1

@SenoX zmień pada.

13

@SenoX a grał w tych meczach, co oglądałeś?

5

Dobrze, że lukaku w Interze, bo jeszcze by coś odje*ali z tą wymianą.

4

Absolutnie mega profesjonalny grajek - świetne wzmocnienie piłkarsko i mentalnie!
Jeżeli jeszcze Alemany użyje swojej magii i Cesar przyjdzie za/na konkretnych warunkach to bedzie sztos.
Tak, wiem, ma swoje lata, ale to, co może wnieść do zespołu jest bezcenne (przynajmniej takie jest moje zdanie).
Pozdro,
K.

0

Sęk w tym, że Dyrektorem Sportowym Bayernu jest...Bośniak ;PP

0

@sajmon883 gorzej, jak wypchniemy i...dalej trzeba będzie płacić ich pensje.
Pensje mają tak wyj*bane, że mało kto (nie dziwię się) chce pokryć je w całości.
Wierzę, że Alemany zdziała cuda c od onaszego "szrotu", bo bagno jest niesamowite.
Pozdro,
K.

3

To zdjęcie, to już możecie zmienić chyba - nie ma innego ?
Tylko, kuźwa, pelerynki mu na nim brakuje ;P

Może nawet jechać do Korei Północnej, byle jak najdalej stąd!

2

Czas pokaże...ale (mam nadzieję), że jeszcze pozamyka japy "znaffcom" z La Rambli.
Pozdro,
K.

0

@AllBundy mało tego, pocałuje herb na prezentacji...jak wszyscy

0

A Neymarkowi już wszystko zaległe wypłaciliśmy...
Tak pytam, bo ponoć ma do nas wrócić.

0

@jutroIV Szawi, Szawim, ale nie wiem czy zauważyłeś, że potem pierwszą piątkę przebija z największym krarkiem, autorytetem - S. Roberto, to dopiero musi być budujące - od razu morale+10 !
No i te włosy...
A tak na poważnie, mam nadzieję, że Szawi ma pomysł na niego i będziemy mieli sporo pożytku z Kessiego.
Pozdro,
K.

5

@Hubsao prawie tak dobrze, jak Dembele po Hiszpańsku.

10

Tytuł mi wystarczy. Dalej nie czytam.
Pozdro,
K.

0

@MariuszBarca czego nie rozumiesz? ;pp

0

Widać, że technicznie już jest lepszy od Dembele ;) ;P

Ja już stary jestem, ale nie powiem, że jak ogladam te wszystkie filmiki jak się nowi zawodnicy pojawiają pierwszy raz w koszulce Barcy, wysiadający z auta, wchodzący do budynków itp...to mam ciary i wyobrażam sobie siebie w takim momencie...
...oj, najpierw jakaś wzmianka od swojego agenta, że Barca jest tobą zainteresowana, potem telefon od Szawiego/Mistera, wstępne rozmowy, porozumienie i wreszcie przyjazd podpisać papiery i założyć (nawet) treningówkę, oj osrany bym był.

Tak się troszkę rozmarzyłem ;P

Powodzenia Kessie!

Pozdro,
Dobrego dnia,
K.

0

Nowy "imidż" Roberto...bajka.

Oba nowe nabytki to okazje na rynku; tylko możemy zyskać. W obydwa transfery mocno wierzę.

Pozdro,
K.

1

2

@Dojt tym bardziej, że (ponoć) Puć ma odejść ;PPP

0

Ale jak to, to już nie 50 "baniek"?

0

@S_E_B_A ...ponoć ma nowego pada.

1

@MamerTponad100 za chwilę ASik rozłoży wszystko na czynniki pierwsze, spokojnie ;)

3

@Gracjan1234 Mordeczka, Nie gram w fifę, ale lubię sarkazm.

1

No i fajnie.
Teraz czekamy na: Lewego, Raphinhe, Silve, Gaye, Solera, De Ligta, Kounde, Koulibaly, Cesara + innych 2-3 z Chelsea, Di Maria, Naya...no i Dembusia!
(możliwe, że kogoś pominąłem jeszcze, bo ponoć 200baniek to trochę jeszcze zostało)

3

@rafalinho7 pytanie - jaka to jest "pozycja De Jonga" (bo problem jest z określeniem/zdefiniowaniem jego pozycji na boisku).
Chyba, że masz na myśli "za" fdJ / Busiego?
Pozdro,
K

0

No to niezłe jaja.

1

Eeee tam, Peszko mówił, że Lewy w FCB tak na 40%, z dokładnością do 0,7 ...
Kto, jak kto, ale Peszko na procentach się zna* - ja mu wierzę...a nie tam jakiś "Romeo".
*szkoła Hajty;
Pozdro,
K.

0

Ten wyścig, to by "majstersztyk taktyczny" Ferrari. Spokojnie mogli mieć dwóch kierowców na podium, możliwe, że nawet na 1 i 2.
Cieszy mnie wygrana Carlosa, ale z Leclerc'iem to był strzła w kolano.

0

@6bakero dzięki. Widzę, że dużo wiesz, to powiedz jeszcze czy Dembusia zaproszą?

9

Wie ktoś czy będzie prezentacja Dembusia na Camp Nou?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?