warunkach Barcelony, nie tych z du*y wziętych agenta siusiaka;
**chcicałbym zobaczyć Raphinhe u nas mimo wszystko;
...ale...Szawi serio? Proszę...
Pozdro,
K.
0
@Pustelnik eee, ale to nie na tym polega cała filozofia/idea funkcjonowania rynku (nie tylko piłkarskiego)?
To tylko u nas było odwrotnie - kupowaliśmy za $$$$$ a sprzedawaliśmy/oddawaliśmy za czapkę gruszek.
Pozdro,
K.
0
@zibiku Hej,
Co do pierwszego się zgodzę - jak najszybciej zapomnieć.
Co do drugiego już mniej; można mówić różne rzeczy o Bayernie, ale jest to jeden z najlepiej zarządzanych/funkcjonujących/poukładanych i stabilnych klubów na świecie.
Co do Lewego itp , Bayern nic nie musi, a może.
Nie widzę również, żeby cała "akacja" z Lewym (ostatecznie mam nadzieję, że wyląduje u nas, ale nie za 50-60mln) miała jakiś wpływ na pozyskiwanie topowych grajków przez Bayern. To jest marka sama w sobie, wizerunkowo, jak i sporotwo.
Dobrego dnia,
Pozdro,
K.
0
Ale, że na okładce asa zabrakło S.Roberto...jezeli mowa o wzmacnianiu się wielkich rywali.
Widzę, że dzisiaj znowu ogórkowa...
"Barcelona chce rozwiązać temat przyszłości Francuza w najbliższych 48 godzinach..." - które to już 48/24 godizny?
Pozdro,
K.
0
Pińcet, dać im pińcet.
0
@Dillu teraz jest tylko "lewy"...
0
AS, you made my day z tą okładką. Leci w ramkę.
0
@PatrykBarca Póki co, te trzy ostatnie ;))
0
Kolejny nasz "priorytet" czekający na Barce, któremu laporta obiecał, że go nie zdradzi?
Myślę, że to kwestią godzin.
0
@Kgorecki2500 a może na radio ;P
2
@Mroziu nikt nie mówi o graniu, zwyczajnie, jak ma siedzieć na ławie/trybunach to woli pooglądać chociaż jak koledzy kopią w LM.
1
Tylko patrzeć ja wróci trzech amigos MSN...prawdziwa rewolucja!
0
@Sid9 Jak zawsze.
Ja myślałem, że go już dawno u nas nie ma, a tu proszę dalej "negocjują" :/
1
"Francuz nadal naciska na pozostanie"....eeee, a tu chyba mowa o Umtitim lub Lenglecie, bo raczej nie o Dembusiu....czy może mi coś umknęło??
0
@vangoor albo to Barca się stawia, nie chcąc popełnić "błędów przeszłości"??
Nie wiemy jak jest.
Wierzę, że znajdą rozwiązanie wi -win i Gavi przedłuży.
Pozdro,
K.
0
"Barca myślała, że Bayern nieco odpuści"... śmiechłem...łeeeeee, wszyscy robią nam pod górkę.
2
@Firestone jeszcze trochę to ja zwrócę na widok kolejnego njusa o tym pajacu*.
*i nie chodzi tu o Szawiego ;)
Pozdro,
K.
0
@lukkobe Amen.
Dobrego,
K.
0
@hazo428 Oj, ostrożnie z użyciem śłowa "wypali", bo w jego przypadku (jak i kilku innych drewnianych "magików") można łatwo zaprószyć ogień ;))
1
@lukkobe Dzieki za info. Też uważam, że jak przyjdzie Silva, odejdzie FdJ, lub zostanie FdJ a Silva nie przyjdzie (finansowo albo jedno, albo drugie) to dramatu nie będzie. Nie sądzę, że Silva miałby przyjść aby siedzieć na ławie, zatem Gavi - zmiennik.
Zgodzę sie również co to posiadania opcji rotacji w środku (jak wspomniałeś kontuzje Pedriego), a boję się, że za chwilę może być podobnie z Gavim (oby nie; ale oboje grają bardzo, bardzo dużo).
Tak, Kessie to sprawa oczywista, ale...sprawdzi się - oby! (na pewno to kompletnie inny typ zawodnika - który może wnieść / dać kolejne pole manewru)
To jest fajne co piszesz --> "przybycie nowych graczy jest tak samo ważne jak wyzbycie się "szrotu" " - nie wiem, co (w obecnym bagnie jakie panuje) jest u nas łatwiejsze ?!!
Bardzo bym chciał "zamiany" Dembe --> Raphinha, bo nie trawię tego pierwszego (stricte za brak profesjonalizmu/dziecinady jakie odstawia, nie ujmuję mu talentu). Z drugiej strony Rphinha to troszkę 'kot w worku'...ale mimo wszustko ;)
Faktycznie, jak skończy się tak, że Dembus odejdzie, a w jego miejsce nie przybędzie nikt to może być słabo.
Czas pokaże i trzeba wierzyć w Alemany!
Pozdro,
K.