kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MalanFCB ten "potężny Francuz" biega z kogutami już... ;))
0
Młody jest, ma czas, przebije się.
Pozdro,
K.
0
@Dexelele ...możliwe, że podobnie jak Raphinha, Lewy, Kessie, Kounde, czy Andreas też.
Co nie zmienia faktu, że ALba nie ma zmiennika (tak, tak, wiem Balde...)
0
@Drogba1 Jeżeli nie duet (choć może i tak być), to na pewno Auba będzie solidnym, a co najważniejsze, skutecznym zmiennikiem. Fajnie.
Pozdro,
K.
0
@trelnik , a nie napisałem tak?
0
@Lucassito dlatego piszę, że czas pokaże, co z tego będzie w dłuższej perspektywie, bo marginesu błedu praktycznie nie ma.
Pozdro,
K.
1
@Zoker możliwe, że puszczą kilka "taśm Pucia", ale to jeszcze nic pewnego...sztab pracuje nad tym.
2
Prze-kot jak na swój wiek...
Rośnie mój "nowy" ulubiony zawodnik Barcelony (po Stoitchkovie i Iniescie), mega mu kibicuję!
100 lat.
0
@MesQueUnClub_87 Krisztjanu, gdzieś tam otarł się o 9kę chyba... (ale tam, wtedy było to bardziej wymowne czemu nie dostał 7ki)
3
W najgorszym wypadku, niech na prezentację dadzą mu "starą" koszulkę Pucia i niech trzyma do góry nogami...
0
@Arasz na chwilę obecną (jeszcze) nic, ale...stąpa (jak cała BArca obecnie) po bardzo kruchym lodzie, bardzo kruchym; jak coś nie pyknie, to może być bardzo słabo.
Wierzę, że wiedzą co robią.
Pozdro,
K.
0
@Lucassito Wiesz co, kiedyś już "postawił" Barcę "do pionu" i...głównie dzięki temu znów wrócił na stołek. Fakt, to polityk, mówi to, co mówi....robi, to co robi.
Stawia wszystko na jedną kartę obecnie, albo wóz, albo przewóz...
Na chwilę obecną to, co robi się "sprawdza" w oczach rozczarowanego ostatnimi latami kibica Barcelone, ale...jeżeli tylko coś pójdzie nie tak, to faktycznie może to jeb*ąć z jeszcze więkzym hukiem.
Wierzę, że wie co robi (na dłuższą metę), Alemany również, no i Szawi, bo jak z tym składem, z tymi transferami coś nie pyknie, to nie będzie usprawiedliwienia.
Pozdro,
K.
1
Tak na odchodne, dla mojego "pupilka" Pucia:
Good luck - "legendo"!
"Now, this is a story all about how
My life got flipped-turned upside down
And I'd like to take a minute
Just sit right there
I'll tell you how I became the prince of a town called Bel-Air"
0
@333tricampeones333 jeżeli o Aubie to prawda (że chce go Chelsea, i że teraz ma zarabiać grubo ponad 10 baniek), to może warto by było zostawić Depaya (przytula chyba coś 5-6mln), a dać odejśc Aubie* ?
*z całym szacunkiem za to co zrobił, kiedy przyszedł, na jakich warunkach itp;
Żeby nie było, uważam, że Depay średnio tutaj pasuje, i obecnie tym bardziej nie ma miejsca dla niego, lubię Aubę i doceniam to co zrobił, ale możliwe, że powyższe rozwiązanie byłoby zadowalające dla wszystkich trzech stron?
Pozdrom
K.
3
I cyk, szósteczka na plecki ;))
3
Z "Mes Que Un Club", pozostał tylko "mess"...
Smutne.
Dzięki Sandro, dzięki Barto...
2
Może przyjechał zareklamować Lengleta????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SenoX póki co griluje w ogródku...pogoda fajna...
1
Tebas lubi to...
2
W ramach Camp Nou Tour, czy jak?
Byli na murawie i w muzeum?
2
@Veysel jeżeli nie tego, to może tamtego, hm?
0
@okiemtypera_lucaxx95 ogromny problem tutaj, to pensja - ale możliwe, że po rozmowie z Szawim (np. Szawi zaoferuje mu minuty itp / zmiennik Busiego) zgodzi się na obniżenie zarobków.
Na chwilę obecną nie widzę możliwości, żeby został na tych warunkach umowy jakie ma...bez zanczenia czy miał udany pre-sezon, czy nie.
Robi się ciekawie - tak jak piszesz, wygląda na to, że Szawi odzyskał Dembusia --> ten sezon to dokładnie zweryfikuje, więc może i Pjanica odbuduje.
Pozdro,
K.
0
Kaska się zgadza, to po co ma odchodzić...
a tak na poważnie, to nigdy nie byłem fanem Pjanica (pewnie jak większość tutaj) jednak...pre-sezon (tak, to tylko pre-sezon) był świetny w jego wykonaniu i możliwe, że punkt zwrotny w jego karierze w FCB.
Na DM daje DUŻO więcej niż Nico i jeżeli uda sie obniżyć (astronomiczny) kontrakt, będzie chiał zostać, fizycznie pociągnie, to czemu nie - wartościowy zmiennik dla Busiego.
Nico na wypożyczenie, gdize będize łapał minuty i doświadczenie.
Taka chyba win-win sytuacja, co?
Pytanie: czy obniży pensje, czy utrzyma formę, czy utrzyma chęci i zapał?
Jeżeli to prawda, że Szawi jest pod wrażeniem bosniaka, to Mister ma trudny orzech do zgryzienia...
0
Trenerzy, ujowi trenerzy...
Powodzenia w LA.
0
@mint to znaczy???
2
@JohnnyBarca jeszcze nic się nie wydarzyło...
1
Tebas lubi to.....
0
@Comentateiro ...powróciły koszmary Polaka...LawanFlopski i takie tam...
0
Perez posmarował...