kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SenoX zmień pada.
13
@SenoX a grał w tych meczach, co oglądałeś?
5
Dobrze, że lukaku w Interze, bo jeszcze by coś odje*ali z tą wymianą.
4
Absolutnie mega profesjonalny grajek - świetne wzmocnienie piłkarsko i mentalnie!
Jeżeli jeszcze Alemany użyje swojej magii i Cesar przyjdzie za/na konkretnych warunkach to bedzie sztos.
Tak, wiem, ma swoje lata, ale to, co może wnieść do zespołu jest bezcenne (przynajmniej takie jest moje zdanie).
Pozdro,
K.
0
Sęk w tym, że Dyrektorem Sportowym Bayernu jest...Bośniak ;PP
0
@sajmon883 gorzej, jak wypchniemy i...dalej trzeba będzie płacić ich pensje.
Pensje mają tak wyj*bane, że mało kto (nie dziwię się) chce pokryć je w całości.
Wierzę, że Alemany zdziała cuda c od onaszego "szrotu", bo bagno jest niesamowite.
Pozdro,
K.
3
To zdjęcie, to już możecie zmienić chyba - nie ma innego ?
Tylko, kuźwa, pelerynki mu na nim brakuje ;P
Może nawet jechać do Korei Północnej, byle jak najdalej stąd!
2
Czas pokaże...ale (mam nadzieję), że jeszcze pozamyka japy "znaffcom" z La Rambli.
Pozdro,
K.
1
@Tridente2015"szybki" - pojęcie względne, dla niektórych nawet Busi jest "szybki".
Wracająć do Andreasa...:
https://tribuna.com/en/news/chelsea-2021-06-24-deceptive-speed-christensen-ranked-6th-fastest-player-at-euros-so-far/" target="_blank" rel="nofollow">https://tribuna.com/en/news/chelsea-2021-06-24-deceptive-speed-christensen-ranked-6th-fastest-player-at-euros-so-far/
i jeszcze to:
https://speedsdb.com/andreas-christensen-top-speed
0
@AllBundy mało tego, pocałuje herb na prezentacji...jak wszyscy
0
A Neymarkowi już wszystko zaległe wypłaciliśmy...
Tak pytam, bo ponoć ma do nas wrócić.
0
@jutroIV Szawi, Szawim, ale nie wiem czy zauważyłeś, że potem pierwszą piątkę przebija z największym krarkiem, autorytetem - S. Roberto, to dopiero musi być budujące - od razu morale+10 !
No i te włosy...
A tak na poważnie, mam nadzieję, że Szawi ma pomysł na niego i będziemy mieli sporo pożytku z Kessiego.
Pozdro,
K.
5
@Hubsao prawie tak dobrze, jak Dembele po Hiszpańsku.
10
Tytuł mi wystarczy. Dalej nie czytam.
Pozdro,
K.
0
@MariuszBarca czego nie rozumiesz? ;pp
0
Widać, że technicznie już jest lepszy od Dembele ;) ;P
Ja już stary jestem, ale nie powiem, że jak ogladam te wszystkie filmiki jak się nowi zawodnicy pojawiają pierwszy raz w koszulce Barcy, wysiadający z auta, wchodzący do budynków itp...to mam ciary i wyobrażam sobie siebie w takim momencie...
...oj, najpierw jakaś wzmianka od swojego agenta, że Barca jest tobą zainteresowana, potem telefon od Szawiego/Mistera, wstępne rozmowy, porozumienie i wreszcie przyjazd podpisać papiery i założyć (nawet) treningówkę, oj osrany bym był.
Tak się troszkę rozmarzyłem ;P
Powodzenia Kessie!
Pozdro,
Dobrego dnia,
K.
0
Nowy "imidż" Roberto...bajka.
Oba nowe nabytki to okazje na rynku; tylko możemy zyskać. W obydwa transfery mocno wierzę.
Pozdro,
K.
1
@PatrickKluivert999 G.O.Ł.T.
2
@Dojt tym bardziej, że (ponoć) Puć ma odejść ;PPP
0
Ale jak to, to już nie 50 "baniek"?
0
@S_E_B_A ...ponoć ma nowego pada.
1
@MamerTponad100 za chwilę ASik rozłoży wszystko na czynniki pierwsze, spokojnie ;)
3
@Gracjan1234 Mordeczka, Nie gram w fifę, ale lubię sarkazm.
1
No i fajnie.
Teraz czekamy na: Lewego, Raphinhe, Silve, Gaye, Solera, De Ligta, Kounde, Koulibaly, Cesara + innych 2-3 z Chelsea, Di Maria, Naya...no i Dembusia!
(możliwe, że kogoś pominąłem jeszcze, bo ponoć 200baniek to trochę jeszcze zostało)
3
@rafalinho7 pytanie - jaka to jest "pozycja De Jonga" (bo problem jest z określeniem/zdefiniowaniem jego pozycji na boisku).
Chyba, że masz na myśli "za" fdJ / Busiego?
Pozdro,
K
0
No to niezłe jaja.
1
Eeee tam, Peszko mówił, że Lewy w FCB tak na 40%, z dokładnością do 0,7 ...
Kto, jak kto, ale Peszko na procentach się zna* - ja mu wierzę...a nie tam jakiś "Romeo".
*szkoła Hajty;
Pozdro,
K.
0
Ten wyścig, to by "majstersztyk taktyczny" Ferrari. Spokojnie mogli mieć dwóch kierowców na podium, możliwe, że nawet na 1 i 2.
Cieszy mnie wygrana Carlosa, ale z Leclerc'iem to był strzła w kolano.
0
@6bakero dzięki. Widzę, że dużo wiesz, to powiedz jeszcze czy Dembusia zaproszą?
9
Wie ktoś czy będzie prezentacja Dembusia na Camp Nou?